Treść opublikowana przez XmatikosX
-
Bmw x1 f48 awaria regulatora prędkości
Byłem dzisiaj u mechanika na normalnym kompie I nie ma błędów jest tylko masy powietrza I jakiś przegrzania sprzęgła Ten z valvetroniciem to mi wyszedł na moim amatorskim obd Tzn na telefonie
-
Bmw x1 f48 awaria regulatora prędkości
Nie aktywny Ale pojawił się bo ostatnio kasowałem błędy Wiem też że mam gdzie lewe powietrze będę z tym robił Czy ten błąd valvetronic może wychodzić przez lewe powietrze ? Czy to poważny błąd poważne uszkodzenie ?
-
Bmw x1 f48 awaria regulatora prędkości
Podłączyłem kompa Jeden błąd P1020 Co to za błąd może być?
-
Bmw x1 f48 awaria regulatora prędkości
Witam Raz na jakiś czas wyświetla mi komunikat Awaria regulatora prędkości. A nawet nie używam tempomatu Ale jak sprawdzam to działa normalnie Co to może być? Nie jest to stały błąd bo wyskakuje i znika
-
Silnik 2.5i f48 a 3.0i f30 ? Czy to te same silniki?
Pytam dlatego że zastanawiałem się czy nie zrobić sobie programu(chip) I myślałem że jakbym tak z 260 zrobił to byłoby jak w serii innego modelu ChodI głównie o zwiększone ryzyko Uszkodzenia po chiptuningu
-
Silnik 2.5i f48 a 3.0i f30 ? Czy to te same silniki?
Dlaczego w bmw x1 f48 2.5i b48 silnik ma mniej mocy od bmw f30 330i b48 Czym one się różnią skoro to niby ten sam silnik ?
-
X1 f48 2.8i (2.5i) checkengine błąd?
No to podpinałem Wyszedł tylko jeden błąd ten który napisałem wyżej Co mogę jeszcze niby sprawdzić na tym kompie ?
-
X1 f48 2.8i (2.5i) checkengine błąd?
To co w pierwszej kolejności najlepiej zrobić sprawdzić? I jak ?
-
X1 f48 2.8i (2.5i) checkengine błąd?
Witam posiadam bmw f48 z 2016r silnik 2.8i Usa odpowiednik 2.5i europa I mam delikatny problem Raz na dwa tyg załącza się check engine i wywala błąd P00BD – Mass or Volume Air Flow “A” Circuit Range/Performance – Air Flow Too High? Pojeździe dwa dni check gaśnie i tak w kółko Co to może być nieszczelność dolotu? Jak sprawdzić? Czy to nie dziwnie że raz świeci check A raz nie ? Dziękuję za pomoc
-
2.5i (EUR) vs 2.8i (USA)
Witam posiadam bmw f48 2.8i z USA I tak się zastanawiam czy modele z us są słabsze mocowo? W stosunku do Europy? Czy to wszystko to samo ? W ile od 0 do 100 wam idzie ?
-
320i 2005e luzy na kole lewym?
Witam wszystkich od paru dni mam problem z moja bmw otóż zauważyłem iż przy jeździe po nie rownym asfalcie kierownica trochę skręca Czasem musze nawet dużo mocniej ją trzymać żeby nie skręciła Chciałem to sprawdzić ale nie miałem wolnego dnia wiec postanowiłem tylko udźwignąć auto na podnośnik i co ku kojemu zdziwieniu mam luz na kole lewym tylko na boki jak nim kręce co to moze być Bo jutro zabieram się za robotę
-
Jaki olej do mojego BMW – wszystkie modele i silniki
Okey ddziękuję za pomoc a mozesz dokładnie napisać jaki to ma byc ten valvo Bo wpisałem valvoline 5w30 ale są jakieś różne Poleć najlepszy
-
Jaki olej do mojego BMW – wszystkie modele i silniki
Czy taką płukankę mi zrobią w serwisie wymiany oleju? a bez płukanki lepiej nie przechodzić na ten olej?
-
Jaki olej do mojego BMW – wszystkie modele i silniki
Witam BMW E90 320i Silnik: n46 150hp Przebieg: 250tyś Styl jazdy: średni Użytkowanie 70% miasto 30% trasa Dotychczas był zalewany castrol 10w40 ale nie jestem pewny wiem że na pewno był castrol Jaki olej wybrać jaki będzie najlepszy?
-
Bmw 320i 150km jaki olej?
Jestem po kupnie bmw e90 z 2005 roku i silnikiem benzynowym 320i będę wymieniał olej jaki będzie najlepszy olej do tego silnika z tego co wiem to dotychczas lany był castrol 10w40 ale nie jestem pewien czy ten wiem napewno że castrola
-
Jaki silnik do e90?
Witam wszystkich miłośników bmw zastanawiam się nad kupnem e 90 320i 150km tylko tak naprawdę nic nie wiem o tym silniku czy to udana jednostka? na co zwrócić uwagę przy kupnie? aa no i rok produkcji koniec 2005 bo ogólnie kolega chce mi ją sprzedać ale nie wiem co i jak póki co mam e46 320d 150koni i jestem bardzo zadowolony ale chce spróbować benzynki
-
Jaki silnik do e90?
Witam kolega chce sprzedać mi tę bmw e90 320i jesteście mi ją w stanie sprawdzić co i jak i czy jest warta 22tys wbava71000pr90940 przebieg 210tys
-
320d m47n wymiana świec żarowych
Ja przed wymianą uszczelki nowe zamówiłem aczkolwiek się okazało że stare wyglądają na idealne i nie potrzebnie kupowałem ale lepiej mieć na wszelki wypadek Weź sobie od razu wyczyść kolektor ssący... ja po czyszczeniu odczułem mega zmianę w jeździe na dolnych obrotach
-
320d m47n przeładowanie turbiny
Wiem :-) taki przykład tylko podałem A rzecz biorąc na kazdym biegu jest tak samoże Turbo wstaje z przeładowaniem a po kilku sekundach daje na całego już i idzie dobrze
-
330d 297Km 618Nm dźwięk wydechu Eisenmann str 12
Tak się zastanawiam ile ta sztuka jest już warta :-)
-
330ci 2004
Konkretna sztuka :-)
-
320d m47n przeładowanie turbiny
Witam to znów ja Panowie ogarnąłem o co chodzi z przeładowaniem w moim wypadku przeładowanie jest tylko wtedy jak daje buta w podłogę z obrotów takich w których turbina nie pracuje tzn. 4 bieg 1500obr. But i w momencie kiedy ma załączyć się turbina Załącza się owszem ale czuć że z przeładowaniem tak jakby geometria się zacinala na parę sekund potem auto idzie na maksa i niema przeładowania A moc bez porównania Obstawiam zapieczona geometrie Co o tym sądzicie?
-
Jakie zaślepki do kolektora 320d
Witam chlopaki Dzięki waszej pomocy zmieniłem świece I zaslepilem kolektor O dziwo nie było żadnych problemów ze świecami Choć przyznam że wykręcalismy je we dwie osoby tak były zakręcone No ale nic się nie ukrecilo Dziękuję za pomoc
-
Jakie zaślepki do kolektora 320d
Dziękuję wam za pomoc
-
Jakie zaślepki do kolektora 320d
to jak w końcu mam ten wężyk zaślepić? śrubką?