Treść opublikowana przez gabdziol
-
Doposażenie kamery cofania F30
Dlaczego Twoim zdaniem bez PDC? U siebie mam przód i tył.
-
Doposażenie kamery cofania F30
Wszystko zależy jak się zrobi. Co do zestawu to zgadza się, tylko trzeba moduł jeszcze ogarnąć.
-
Doposażenie kamery cofania F30
Powiem tak.... mam możliwość zakupu tego zestawu z linku w dobrej cenie. Nie do końca wiem, co jest potrzebne do instalacji kamery. W skład zestawu z linku wchodzi: - Instalacja elektryczna, - kamera, - przycisk otwierania bagażnika z otworem na kamerę SKŁAD ZESTAWU: Chcę skompletować zestaw gotowy do założenia. Wydaje mi się, że na pewno należy dokupić moduł kamery cofania. Po tym numerze teoretycznie powinien pasować, ale wolę się upewnić: 9302256
-
Doposażenie kamery cofania F30
Witam, chcę doposażyć swoją F30 w kamerę cofania. Mam możliwość kupna zestawu doposażenia: https://www.bmwstore.pl/pl/katalog/produkt/2361833-zest-dopos-kamera-jazdy-wstecz W opisie widnieje info, że brak w zestawie sterownika FEM oraz RFK. Dostałem info, że wystarczy dokupić jeden z nich, np. sterownik FEM. Udało mi się ustalić również, że sterownik musi być młodszy od auta, ponieważ później będzie go ciężko zakodować do auta. Czy może ktoś pomóc i powiedzieć czy zestaw + sterownik FEM to będzie już cały komplet? Dzięki za pomoc.
-
Jakie felgi / opony do F3x
To nie będę kombinował i ogarnę takie same 18 lub 19
-
Jakie felgi / opony do F3x
Czy felgi z poniższej aukcji podejdą do F30 320xDrive? https://www.olx.pl/oferta/felgi-19-barracuda-karizzma-5x120-72-6-bmw-styling-style-CID5-IDFa5Ts.html#f3e82723a2 Opony wiadomo do wymiany. Ps. Rozmiary takie same jak ma na aukcji gdyby podeszły?
-
[F30] Mocowanie akumulatora
Witam, zakupiłem BMW F30 320xDrive. Nie jest do końca dobrze zamocowany akumulator. Znalazłem jeden element ze śrubą, tylko nie wiem czy poza nim czegoś jeszcze nie brakuje. Dzięki za pomoc. https://zapodaj.net/9f3753eeb68a5.jpg.html https://zapodaj.net/dfcb1cb659096.jpg.html https://zapodaj.net/89b3bc3e12a26.jpg.html Element z pierwszego zdjęcia zapewne trzeba wkręcić w miejsce ze zdjęcia drugiego. Tylko czy to co jest na zdjęciu numer trzy, nie powinno tam być coś jeszcze? Ps. Górny pałąk oczywiście jest zamontowany, Dzięki za pomoc.
-
Jakie felgi / opony do F3x
Wybór na pewno mega duży. Marki, które tam są wszystkie warte uwagi, czy któreś omijać?
-
Jakie felgi / opony do F3x
Polecisz jakieś warte uwagi nowe felgi do 2000-2500? Wydaje mi się, że ciężko coś znaleźć.
-
Jakie felgi / opony do F3x
Witam, posiadam F30xDrive potrzebuję zakupić felgi + opony na lato. Obecnie posiadam felgi BMW Stylling 392 18` ET zapewne 34. Opony Pirelli SottoZero Serie 3 Run on Flat 225/45/18. Czy zestaw z poniższego linku będzie pasował i wszystko będzie ok? https://www.olx.pl/oferta/felgi-opony-barracuda-18x8-5x120-bmw-t5-e60-e90-e92-e46-e38-f10-f30-CID5-IDHTsFS.html - opony z `12r więc zapewne do wymiany.\ Ewentualnie znalazłem jeszcze same felgi: https://www.olx.pl/oferta/18cali-5x120-keskin-kt20-nowe-8j-et35-CID5-IDFIeTL.html I jeszcze jedno pytanie... Czy jeżeli po wejściu w zakładce "Info o pojeździe" - "Status pojazdu" - nie mam info ile Bar, w którym kole to znaczy, że nie ma czujników. Dzięki wielkie pomoc.
-
[F30] Dobór felg + opon
Tak, wiem. Przeglądam to i na aktualnie 34 strony o xDrive pytał ktoś może 3/4x gdzie na chyba tylko jedno ktoś odpowiedział, że przy 18` 8J, opony prawidłowe będą 225/45/18, więcej niestety nic nie ma.
-
[F30] Dobór felg + opon
Przejrzałem chyba pierwsze 20 stron odnośnie wątku z felgami i sorki, ale 95% postów dotyczy pobocznych tematów. Ktoś zada pytanie o felgi a rozwija się dyskusja o całym upgrade auta. Dlatego postanowiłem bezpośrednio się spytać w nowym wątku.
-
[F30] Dobór felg + opon
Witam, Kupiłem F30 320xDrive. Muszę dokupić na lato felgi + opony. Po rozkodoaniu widnieje, że odpowiednie będą 18' 8J ET34. Czy mogę kupić felgi w rozmiarze 18' 8J ET47 lub ET24. Jaki zakres ET będzie odpowiedni? Czytałem, że w xDrive wszystkie felgi muszą mieć tyle samo cali (8J). Bede wdzięczny za pomoc i podanie zakresu jaki mogę szukać. Proszę również osoby zapoznane w temacie o wymiar opon. Dzięki za pomoc Paweł
-
BMW F31 330d WBA3L51060F807648
gabdziol odpowiedział(a) na gabdziol temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMam wyciąg z serwisów. Trzy wpisy w historii. Szkoda tylko, że pierwszy serwis w ASO był przy 89k przebiegu. Jest możliwość sprawdzenia w inny sposób przebiegu jeszcze? Słyszałem że można po wymianie klocków sprawdzając w systemie samochodu? Jakaś inna opcja jest? Może przebieg będzie ok, ale kwestia czy zmieniany był wcześniej olej? Mało prawdopodobne żeby ktoś jeździł po 40k na jednym oleju. Ale nigdy nie mów nigdy. Tak jak podane powyżej auto ze Szwajcarii a serwis był we Włoszech więc jest szansa, że może olej był zmieniany w Szwajcarii.
-
BMW F31 330d WBA3L51060F807648
gabdziol odpowiedział(a) na gabdziol temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWykupię historię u Bimmera. Jeżeli będzie ok to wtedy również z nim oględziny. Tylko chciałem zorientować się czy w ogóle warto zawracać sobie głowę.
-
BMW F31 330d WBA3L51060F807648
gabdziol odpowiedział(a) na gabdziol temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażAuto ze Szwajcarii. Jeżeli z regionu przygranicznego to chyba nie jest to jakiś minus? Ps. Skąd info ze serwisowane we Włoszech? Data pierwszej rejestracji: 22/02/2013 Numer rej. ZH345592
-
BMW F31 330d WBA3L51060F807648
gabdziol odpowiedział(a) na gabdziol temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNa jednym zdjęciu nie była zamazana rejestracja. Na stronie historia.pojazdu.gov nic ciekawego jednak nie ma. Na autoDna również nie wyświetlona żadna szkoda, ale wykupię ponieważ podane jest "Archiwalne zdjęcia pojazdu liczba wpisów: 28" więc może po zdjęciach coś będzie. Dzięki za wasze spostrzeżenia.
-
BMW F31 330d WBA3L51060F807648
gabdziol opublikował(a) temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWitam, Co sądzicie o poniższej ofercie? Przebieg trochę podejrzany jak na kombi. Druga sprawa ze Szwajcarii, raczej całe ciężko sprawdzić. https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-258km-sportline-zamiana-sprzedaz-oplacona-prywatna-ID6DbIjC.html Dzięki za pomoc
-
BMW Seria 3 328i (VIN: WBA3B51020F777647
gabdziol odpowiedział(a) na gabdziol temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażjakie modele BMW konkretnie masz na myśli? Już mi te wszystkie modele mieszają się. Aktualnie waham się pomiędzy: - Lexus - wersja któraś z IS 200T lub 250 - tak jak piszesz wersja z turbo na pewno bardziej żwawa. 250 z kolei mega trwałe. - Mercedes - C350, czyli wspomniane 3.0 V6 - o tym nie słyszałem raczej złych opinii, spalanie również w miar rozsądku. Wiadomo, styl jazdy ma wpływ. - 4-cylindrowe BMW lub Mercedes - tutaj fajnie jakbyś podał jakieś przykłady, ponieważ powiem szczerze nie wiem, w których rocznikach one występowały. - BMW z 3.0d, tylko jaki model najlepiej? Dzięki. Pozdrawiam.
-
BMW Seria 3 328i (VIN: WBA3B51020F777647
gabdziol odpowiedział(a) na gabdziol temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWłaśnie silnik najbardziej mnie niepokoi.... Rozglądałem się również za Lexusem IS250/200T, tylko tutaj znowu koszta paliwa mnie zjedzą :) Dojeżdżam codziennie ok 70km w obie strony do pracy w tym ok. 50km po "esce" Trzecią opcją jest Mercedes C350 3.5Cdi. I powiem szczerze, że nie mam pojęcia co wybrać. Poza konkursem jest jeszcze X4 od znajomego, o którym wspominałem w poprzednim temacie (2017r.) cena dla mnie 100k, ale Mercedes byłby za 60-65 to różnica jest spora. Dodatkowo rocznikowo X4 dużo młodsze. Tylko ewentualne naprawy również wiązałby się ze sporymi kosztami. Jest sporo dylematów :/
-
BMW Seria 3 328i (VIN: WBA3B51020F777647
gabdziol odpowiedział(a) na gabdziol temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCzyli nie do końca można go skreślać w takim razie. Jak zainteresuję się bardziej to wykupię historię u Bimmera. Aczkolwiek jakie jest wasze zdanie odnośnie tego silnika? Czytałem sporo nie za bardzo dobrych opinii.
-
BMW Seria 3 328i (VIN: WBA3B51020F777647
gabdziol odpowiedział(a) na gabdziol temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJest coś więcej na ten temat? Zaznaczony jako bezwypadkowy - na dzień dobry już nie do końca prawda.
-
BMW Seria 3 328i (VIN: WBA3B51020F777647
gabdziol opublikował(a) temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWitam, co o niej sądzicie? Link: https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-bmw-328xi-f30-x-drive-m-pakiet-m-performance-salon-pl-idealna-ID6DkKkr.html#9048d508d1 W CEPiK widnieje jako jeden właściciel. Dziwi tylko, że w kwietniu 2020 widnieje informacja o zbyciu pojazdu. https://iv.pl/image/GtzCU8B Dzięki za pomoc.
-
BMW X3 F25 3.0 4x4 (VIN: WBAWY510700E15198)
gabdziol odpowiedział(a) na gabdziol temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażSzukam czegoś do 80k. Nie za bardzo chcę przekraczać budżet. A do wspomnianej X4 z chęcią bym ją wziął, ale ten budżet przekracza. Co prawda mam w lepszej cenie niż napisałeś :)
-
autocheck.com - tylko samochody z USA !!!!
gabdziol odpowiedział(a) na iradek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażSiema z Kanady uda się sprawdzić? VIN: WBA5A7C57FD621091 Link: https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-seria-5-lift-2-0-xdrive-245km-biala-perla-kamery-360-piekna-ID6DwRyY.html?requestFromAd=1&track%5Bmessage_sent%5D=1&id_at=105130150#sent