Dokładnie. Znalazłem odpowiednią instrukcję do tego modelu. A jakie to są duże wydatki (pytanie bez ironii)? Czytałem forum i wywnioskowałem, że zdarzają się 2 - max 3 poważniejsze usterki w benzynie które mogą być bardziej kosztowne (2 - 4 tys zł) i to nie każdemu się zdarza i nie co 5 tys km. Czy mógłbyś podać jakieś konkrety? Może czegoś nie doczytałem lub czegoś nie wiem? Nie serwisowałem BMW bo nie miałem jeszcze auta tej marki w posiadaniu więc nie wiem jakiego rzędu są to koszty.