Skocz do zawartości

tomex1213

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tomex1213

  1. Pro to u mnie obowiązek bo w pasku nam aktywny tempomat i w korku super. Shadowline to ta niebieska linia/ luna?
  2. uważasz że te lasery są must have czy nie zwracać na to aż tak uwagi? bo ledy adaptacyjne sa skrętne nie? mam do tej pory Passata z wycinaniem i powiem że ta opcja że reflektory skręcają nie jest głupia.
  3. cześć, jakie są koszty użytkowania Bmw 520d do 100 tyś i do 150 tys? mniej więcej jakieś zbliżone? 25 tys - I serwis 1500 Aso 50 tys - drugi serwis 2500 Aso 60 tys klocki, ew. drugie klocki - 1000zł komplet 75 tys serwis - koszt w nie Aso 1500zł 90 tys serwis - koszt nie w Aso 1500.. do tego płyn hamulcowy, wycieraczki i chyba tyle nie? nic nie powinno się wcześniej wydarzyć? poźniej jakieś tarcze pewnie z 1500zł i do 150 tys serwisy i przy optymistycznej prognozie więcej nic się nie powinno wydarzyć? dzięki
  4. czy do nowych felg 17 i opon potrzebne są jeszcze czujniki czy komputer sam skalibruje?
  5. To ktoś mi powie jeszcze tylko czy obowiązkowe i homologowane to opony z gwaiadka ??? Nie wiem co ta gwiazdka daje ale opona 750 zł to trochę duzo :)
  6. a ja będę miał zimówki 18 cali. i zastanawiam się co kupić na lato. czy kupować za 7k komplet RoF+ory felgi. niestety opony do 5 kosztują 750zł minimum z homologacją dobrze widzę!?!?? nie jestem jakimś wzrokowcem i 17 na zimę też mogłaby być - chyba lepiej nawet trzymałaby nie? będę miał auto bez x-driva. tylko że wtedy co z tymi zimówkami...hhe
  7. tylko myślałem o podstawowym bsi. :) auto z 2015 ma 22tys przebiegu zaraz pierwszy przegląd. rocznie robię koło 20k. chyba płaca się wzic bsi i mieć z głowy. tylko nie wiem jaka cena za sewis przy przeglądach a) olej b) całokształt autka ale podzwonię jutro i dam znać:-)
  8. Napiszę tylko tyle, że skoro rwd będzie oki to jest oki. wiadomo że 4x4 będzie lepsze na kiepskie warunki. tak samo jak a) skóra lepsza niż tapicerka b) grzane fotele niż nie c) klima automat niż manual itd.....można wymieniać w nieskończoność..... ważne dla mnie że jak raz na rok pojadę w te góry i dojadę i zjadę to będzie ok...to ja nie potrzebuje 4x4 ...dziękuje:-0
  9. ok. właśnie o taką odp mi chodziło:-) kolejne pytanko. będę miał 18 zimówki. Letnie kupić też 18 ( większych nie chcę). czy do tego auta homologowane to tylko RoF? opona kosztuje najtańsza 750zł - dobrze widzę:P
  10. dobra - mam auro wybrane cena dobra, wyposażenie dobre. raz, max dwa razy do roku jeżdzę w góry. raz alpy, raz karpacz, szkarska, jańskie łaźnie. droga do zieleńca z regułī jest zaśnieżona i pod górkę serpentyny. wtedy nie wjadę rwd?! czy wjadę "wolniej" :-)
  11. przegląd 3k i tak co półtora roku? kurczę trochę dużo chcą za taką przyjemność:-) a pierwszy to nie przegląd tylko olejowy ..?
  12. W góry jeżdżę ran do roku. Czy jest sens kupować 4x4? Wiadomo lepiej, ale spalanie ekspoatacja ...wszystko droższe:) Bardziej chodzi mi czy w zimie przy moim stylu jazdy bedzie oki? I tylko chodzi o śnieg górki moze nie podjechać ;) ?
  13. Czy opłaca sie brać pakiet serwisowy do auta ? 25 tys przejechane 2015 R i rocznie 20 k :)
  14. czesć mam ostatnie pytanie przed kupnem:-) czy napęd RWD sprawdzi sie w jeździe miejsko - autostradowej. czy bać sie go do miasta albo dróg krajowych. rzadko jeżdzę gdzieś w góry - raz do roku, może dwa. czy przekreślalibyście taki napęd czy poprostu wolniej jadę ale też dojadę:-) czy przedłużalibyście gwarancję do końca roku? bo wtedy przeglądy + wszystkie części typu klocki itd to serwis? dzięki!:-)
  15. No zgadza sie dlatego pytalem o opinię i ewentualne ryzyka. czy faktycznie mogą mieć mniejsze ceny jako firma - bo auta są z salonów. i sa one tańsze o 5-10% niz w PL...
  16. czyli dla wszystkich aut podrożało. to po 2016 będzie jeszcze drożej;/ co za cyrk...
  17. Kolego Harman GP czy Hermann GP ? oczywiście Hermann GP albo TRADE - X...
  18. ja Wy to sprawdzacie? na podstawie VIN? ps. do 5 lat też zdrożało?
  19. ok dzięki. kupię to co będzie. tylko mam już upatrzoną 52xd z panoramą 2015 w dobrej cenie. :P tylko jak ma być mul. a ponawiam: ps. czy ktoś może kupował w firmie Harman GP? ściągają auta z niemieckich salonów taniej i mówwią że mają specjalny ceny od nich bo są firmą i wychodzi taniej niż własny import..
  20. dymacze:P cena podskoczyla o 5k?!?!? ciekawe czy u wszystkich ?
  21. hehe nie chce jeździć szybciej niż inni. tylko każdy mówi że xdrive 520d to słabe auto. u mnie dochodzi panorama bo auto już jest gotowe do odebrania. dobre wyposażenie. gwarancja. tylko skoro xdrive ma być słaby to mam w ...d takie autko. do tej pory jeżdzę 140km i mogłoby być wiecej. tylko jak mam mieć 190 km i obiektywnie czuć słabszą moc...to nie dzięki. nie po to kupuje nowe autko. a rocznik niżej niż 2015 nie wchodzi w grę (gwarancjA). A czemu piszesz że audo to słabe auto? 190 km będzie lepiej podobnie szło niż 520d. będzie się lepiej prowadzić w zimie to ma być auto rodzinne. każdy mnie straszy a dac za auto 170k i w zimie nie jeździć - odpada. auto chcę używane - ale naprawdę zastanawiam się za 140 k kupić passata i mieć lepiej go doposażonego ...i nie premium i tyle...
  22. w hamowaniu? nie kapuje:P coś tak bmw się oddala kosztem jednak audi i przedniego zwykłego napędu. wole bezpieczeństwo niż lepszą trakcję...:-) dziękuje wszystkim za porady. chyba naprościej się przejadę xdrivem. ale .....kupować bmw żeby tylko jeździć - to chyba nie o to chodzi. a na 525xd funduszy zabraknie:P ps. czy ktoś może kupował w firmie Harman GP? ściągają auta z niemieckich salonów taniej ciut i mówwią że mają specjalny eny od nich bo są firmą...prawda?
  23. To róznica między 520d a 520xd jest tak ogromna? rozumiem że 4x4 to jeden litr paliwa więcej plus jakieś dodatkowe koszty? nie ścigam się od światęł do świateł więc w sumie 4x4 mi nie potrzebny. apogeum byłby 525 xd:P
  24. jaja będą jak niektórzy się dowiedzą o tym...przy próbie przedłużenia gwarancji....:P po 31.03:P
  25. czesć. po Waszych opiniach to chyba wracam do passata 180km lub audi a6 190km diesel. boję się rwd a do tamtych aut nie trzeba 4x4. do bmw dla mnie mus po opiniach że rwd cieżko w zimie;/ a to ma być auto bezpieczne i rodzinne. heh to passat z tym silnikiem będzie wymiatał - wiem wiem inne auto ale z bajerami i szybsze od tych dwóch kolosów (bmw i a6) ps. bmw 4x4 z tym silnikiem będzie gorzej się zbierało niż np. mondeo 140km - chyba nie ? :P ile kg pobiera 4x4?

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.