Treść opublikowana przez stasiek2000
-
Indywidual
Co do bluetooh to mozesz go z skonfigurowac z kazdym telefonem posiadajacym bluetooha, ale nie z kazdego telefonu bmw pociagnie ksiazke telefoniczna na głowny wyswietlacz, np mam nokie e 50 ksiazki nie sciaga ale odbierac i wykonywac połaczenia moge, natomiast z motorolki V3 juz idzie wszystko. Dedykowanym tel. do e-39 jest nokia 6310. Mam tylko jeden problem z tym urzadzeniem głosnomowiacym, bardzo zle mikrofon sciaga glos i osoba z ktora rozmawiam zle mnie slyszy, ja ja super przez wszystkie głosniki. Moze ktos zna przyczyne??????????????? :) :)
-
Dlaczego czujnik temperatury zewnętrznej oszukuje?
ok, tak zrobie ale na razie nie wiem z kad pozyczyc dobry czujnik.
-
woda w aucie
Dzis sprawdziłem jak padał deszcz i faktycznie po otwarciu drzwi wylewa sie wodamowe, Woda sie zbiera miedzy drzwiami a progiem. Sprawdziłem tez te odprowadzenia wody w drzwiach, sa u mnie takie dwa koreczki gumowe ale chyba sa sklejone bo nie moglem tej gumy rozklejic ( ten korek wyglada jak skrzela). czyli powinienem przeczyscic te odprowadzenia wody????????????????????? :jawdrop:
-
Dlaczego czujnik temperatury zewnętrznej oszukuje?
Tez mysłałem ze czujnik moze byc uszkodzony, ale najdziwniejsze jest to ze pokazuje idealnie o 10 st C mniej i reaguje na zmiany temperatury. Woda we wtyczce wykluczona- sprawdziłem, przeczysciłem wtyki i wszystko wyglada ok poza wskazaniami temperatury
-
Dlaczego czujnik temperatury zewnętrznej oszukuje?
Witam, czujnik temperatury zewnętrznej oszukuje mnie o jakies 8-10 st C, czyli reaguje na zmiane temperatury, dziala bo nie pokazuje mi temperatury -40 ( bo wtedy byłby uszkodzony) jest zamontowany w przednim zderzaku po prawej stronie, myśle ze jest to prawidłowe jego miejsce, ale nawet jak by bylo to nieprawidłowe miejsce to raczej powinien zawyżać a nie zaniżać. D :?: Prosze o jakąś podpowiedz, gdzie tkwi problem.
-
woda w aucie
widze ze nie tylko ja mam taki problem. W najbliższej wolnej chwili skorzystam z podpowiedzi i wszystko posprawdzam. Dzieki. Ale mnie to denerwuje :mad2: Szyberdach mam, ale to nie przez szyber leci bo woda jest przy samych drzwiach i w miejscach gdzie sa w tapicerce otwory na dywaniki.
-
woda w aucie
Po wizycie w myjni przedostaje mi sie woda (około pół szklanki) przez tylne drzwi u dołu na podłoge. Uszczelka obiegająca drzwi jest cala, na dole drzwi jest tez ta krotka uszczelka przypieta do drzwi na zatrzaski uszczelniajaca drzwi do progu. Problem dotyczy drzwi z tylu lewych i w mniejszym stopniu prawych. Czy ktos juz mial podobny problem? Samochod jest z 2003 r i nie byl bity. Drzwi zamykaja sie normalnie.
-
sensor deszczu
Sensor deszczu dziala mi jak przelacze przełacznik na tryb pracy wolnej i wszystko dziala poprawnie, ale jak wylacze silnik to sensor juz nie dziala, czyli musze przełacznik przestawic w gore lub w dół i z powroten na swoje miejsce zeby sensor działał. Czy to jest normalne dzialanie?
-
dziwne odglosy ze wspomagania
dzieki , pomogło, mysłałem ze wystarczy jak ATF bedzie pozizej szyjki, i bylo widac taka biala kratke, dolałem do polowy szyjki i narazie jest ok. dzieki
-
dziwne odglosy ze wspomagania
Z tydzien temu przy skrecaniu i dodawaniu "gazu" zaczelo mi sie odzywac wspomaganie, wiec wymieniłem olej ATF do wspomagania, na poczatku bylo ok ale od kilku dni nasila mi sie hałas. Nie jest on stały, czyli raz pracuje wspomaganie cicho np. przez pół dnia a raz wydaje przerazajace mnie dzwieki. Auto ma 190 tys przebiegu, 530d, e-39. Prosze o rade co mam zrobic i czemu sa takie objawy. Dzieki.
-
[seria 5] PALI SIE NON STOP KONTROLKA RECZNEGO
Reczny jest wyłaczony a kontrolka sie caly czas swieci. Gdzie jest przyczyna? CZujnik?
-
kto mi moze rozkodowac nr VIN
czesc, czy ktos mi pomoze rozkodowac moja BMW. moj nr VIN wbadl81020gx64832
-
jak czesto wymienia sie olej w automatycznej skrzyni biegow
kupiłem w Poznaniu, ale autko sprowadzono z Austrii, stan w srodku super, M pakiet, pełny wypas, wlacznie z webastem, szyberdach, bezowa skorka, sportowe fotele. z zewnatrz troszke zaniedbana, zderzaki troszke uszkodzone to juz maluje i zniedbany lakier, dalem 47000 zl czyli sie nie wymienia??????????????????
-
jak czesto wymienia sie olej w automatycznej skrzyni biegow
Kupiłem e39 530d w automacie, wymieniam wszystkie oleje w silniku i filtry, samochod jest z 2003 roku i ma przebieg 188000 km. co jeszcze mam wymienic i czy wymienic olej i filtr w skrzyni biegow? na co mam zwrocic uwage. z gory dziekuje za rady Kamil