Treść opublikowana przez BASSRIDE
-
E63- ciekawe opcje wyposazenia
Wycinałeś? Masz to jakoś zwymiarowane albo zdjęcia?
-
Brak otworu w przegrodzie na narty
za taką cenę grzech nie kupić i nie spróbować http://allegro.pl/bmw-e63-04r-schowek-na-narty-i6668729601.html
-
Felgi/opony o jakich parametrach pasują do E63
czesc opon jeszcze nie założyłem, autko sobie zimuje i czeka na wiosnę wiec nie ma sensu zakładać. Na dzień dzisiejszy opony wystawione na OLX w bardzo dobrej cenie. Jak się sprzedadzą to kupię we właściwym rozmiarze, jak nie to trudno - założę i zdam relację na forum. gdyby ktoś był zainteresowany to proszę bardzo :) https://www.olx.pl/oferta/opony-2-x-toyo-proxes-t1-sport-102y-xl-245-45-19-CID5-IDjicU5.html#511b176be1
-
Brak otworu w przegrodzie na narty
pojawił się na allegro za 99 zł http://allegro.pl/worek-nart-na-narty-bmw-e63-e60-e90-e87-e70-i6646733386.html od razu uprzedzam że to nie moja aukcja, zobaczyłem ją na allegro i przypomniałem sobie temat na forum więc wklejam.
-
Kupuję BMW 6er na co zwrócić uwagę? Opinie, porównania.
flokowanie, obszywanie skórą. - zazwyczaj robi się tak po wystrzale poduszki, ..choć oczywiście istnieje jakiś procent szansy że był to tylko kaprys właściciela :)
-
Felgi/opony o jakich parametrach pasują do E63
wczoraj przyszły, pierwsza przymiarka: http://images82.fotosik.pl/189/c607929916304280.jpg http://images81.fotosik.pl/189/cede47b0a8c5423cgen.jpg
-
Tulejka lewarka manual wymiana
a do wymiany tej tulejki co kupiłem potrzebny jest kanał? Nie wystarczy dojście od góry, od strony lewarka?
-
Tulejka lewarka manual wymiana
cześć mam lekki luz na lewarku, drażni mnie to. Własnie kupiłem tulejkę lewarka Czy do wymiany potrzebny kanał? Ktoś wie jaki jest dostęp? A w ogóle to szukam jakiegoś manuala online lub pdf, ktoś coś? pozdrawiam
-
kodowanie/update modułów WINKFP
ach...Inpa :) napiszesz mi (moze być na priv) gdzie zassałeś inpe, albo jaką wersję?
-
kodowanie/update modułów WINKFP
a jak to się sprawdza? jestem w tym kompletnie zielony
-
Felgi/opony o jakich parametrach pasują do E63
Dzięki, uspokoiłeś mnie
-
Felgi/opony o jakich parametrach pasują do E63
No wiadomo że w takie sytuacji muszę pakować na tył 275/40/19 Pytanie czy z przodu mi się zmieści w nadkolu 45
-
Felgi/opony o jakich parametrach pasują do E63
czy mogę na przód założyć 245/45/19 zamiast dotychczasowej 245/40/19? Felga to styling 121 Nie uwierzycie, pomyliłem się przy zamawianiu :/
-
wydech w V8- wymieniał, robił ktoś?
obi, moje autko teraz zimuje u znajomego pod Krakowem. Chętnie się spotkam po zimie :) Muszę tam podjechać i przeczytać co jest napisane na tych tłumikach końcowych, sam jestem ciekawy co to za model. Po Waszych postach chyba jednak zdecyduję się na wycięcie wszystkich trzech tłumików pozdro PS. Podsumowując - zamawiam ze stali nierdzewnej, średnica 2,5 cala, prawda?
-
wydech w V8- wymieniał, robił ktoś?
dzięki Panowie A Ty OBI125 jak oceniasz swoją modyfikację? Czy teraz wycinałbyś wszystko czy nadal zostałbyś tylko przy wycinaniu środkowego? pozdo
-
wydech w V8- wymieniał, robił ktoś?
no i teraz mam cholera dylemat. Moje tłumiki końcowe nie są oryginalne, więc dźwięk jest już trochę podniesiony względem serii. Miałem zamiar wstawić x-pipe zamiast tłumika środkowego a te dwa rezonatory zostawić. Chcę uzyskać basowy pomruk, nie chcę żeby auto było mega głośne, to auto jest używane na co dzień - chcę słyszeć radio lub pasażerkę. Czy jak wywalę wszystko (środkowy i rezonatory) nie będzie za głosno? Zależy mi na podniesieniu jakości a nie głośności dźwięku
-
wydech w V8- wymieniał, robił ktoś?
Hej Widzę, że podajecie tu linki do różnych x-pipe, to znaczy zrobionych z różnych materiałów. Są z Alu, ż kwasówki.... Jak to wygląda ze spawaniem i łączeniem ze sobą materiałów? Z czego jest zrobiony oryginalny układ wydechowy 645? Pozdro PS. Też się napaliłem, zima to dobra pora na mody :)
-
Fotelik dziecięcy w E63 - proszę o pomoc !
Witam A czy jest możliwość dezaktywacji poduszki pasażera żeby jeździć z dzieckiem na przednim fotelu? Fotel tyłem do kierunku jazdy, syn ma miesiąc.
-
650i N62B48B rurka płynu chłodniczego?
A gdzie wymieniasz uszczelniacze? Rozumiem że gdzieś w Krakowie? Nie mam tego problemu, ale na przyszłość dobrze wiedzieć pozdrawiam
-
ODMA
tak na marginesie...w ramach wymiany oleju po zakupie auta wymieniłem też odmy na nowe. Przy wymianie okazało się, że poprzedni właściciel jednak nie kłamał i niedawno odmy wymienił :) Jak ktoś che to leżą u mnie w garażu dwie odmy w super stanie pozdr Wojtek gramy/małpa/op.pl
-
[E63] Problem z grzaniem foteli i kierownicy
aktualizacja - niestety bezpieczniki są dobre. Nie sądzę żeby jednoczesnie padły obie maty grzewcze (plus kierownica) Jakieś pomysły?
-
Nasze E63/E64
świetny kolor, ale umyłbyś do zdjęć :) czym będziesz malował spryskiwacze?
-
[E63] Problem z grzaniem foteli i kierownicy
nie jest to anglik, na szczęście :) popatrzę jeszcze na bezpieczniki, a nuż.... ma ktoś rozpiskę bezpieczników ze schowka pasażera?
-
[E63] Problem z grzaniem foteli i kierownicy
Witam, dziś z ciekawości włączyłem (a w zasadzie próbowałem włączyć) grzanie fotela i kierownicy. W obu przypadkach efekt był taki sam - kontrolka zapalała się na kilka sekund i gasła. Efektu w postaci ciepła oczywiście nie zauważyłem :) Jakieś pomysły? Pomyślałem, że gdyby to były bezpieczniki to by się w ogóle nie zapalały kontrolki. I przy okazji Wesołych Świąt Panowie :)
-
Olej - polecany/stosowany w 6er
Witam Panowie (to mój pierwszy post od kilku dni szcześliwy posiadacz 645 2004) Powoli zabieram się do wymiany oleju (plus odmy). Wiem, że poprzedni właściciel jeździł na Liqui Moly. Czy gdybym chciał zmienić na polecany tutaj Motul, muszę wcześniej zrobić płukankę silnika? pozdrawiam