Treść opublikowana przez badboy_89
-
polaczenie sie inpa z bmw x3 3.0sd
Witam Panowie zakupilem kabel od kolegi z forum . potrafie polaczyc sie z bmw x3 2.0 jednak z bmw x3 3.0 juz nie. Podobno trzeba cos jeszcze miec wgranego ktos mnie nakieruje gdzie zaczerpnac informacji ? Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
Zakup X3 rozterki opinie porady porównania
Panowie a jak sie ma trwałosc BMW x3 3.0sd z dwiem turbinami ? czy ten silnik tez lekko 500tys zrobi ? sa w nim jakies typowe usterki ? czy w tym modelu wystepowal tylko automat ? ile realnie Pali w sredniej wielkosci miescie i poza miastem ? Czy skrzynka rozdzielcza jest trwalsza niz w zwyklym 3.0d ? Ogólnie czy brac ten model pod uwage ? czy lepiej 3.0d ?
-
BMW E39 530i WBADT51060CE74828
badboy_89 odpowiedział(a) na weider91 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMaska nad prawym reflektorem (os strony pasazera) lekko zle spasowana z tego co zuwazyłem wzgledem drugiej strony
-
BMW E90 WBAPP71069A230857
badboy_89 odpowiedział(a) na kanonier temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPopros o wiecej zdjeci, oraz zdjecia przed naprawa bez tego bym nawet nie ogladal, autobus mógł zarysowac a mógł powaznie uszkodzic to auto, ze nie szlo dobrze tego poskładać, dlatego tez tak malo zdjec ktos wstawił na aukcje zapewne....
-
BMW x3 WBAPB51030WB05990
badboy_89 odpowiedział(a) na badboy_89 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażw xksie taty nie ma tego opornika i wszystko sie laczy... wiec jak to jest ? Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
BMW x3 WBAPB51030WB05990
badboy_89 odpowiedział(a) na badboy_89 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażsynek dygotal ze strachu widzialem jak zalewala go fala niepewnosci na wszystko co odkrylem, szkoda bylo go uszkodzic przy zonie, jeszcze na psy by zglosili, kolego nie mam za co przepraszam przebieg masz cofniety nie powiedziales mi tego. nigdzie w zadnym zdaniu Cie nie szkalowalem. wrecz napisalem ze kupiles przdkrecony i teraz masz problem, chetnie zobacze Twoje auto aby porownac odczucia i moge opisac na forum Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
BMW x3 WBAPB51030WB05990
badboy_89 odpowiedział(a) na badboy_89 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPanowie Tragedia, zderzak tylny malowany nadkole prawy tyl ten plasticzek malowany, slupek przedni prawy malowany szpachlowany od dolu az na wysokosc srodka dachu. zle pozacierana szpachla zbyt grubym papierem, wszystko widac na lakierze. elementy blacharskie nawet sie pokrywaly czujnik pokazywal te ok 150mikronow jednak zrobilem tylko kilka pomiarow, zmeczony lakier i mega zaniedbany duzo rys. rysa na okolo 10cm na przedniej szybie plus kilka odpryskow, Srodek kolejna tragedia galka zmiany biegow nie oryginalna i luzna, plastiki poniszczone szyta tapicerka kolo pasa pasazera, duzo rys. konsola miala miedzy climatronikiem a nawiewami tasma klejaca czarna chyba, brak klamki w drzwiach pasazera, progi obite uszczelki sparciale z sporymi brakami. i teraz kwintensencja slupki przednie obite na nowo materialem luzne lekko inny odcien nie dopasowane i nie udalo sie powkladac komus pod kokpit :) w gniezdzie obd2 wstawiony w zaslepke opornik, inpa sie nie polaczyla za nic, boczek drzwi kierowcy lekko odpadniety, mechanicznie lekko gwizdalo turbo na postoju, tarcze przednie bily przy hamowaniu ok 130km/h skrzynia fajnie biegy wchodzily przyspieszalo tez naprawde dobrze, Pan zaproponowal 33500 powiedzialem ze moze 28tys jest warte, podziekowalem http://uploads.tapatalk-cdn.com/20160803/43b4f9e063f9bd80e81ce41b93702441.jpghttp://uploads.tapatalk-cdn.com/20160803/84ca5c840a30361272af790ace7d0ba3.jpghttp://uploads.tapatalk-cdn.com/20160803/eca0cb9a21ccf22b63a200198bb8649b.jpghttp://uploads.tapatalk-cdn.com/20160803/96f76038c6248a3fa86b49215d327620.jpghttp://uploads.tapatalk-cdn.com/20160803/036f6c0cf1fb503233821e00d2995d4d.jpghttp://uploads.tapatalk-cdn.com/20160803/0a749f41700e06c8307b5f33232613a1.jpghttp://uploads.tapatalk-cdn.com/20160803/cc23026dee0ebc03b2d171a0bfa91599.jpg Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
BMW x3 WBAPB51030WB05990
badboy_89 odpowiedział(a) na badboy_89 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażOk dzieki, zwroce na wszystko szczegolna uwagę, co do poduszek znalazlem zdjecia z galerii x3 z tego forum: http://i60.tinypic.com/j7x6ab.jpg http://images64.fotosik.pl/34/2083494311246fdc.jpg http://images65.fotosik.pl/34/6273481a00b01ba9.jpg
-
BMW x3 WBAPB51030WB05990
badboy_89 odpowiedział(a) na badboy_89 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZakupilem kable robiony przez uzytkownika tego forum, wraz z nim dostalem plytke, wgralem wszystko wedlug instrukcji, i dziala, podpialem sie nawet d xsa mojego taty i duzo roznych parametrow pokazywalo w zaleznosci co wybralem, O jakie pliki Ci chodzi ? Turbo sobie sprawdze wycieki tez, kolektor ssacy jezeli jest uszkodozny to bedzie mokry ? To skrzyna sprawdze jak dam buta na 3biegu i ma nic nie poszarpywac ? to mnie martwi nie wiem jak to sprawdzic ? ogladalem kokpity innych x3 na google i jest podobnie, jak to sprawdzic ?
-
BMW x3 WBAPB51030WB05990
badboy_89 odpowiedział(a) na badboy_89 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażjak wyjade w nocy, bede tam nad ranem auto jak zostalo zakupione w Holandii mialo uszkodzoy dwumas (stukał) Dwumas został wymieniony na nowy wraz z sprzeglem,+ zaslepione klapki w kolektorze. Biore ze soba komputer wraz z interfejsem + inpa + czujnik lakieru jednak prosilbym o wskazówki gdzie co mam podejrzec ? z tego co udalo mi sie poszukac (wybór silnika -> Status -> Mass Adjustment ... zero jest good, dwa tak sobie, trzy not good )
-
BMW x3 WBAPB51030WB05990
badboy_89 odpowiedział(a) na badboy_89 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDarcyn pisz tak zebym zrozumiał, kupiłem historie przebiegu i wyszlo ze jest ok, to co ty wyslales z linka nie moge nic z tego zrozumiec, mozesz wyjasnic ? Teraz piszecie ze auto to smieć, wczesniej zostalo napisane ze dobra sztuka.... Za 2h chcialem jechac je zobaczyc, teraz mam dylemat
-
BMW x3 WBAPB51030WB05990
badboy_89 odpowiedział(a) na badboy_89 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażprzebieg sprawdzony pokrywa sie. w Holandi nosi sie na lewej rece obraczke tak podaje wujek google, Darcyn do Twoich ponad 300tys w Twoim egzemplarzu jeszcze mu duzo brakuje Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
BMW x3 WBAPB51030WB05990
badboy_89 odpowiedział(a) na badboy_89 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażI tylko lewa strona kierownicy jest tak wytarta, mozliwe ze obraczka.. pojade zobacze pomierze lakier, podepne kompa, posprawdzam, ponegocjuje podejmę decyzje. Czy dołożenie funkcji Bluetooth i grzanych siedzę jest ciężka operacja w tych x3 ?
-
BMW x3 WBAPB51030WB05990
badboy_89 odpowiedział(a) na badboy_89 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDom buduja widac go w tle na zdjeciac stad sprzedaz, akurat kierownice nie sa dla mnie wyznacznikiem bo sam wiem po swoim zalzoylem nowa kierownica a juz po kilku miesiacach przetarcia, mam szorstkie dlonie przez prace jaka obecnie wykonuje. Npewnie w x3 nie sa zatrwale te kierownkice. moze ktos sie wypowie ?
-
BMW x3 WBAPB51030WB05990
badboy_89 odpowiedział(a) na badboy_89 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażkolego miczek.mk licze na Twoje sugestie http://uploads.tapatalk-cdn.com/20160802/57fb4a16436ccc210461982bcf660cc7.jpghttp://uploads.tapatalk-cdn.com/20160802/cbd566b44e6a410cc2b43a0452914737.jpghttp://uploads.tapatalk-cdn.com/20160802/deec31854fdd6637324f597a339afef7.jpghttp://uploads.tapatalk-cdn.com/20160802/56df52c4210bb1877d0559aca0f175f6.jpghttp://uploads.tapatalk-cdn.com/20160802/d64fb8007003cbcae8cb7bd84922bc20.jpghttp://uploads.tapatalk-cdn.com/20160802/e56238ea6cd9108a6a2f5ec9c0e202da.jpghttp://uploads.tapatalk-cdn.com/20160802/23849df74b36b1ed7add19c527bb2514.jpghttp://uploads.tapatalk-cdn.com/20160802/c418b1e7c94e9522df2cab4cd6209645.jpghttp://uploads.tapatalk-cdn.com/20160802/cadeec34e4e2b05d875b53f53cda3599.jpghttp://uploads.tapatalk-cdn.com/20160802/8574c1068a84bf165c6999a020bbd255.jpghttp://uploads.tapatalk-cdn.com/20160802/a1109cb16f3df7e50a10bf8dd4744ec6.jpghttp://uploads.tapatalk-cdn.com/20160802/68e9b218aa79eb029dfd14a3e761e476.jpghttp://uploads.tapatalk-cdn.com/20160802/90b4d527ada808ad0562ed7a238fdc5a.jpghttp://uploads.tapatalk-cdn.com/20160802/60584d0d1663b52f0501c54ae0d71ff6.jpghttp://uploads.tapatalk-cdn.com/20160802/cd583eb39c3c789617e698e3e403ff70.jpghttp://uploads.tapatalk-cdn.com/20160802/1849199165c278faee48b716d44f4e77.jpghttp://uploads.tapatalk-cdn.com/20160802/62761216e2669ad2f6e7981d99d6701c.jpghttp://uploads.tapatalk-cdn.com/20160802/5401de54d49174956bff7b0967ec1560.jpghttp://uploads.tapatalk-cdn.com/20160802/1ee9133ca136f5995875ad63663b8d51.jpghttp://uploads.tapatalk-cdn.com/20160802/cb43e48551f82fbd59bbb81f939cd5d5.jpghttp://uploads.tapatalk-cdn.com/20160802/c92f5b7e4fce34ccf08236193b4081ba.jpghttp://uploads.tapatalk-cdn.com/20160802/05f58a575f157101c0da71d7a388d002.jpg Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
BMW x3 WBAPB51030WB05990
badboy_89 odpowiedział(a) na badboy_89 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażAkurat mi ten kolor najmniej ;p i brakuje mi podgrzewanych foteli ale to sobie pewnie idzie doposazyc ;-) poprosilem o wieksza ilosc zdjec, ktorys slupek przedni byl tylko malowany bo cos tam spadlo czy cos i kawalek plastiku z lusterka przy tym slupku brakuje, dwumasa wymieniana rok temu Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka http://uploads.tapatalk-cdn.com/20160801/88f85ea4c49da7b718a9240335801cbb.jpg
-
BMW x3 WBAPB51030WB05990
badboy_89 odpowiedział(a) na badboy_89 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
BMW x3 WBAPB51030WB05990
badboy_89 opublikował(a) temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażhttp://olx.pl/oferta/bmw-x3-3-0d-204km-manual-full-opcja-serwis-bezwypadkowa-i-wlasciciel-CID5-IDgOuTr.html WBAPB51030WB05990 Mam troche daleko ok 400km w jedna strone, Jak narazie nie udalo sie dodzwonic do wlasciciela Ktos cos zauwazyl ? Jakies sugestie ?
-
kolejne bmw x3 z BielskaBialej WBAPB51000WB09415
badboy_89 odpowiedział(a) na badboy_89 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażhttp://uploads.tapatalk-cdn.com/20160729/62d31283249bba21b18f9d4008eb118d.jpghttp://uploads.tapatalk-cdn.com/20160729/8dcd5ca4bd2f5fcce58974afb769fca8.jpghttp://uploads.tapatalk-cdn.com/20160729/95c652cebcd7119bdefd912167754dba.jpghttp://uploads.tapatalk-cdn.com/20160729/6a48afe2e02a8a1d6087a9814e6977b2.jpghttp://uploads.tapatalk-cdn.com/20160729/430f25815db6151cf978413427417be3.jpghttp://uploads.tapatalk-cdn.com/20160729/7205f1b0bc7ad48d5df193e419ee0a93.jpghttp://uploads.tapatalk-cdn.com/20160729/5326a081d5310837b4a542cc903cd6fb.jpghttp://uploads.tapatalk-cdn.com/20160729/e0e8879a827e9aea7d1c4b26cd1f3311.jpghttp://uploads.tapatalk-cdn.com/20160729/dec383db5690f18f242eecec266af4c4.jpghttp://uploads.tapatalk-cdn.com/20160729/6861566c8b573d8bd5b560795f55f476.jpghttp://uploads.tapatalk-cdn.com/20160729/108d82e56d2481016651808aac2b109a.jpghttp://uploads.tapatalk-cdn.com/20160729/c3637c06abb63aff4dff5ad1b479fa9c.jpghttp://uploads.tapatalk-cdn.com/20160729/c8fb5773ff088533c742d6ad5f234630.jpghttp://uploads.tapatalk-cdn.com/20160729/ff6da3accc3b0a41d488957951dfeb29.jpghttp://uploads.tapatalk-cdn.com/20160729/19e2a3659ac1806bb613af9c0270388b.jpghttp://uploads.tapatalk-cdn.com/20160729/e4610c8af244d49dd8dfe92e200bef27.jpg Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
kolejne bmw x3 z BielskaBialej WBAPB51000WB09415
badboy_89 odpowiedział(a) na badboy_89 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażhttp://uploads.tapatalk-cdn.com/20160729/691385ef1301c79d1f5fb78d0ac39358.jpg Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
kolejne bmw x3 z BielskaBialej WBAPB51000WB09415
badboy_89 odpowiedział(a) na badboy_89 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażhttp://uploads.tapatalk-cdn.com/20160729/c9bdee4052045f241d8605a3d14dea66.jpghttp://uploads.tapatalk-cdn.com/20160729/0a004107e57204311b6d1979b5b3cb86.jpghttp://uploads.tapatalk-cdn.com/20160729/c29a63b8240e14087b04fef4766e8263.jpghttp://uploads.tapatalk-cdn.com/20160729/f8fc08a5f04d90667933fb118713361b.jpg niestety zle to wyglada slupek byl ciety i wstawka spawana chyba odpuszcze szkoda... Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
kolejne bmw x3 z BielskaBialej WBAPB51000WB09415
badboy_89 opublikował(a) temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażhttp://olx.pl/oferta/bmw-x3-CID5-IDgN3uW.html WBAPB51000WB09415 SBI 54771 rejestracja w PL 31.08.2007 data prod 06.06.2005 Uczciwy sprzedawca wszystko powiedzial, na auto podobno spadlo drzewo/galaz byl malowany dach i szpachla zdjec przed naprawa brak, poprzedni wlasciciel moze ma http://uploads.tapatalk-cdn.com/20160729/7b67f127d6ea8501b63648e67bbf6e24.jpghttp://uploads.tapatalk-cdn.com/20160729/4d8072ed78fcf9b6096c8a84e758a7c7.jpghttp://uploads.tapatalk-cdn.com/20160729/6a4114c1b356b65b82b5c5f3ed1a755e.jpghttp://uploads.tapatalk-cdn.com/20160729/7633feda3b5d176c75a2f52471392267.jpg Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
E65 730d WBAHM21030DS71206 - KOREKTA - TVN
badboy_89 odpowiedział(a) na DRAY temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJa tez nie bardzo rozumiem wszysycy mówia ze w polsce nie jest karane cofanie liczników kazdy handlarz powie ze takie juz kupil i co mu zrobia ? Czy rozumiem ze ja prywatnie tez moge kogos pozwac ? na jakiej zasadzie to działa ?
-
E87 120d MOSZCZENICA WBAUD91080PZ03459
badboy_89 odpowiedział(a) na zuberek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaż
- bmw x3 olkusz WBAPB51040WB09031
badboy_89 odpowiedział(a) na badboy_89 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażpo moim telefonie tez nie zmienil a minal juz tydzien lekko. skreslam go z kregu moich zainteresowan ewidentnie cos nie tak, jeszcze ta klima i chyba brak ksenonow bo nie widze spryskiwaczy :-/ mimo wszystko dzieki Darcyn za uwage Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka - bmw x3 olkusz WBAPB51040WB09031
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.