Skocz do zawartości

cyganekp

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. cyganekp odpowiedział(a) na cyganekp temat w E39
    Z tego co się orientowałem to 14-19kg/h powinno pokazywać na jałowym. U mnie tyle pokazuje jak wszyatko jest Ok , jak działa. Jak sprawdzić lewe powietrze? Niby nigdzie nie widać żeby łapało. Dodam, ze przeplywka dostaje napięcie cały czas , nawet wtedy gdy jest zacięta pokazuje 4.91V na komputerze
  2. cyganekp odpowiedział(a) na cyganekp temat w E39
    Tak jak napisalem, kiedy przeplywka dziala to pokazuje wartosci na jalowym 14-20kg/h przeplyw masy powietrza i jak jade , dodaje gazu to wartosc rosnie i maleje. Jak wywali mi przeplywke ( Check nie swieci ) ale czuc roznice w jezdzie od razu kiedy przeplywka zacieta to podpinam kompa i pokazuje 775kg/h przeplyw masy powietrza. I dlaczego tak sie dzieje,ze raz dziala ta przeplywka a raz nie.
  3. cyganekp opublikował(a) temat w E39
    NIE WIEM DLACZEGO, ALE CALY CZAS USUWACIE MOJ TEMAT!!! Witam ,pisze do osob kompetentnych. Mam problem ze swoja e39 m52b25 i z przeplywka. Kupilem samochod juz dawno z wypieta przeplywka i tak jezdzilem. Zaczelo juz mnie to denerwowac , wzialem sie za to. wymienilem raz przeplywke, nic. Nie dziala. Pokazuje mi wartosc 775kg/h przeplywu masy powietrza. Drugi raz, cos zaczelo sie dziac. MIanowicie przeplywka zaczela dzialac. Ale niestety nie do konca. Raz dziala i pokazuje dobra wartosc ( na jalowym ok.20kg/h ) a raz przestaje dzialac i samochod staje sie zamulony ( 775kg/h - i sie nie zmienia ). Ktos ma pomysl co tu zrobic ? Czyzby kolejna przeplywka byla do wymiany ?( kupowalem uzywki z samochodow, ktore smigaly ). Dodadtkowo dochodza bledy mieszanki paliwa odkad zaczela dzialac w miare. Wczesniej bylo ok, blad przeplywki i tyle. A teraz jeszcze ta mieszanka paliwa doszla. Bardzo prosze o pomoc.
  4. cyganekp odpowiedział(a) na cyganekp temat w E39
    za co jest odpowiedzialny ten rezonator ? Czy przez to może go dławić ?
  5. cyganekp odpowiedział(a) na cyganekp temat w E39
    Zmieniłem waz na nowy, nadal mu brakuje mocy. Raz jest raz nie ma. Po wymianie 1 cewki i skasowaniu błędów Check zgasł. Tam coś wykazało raz ze 4 cylinder. Ale Check nie świecił, ale nawet jak nie świecił komputer pokazywał błąd przeplywki. Wiec jak wymieniłem ten waż to należy skasować błędy teraz ? Teraz jeszcze jedno pytanie , na tym wężu jest taka biała zatyczka , powiedzcie mi tam czegoś brakuje ? Jakiegoś podzespołu? Jak był stary waż to byla wsadzona zakrętka zwykła , teraz włożyłem tam zaślepkę ale nie wiem po co taka dziura. Proszę o pomoc
  6. cyganekp odpowiedział(a) na cyganekp temat w E39
    Ok, dzisiaj wymienię cewkę i ten waż i zobaczymy czy pojdzie. Wcześniej była przeplywka z siemensa, kupiłem nowa - nie jakas tam zwykła chińska , ale nadal problem. Zobaczymy dziisja , najwyżej bede radził sie dalej
  7. cyganekp opublikował(a) temat w E39
    Witam, jestem nowym posiadaczem pierwszego w życiu BMW , e39 2.3 170km, manual. Autko 99rok. Mam problem z nim, a dokładnie strasznie go dusi. Samochód nie ma pełnej mocy, chociaż czasami chwilowo go odcina i dostaje kopa. Swieci sie Check. Ogólnie jak go kupiłem była odpieta przeplywka. A wiec tak, podpiąłem pod kompa, wywaliło przeplywke, jakiś problem z zapłonem na 3/4 cylindrze. Nowa przeplywka zamówiona z intercarsu ( z firmy na M- nie pamietam dokładnie ) , świecie zamówione. Wymieniłem wszystko + filtry, problem nadal ten sam. Dusi go przy dodaniu wiecej gazu. Komputer dalej wykazuje przeplywke i tylko 3 cylinder, wiec po sprawdzeniu wychodzi ze to cewka. Dzisiaj kupie i podłoże, zobaczę. Ale teraz pytanie dlaczego ciagle wywala przeplywke ? Waż wychodzący od przeplywki jest w 2 miejscach poklejony, może dlatego wywalać ciagle przeplywke bo zasysa lewe powietrze ? ( waż juz zamówiłem i czekam na przesyłkę ). Czy takie objawy jak wlasnie duszenie , uttrata mocy jest skutkiem braku zapłonu ja cylindrze i tej przeplywki czy szukać dalej ?

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.