Treść opublikowana przez dawido922
-
Załączający się wentylator chłodnicy po zakończeniu jazdy
Możesz polecić jakiś konkretny adapter OBD tak żeby dobrze działał z nową x1?
-
Załączający się wentylator chłodnicy po zakończeniu jazdy
Wehyr z tego co pisałeś masz x1 23i i tam też ten wentylator tak się załacza?
-
Załączający się wentylator chłodnicy po zakończeniu jazdy
Ok także nie jestem sam😀tak diesel 23d i właśnie tak jak piszesz wygląda ze to proces wypalania dpf. W tych nowych dieselach teraz krótkie są te interwały między wypaleniami.Ciekawi mnie jak to jest z tymi przerwanymi procesami wypalenia bo tak naprawdę ciężko jest stwierdzić w tej nowej x1 kiedy się ten proces odbywa, jedynie po tym jak zgasi sie samochód i wentylator pracuje po zgaszeniu jeszcze kilka minut.
-
Załączający się wentylator chłodnicy po zakończeniu jazdy
Zdarza mi się raz na jakiś czas że załącza mi się wentylator chłodnicy po zakończeniu jazdy i jest aktywny przez jakieś 7 min też tak macie? Dodam ze nawet podczas spokojnej jazdy
-
skrzynie biegów
Nie zauważyłem takich objawów nawet jak miałem 1 tyś km a mam też diesla tylko 23d ale przy tym przebiegu jeszcze wszystko się układa do 2 tys km jest nawet w instrukcji mi czasami lubiała szarpnąć na początku ale wszystko się ułożylo wiec trzeba pojeździć jeszcze i raczej jest wszystko ok pozdrawiam
-
Dziwny nalot w zbiorniku płynu chłodniczego x1 u11 23d
- Przebiegi i wrażenia z jazdy nową x1
Dokładnie jeszcze jak użytkowane głównie w mieście to 18i może wystarczyć i spalanie jak na benzyniaka w normie jedyna wersja w której w normalnym komfortowym trybie można wyłączyć system start&stop z poziomu ustawień.W moim przypadku jest wersja x1 xdrive 23d mocy nie brakuje i wyjątkowo niskie spalanie i dodam że jak na diesla wysoka kultura pracy silnika mój poprzedni samochód f30 328i xdrive benzyniak potrafił być głośniejszy na postoju- Przebiegi i wrażenia z jazdy nową x1
Witam pochwalcie się przebiegami jakie udało się już zrobic nową x1 jak i wrażeniami z jazdy przy okazji można zaznaczyć jaka wersje silnikową macie pozdrawiam wszystkich posiadaczy x1 u11- Pierwsza wymiana oleju
Witam mam pytanie po ilu km robiliscie pierwsza wymianę oleju w silniku w waszych x1 i czy warto trzymać się specyfikacji oleju z książki serwisowej w moich przypadku x1 23d "bmw longlife -12 FE" a serwis upiera się że może być "bmw LL 04" bardzo proszę o konkretne odpowiedzi pozdrawiam- Zamówienie samochodu. Śledzenie zamówienia.
Postprzez Bendyk » 12 Kwi 2023 12:23 Ja Inchape warszawa - zamówione 29.11.2022 1.8 d. Odbiór 26.06.2023 planowany. Ale się pewnie okaże oby tak było. Miałeś jakieś patenty na przyspieszenie czy szło swoim torem U mnie z kolei Dobrzański Kraków W sumie to nic nie przyspieszałem nie wydzwanialem wszystko szło swoim torem i dostałem info od dilera że auto bedzie wcześniej tak że na plus bo miałem zachowana gwarancję ceny- Zamówienie samochodu. Śledzenie zamówienia.
Troche dziwne kolego ze tak długo czekasz na samochód Też zamawiałem x1 23d i nawet troche później bo 28.11.2023 i juz 2 tyg jak odebrałem samochód. Gdzie zamawiałeś x1?- Zakup X1 2023MY - brokerzy? rabaty?
to jaką wersję silnikową wybrałeś? ja również 28.11 złożyłem zamówienie, co prawda nie na X1, a na pokrewne U06, 230e.. i dopiero dostałem info, że produkcja w maju, a odbiór na przełomie maja i czerwca. Wersję 23d i juz pierwsze 500 km jazdy za mna pewnie dlatego ze hybryda i dłuższy czas oczekiwania i tez zalezy od dealera jak maja z wolnymi slotami.Na umowie mialem ze odbior wlasnie tak jak Ty a konkretnie 30.06 i takie miłe zaskoczenie ze auto sporo wczesniej sie wyprodukowało.- Zakup X1 2023MY - brokerzy? rabaty?
Zamówienie 28.11.2022 i dzisiaj mam właśnie odbiór samochodu. Czas oczekiwania w głównej mierze zależy od wersji silnikowej.- Dylemat zakupowy
U mnie wygląda tak zamówienie złożone końcem listopada i planowana produkcja na połowe marca wersja 23d na ta chwilę wygląda że na nową x1 średnio czeka się około 5 miesięcy pozdrawiam- Dylemat zakupowy
Witam wczoraj dostałem info od dilera u mnie planowana produkcja x1 23d połowa marca. Auto zamówione końcem listopada tak że zobaczymy kiedy finalnie będzie. Pozdrawiam wszyskich czekających na nową x1.- ubytek plynu chlodniczego f30 328i
A więc jestem tu nowy witam wszystkich mam takie pytanie odnosnie dolewanie plynu chlodniczego normalne to jest że w ciagu roku dolalem gdzies 0,5 litra plynu chlodniczego? normalny jest taki ubytek plynu? jak to wygląda u was - Przebiegi i wrażenia z jazdy nową x1
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.