Witam!! mam taki problem a mianowicie w mojej bmw e 46 2.0 d 150 km słychac dziwne cykanie tylko wtedy gdy dodaje gazu. Na jałowym biegu gdy dodam gazu nic nie slychac, dodam ze miesiac temu regenerowałem wszystkie wtryski, czy mogla sie jakas wsówka odpiac czy cos takiego? a moze to byc wiekszy problem?
Witam!! mam taki problem a mianowicie w mojej bmw e 46 2.0 d 150 km słychac dziwne cykanie tylko wtedy gdy dodaje gazu. Na jałowym biegu gdy dodam gazu nic nie slychac, dodam ze miesiac temu regenerowałem wszystkie wtryski, czy mogla sie jakas wsówka odpiac czy cos takiego? a moze to byc wiekszy problem?
14 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.