Treść opublikowana przez Darekbp
-
E90 320i szarpanie i hamowanie podczas jazdy prblem
I odrazu zapytam bo znalazłem tylko na allegro to i nie jestem pewien czy to będzie to samo bo na obrazku co wyżej link dałem są jakby ząbki a tutaj na aukcji są dziurki czy to jest ta sama część? http://allegro.pl/koronka-pierscien-abs-tyl-bmw-3-e90-e91-e92-e93-i6956258877.html?reco_id=5bdcfa16-aebd-11e7-85d7-6c3be5bbf0c8
-
E90 320i szarpanie i hamowanie podczas jazdy prblem
Mechanik wszystko sprawdził i czujniki są dobre natomiast mówił że to przyczyna koronki pierścienia za w rdzy jest i trzeba wymienić tylko że muszę sam znaleźć bo on nie ma dostępu do takiej bo szukał. To będzie to pod numerem 5? https://www.realoem.com/bmw/pl/showparts?id=VA71-EUR-03-2005-E90-BMW-320i&diagId=26_0217#26117527519
-
E90 320i szarpanie i hamowanie podczas jazdy prblem
Obstawiam wymianę czujnika abs ale zobacze co komputer pokaże. A odrazu spytam jak czujnik padł to wymienić dwa prawy i lewy czy tylko ten wadliwy?
-
E90 320i szarpanie i hamowanie podczas jazdy prblem
Jak wyłącze całkowicie to nie hamuje nic wszystko wtedy jest dobrze tylko wyskakuje po Hmm 20-40km przejechaniu komunikat ze przebita opona ale nic powietrze nie ubywa wiec to pewnie przez ten czujnik czy coś co będę musiał naprawic
-
E90 320i szarpanie i hamowanie podczas jazdy prblem
Rozumiem to tak zrobie i dam znac co dalej
-
E90 320i szarpanie i hamowanie podczas jazdy prblem
Jak podłączę to wtedy dokładnie pokaże czy to czujnik czy coś innego tak?
-
E90 320i szarpanie i hamowanie podczas jazdy prblem
Witam mam do Was pytanie podczas przejechania około 30km zaczyna mi jakby sam hamować samochód i puszcza czasem dodam gazu i nie reaguje i szarpie i czasem też wyskakuje kontrolka trakcji. Byłem raz u mechanika z tym to wtedy zębatka była strasznie w rdzy to zczyscil i było dobrze ale znów jest prblem czy to będzie już czujnik? A i gdy to występuje włączę się komunikat że opona przebita ale to chyba tylko przed ten problem z trakcja bo nigdzie nie ma przebicia i nie ubywa powietrza.
-
320i stukanie po otwarciu korka oleju
Bo samochód odpala bez problemu nic nie wycieka olej bo rok temu uszczelki wymieniłem w tej pompie i żadnego zapachu spalonego oleju nie czuć oraz hamulce tez działają bardzo dobrze
-
320i stukanie po otwarciu korka oleju
Rozumiem a powiedz czy to trzeba szybko zrobić? Bo akurat będę wymieniał uszczelniacze i nie wiem jak rozrząd i brak funduszy już na pompę bo widziałem koło 700 trzeba dać za nią czy narazie mogę jeździć z taka?
-
320i stukanie po otwarciu korka oleju
Zrobilemjak na filmie korek otwieram słychać stuki jakby dy wężyk ten palcem zatykam stuka gdy puszczam coś tam słychać ale ciszej owiele.czyli pompa do wymiany?
-
320i stukanie po otwarciu korka oleju
A dobra ide zaraz sprawdzić to
-
320i stukanie po otwarciu korka oleju
A ten waż to na jakimś zatrzasku siedzi czy jak bo nie dam rady go zdjąć?
-
320i stukanie po otwarciu korka oleju
Tak mam zrobić?:
-
320i stukanie po otwarciu korka oleju
A możesz mi powiedzieć bo zielony w tym jestem gdzie ta pompa jest i o jaki to przewód chodzi? Wiem jak wyglada tylko gdzie dokładnie ja znajde
-
320i stukanie po otwarciu korka oleju
Jutro to sprawdzę czyli jak będzie cicho to znaczy do wymiany tak? Jak dołączę to powinno stukać jak teraz jak na filmie tak?
-
320i stukanie po otwarciu korka oleju
Witam mam do Was pytanie bo czytałem na forach i jedni piszą że tak ma być a inni że pompa próżniowa do wymiany. Chodzi mi że gdy odpalam auto wszystko chodzi dobrze ale gdy otwieram korek wlewu oleju słychać stuki tak jak na filmiku poniżej Czy to tak ma być? Mam E90 320i n46 z 2005r
-
E90 320i problem z kontrolą trakcji
Krzychu u mnie była ta koronka przyrdzewiala i temu wywalało tak trakcję że szarpie i błąd że przebita opona mechanik wszystko sczyscil pooryskal żeby nie korodowalo farba i jak narazie jest wszystko dobrze hehe
-
E90 320i problem z kontrolą trakcji
Panowie mam do was pytanie ostatnio zauważyłem coś takiego że gdy jadę i po przejechaniu jakichś 20km włącza mi się na desce błąd kółko pomarańczowe a w środku trójkąt z wykrzyknikiem i tak mruga i szarpie autem daje gazu a auto nie reaguje tylko zwalnia gdy nacisnęłam DTC krótko lub całkowicie wyłączę wszystko jest ok i jeszcze wyskakuje czerwony komunikat o przebiciu opony ale wszystko jest ok gdy zresetuje RPA po czasie znów wyskakuje komunikat ten
-
BMW E90 320i świece zapłonowe
Takie świece kupiłem http://www.iparts.pl/czesc/swieca-zaplonowa-beru-z116,bmw,3-e90-2005-01-2011-12,320-i-150km,16-5389-18449-100151-0-11-z116.html
-
BMW E90 320i świece zapłonowe
Witam mam pytanie kupiłem świece i je wymieniłem już ale teraz widzę na internecie że pisze rodzaj paliwa:gaz płynny (LPG) a w swoim aucie gazu nie posiadam czy to ma jakieś znaczenie czy nie ma różnicy?
-
Silnik N47 177KM trzęsie?
Podepnę się do tematu mam silnik 2.0 benzynę 150km i po wymianie świec wszystko sprawdzałem dwa razy czy dobrze powkładałem silnik gdy rozgrzeje się występują drgania co 20 sekund czy ktoś wie co to może być?
-
Pytanie o przegrzany silnik
Jak otwierammaske to tylko ciepło lekko jest i sprawdzam temperaturę to105 stopni w trasie zawsze mam i mechanik powiedział ze nie jest przegrzany silnik. Raz jak jechałem i wyskoczyła mi kontrolka ze wysoka temperatura i żeby zgasić auto tozjechalem na pobocze zgasiłem poczekałem godzinę i było ok odrazu do warsztatu bo padł mi wiatrak i właśnie myślałem ze przejrzałem tak silnik ale okazało się ze wszystko jest ok. Udać się do innego mechanika jeszcze jak uważasz?
-
Pytanie o przegrzany silnik
Wszystko sprawdziliśmy u mechanika i jest w porządku mówił mechanik ze pewnie lekko już uszczelniacze puszczają i z czasem będzie trzeba wymienić ale narazie mówił jeździć bo tyle co mi bierze to norma świece tez czyste byly
-
Pytanie o przegrzany silnik
To w takim razie jutro zrobię to co napisaliście i zobaczę co wyjdzie
-
Pytanie o przegrzany silnik
Witam mam pytanie jak silnik ulegnie przegrzaniu i może pójść głowica lub uszczelka głowicy prawda i wtedy auto bierze olej co nie? A jak dajmy uszczelkę poszła czy głowica to jak to sprawdzić bo wycieków żadnych nie ma auto pracuje normalnie żadnych spadków mocy tez nie zauważyłem jedynie ze olej dziś poprosiło mnie żeby dolać litr a zrobiłem kolo2 tysi km