Skocz do zawartości

tomex1213

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tomex1213

  1. te 190 km to aż tak bidnie...hmm aż się boję. myślałem że trochę to już ciągnie. ;/
  2. cześć mam kilka pytań. :-) chciałbym kupić w miarę świeżą f11. takie są tylko z 520d. i kilka pytań 1. czy po przesiadce ze 140km do 190km ale w kombii z 4x4 i szklanym dachem poczuje jednak przyrost mocy:-) 2. czy na tereny wrocław i okolice lepiej brać 4x4 czy rwd też będzie ok. mam znajoych z rwd i bmw nie jeżdzą w zimie bo mają drugie auta i wolą fwd:P 3. Electronic Dumper Control - czy jest to kłopotliwe do 150 tys i się nadaje na Wrocław i dziury? wiem, że ekspoatacja teggo ustrojstwa jest strasnie droga i się zastanawiam jak często to pada. 4. czy standardowo jak auto nie ma opdji "adaptacyjne reflektory" to standardowo jest doświetlanie zakrętów i skrętne soczewki czy nie? mam to w obecnym aucie i nie chciałbym sie cofać wa wstępnie mam autko wybrane. 5. szyberdach - ktoś ma - gadżet czy ciekawy gadżet:P
  3. Nie wiem czy wiecie - ale usłyszałem dziś że BMW z gwarancja ma zrobić porządek:P i od nowego roku będzie można przedłużyć tylko dla nowych aut. tzn. przy kupnie. jak si.e tego nie zrobi to...koniec. słyszeliście coś takiego ?
  4. tomex1213 odpowiedział(a) na BondE87 temat w F10, F11
    Ps. Nowa kiedy bedzie można zamawiać :)
  5. tomex1213 odpowiedział(a) na BondE87 temat w F10, F11
    To f10 dostaną w d....;). Jak tak to kiedy po nowym roku? Moze ma ktoś doświadczenie :)
  6. Imam pytanie odnośnie opon. Czy kupujecie opony plus felgi plus czujnik czy same opony i wymieniacie? Jednak przyjmując 4 lata użytkowania auta to chyba wyjdzie na plus przekładka ...
  7. A ja juz wiem. Chodzi o to ze cżesc serwisów ma i moze przedłużać gwarancje bo maja certyfikat jakiś tam- chyba aut używanych. Inne nie mogą gdyż nie maja autoryzacji wiec tylko wtedy z BSI;)
  8. nie wiem czy to dobry temat. ale ma ktoś światła adaptacyjne? jest to raczej bajer czy przydatny dodatek do auta?
  9. oki czyli do utrzymiania gwarancji potrzebne jest robienie przeglądów w Aso? bo już się zgubiłem. odnośnie service inclusive - każdy salon mówi inaczej. jeden doradca - nie opłaca się kosztuje to 10k. drugi - a muszę sprawdzić i podłączyć do kompa bo to tylko po zczytaniu powie mi ile kosztuje gwarancja+service. btw. żeby nie w tym wątku - gdzie mogę wrzucić linki z otomoto w celu porady:-) ?
  10. a klocki jak wylicza tarcze? przecież każdy ma inny styl jazdy. czy sam mogę go zresetować ? np. olej wymieniłem to kasuje ... 1. a jak to wygląda jeśli chodzi o przeglądy w Aso? koszt słyszałem 1500netto (520d) 2. czy jak mam auto na gwarancji przedłużonej, np. mam wymienić klocki ale robię to u teścia to jak z gwarancją...
  11. przegląd to co innego niż wymiana oleju ? tzn. wymiana oleju jest częściej niż przegląd? co ile te czynności dla 520d 190km się robi.
  12. siema. mam pytanie odnośnie przeglądów. jeśli auto pochodzi z Niemiec BMW AG - kupił je ktoś z pl i teraz sprzedaje w serwisie BMW. Auto ma 40 tys przebiegu i pokazuje się kolejny przegląd po 7000 tys. nie za szybko :D :D :D druga rzecz: przedłużenie gwarancji sprzedawca powiedział że 3 lata 6500k. service inclusive - nie opłaca się... heh jak sie mają powyższe info do info z tego wątku.... dziękuje !

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.