Kolo pasowe bylo zuzyte i wymienilem je jakos miesiac temu dlatego postanowilem napisac tutaj bo juz niewiem co moze byc przyczyna . Na kole pasowym bylo delikatne pekniecie na gumie co praktycznie nic nie zmienilo dalej chodzenia ani gaszenia silnika
Mam pytanie ponieważ nabylem bmw e46 320 d . Zauważyłem ze silnik chodzi strasznie głośno mimo że to diesel lecz jak lekko dodam gazu i obroty sa mniej wiecej przy tysiacu auto chodzi idealnie . Tak samo problem jest przy gaszeniu samochodu ze dziwnie gasnie jak by poduszki byly juz do wymiany ale mechanik mowi ze poduszki sa okeja a dwumas byl wymieniany jakis miesiac temu .
8 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.