-
118d Nie odpala rozbieganie silnika
Dziękuję za wstawienie. Jak można proszę o wstawienie zdjęcia z drugiego linku. Z gory dzięki
-
118d Nie odpala rozbieganie silnika
Góra jest w linku tylko nie wiem jak to dziadostwo wsadzić. Błąd jest taki jak w pierwszym wpisie
-
118d Nie odpala rozbieganie silnika
Coś nie tak zrobilem. Zaraz naprawie
-
118d Nie odpala rozbieganie silnika
img]https://m.fotosik.pl/zdjecie/17bea6bb8679498e/img]
-
118d Nie odpala rozbieganie silnika
[imgimg]https://m.fotosik.pl/zdjecie/17bea6bb8679498e/img][/img]
-
118d Nie odpala rozbieganie silnika
Jak wstawić zdjęcie? Zrobiłem zdjęcie z inpy może komuś to coś powie.
-
118d Nie odpala rozbieganie silnika
Tak zrobię i się zobaczy. Teraz mam trochę ograniczony czas to może to Troszkę potrwać.
-
118d Nie odpala rozbieganie silnika
Odpalałem i na samostarcie pali jak psikam, jak nie to gaśnie. Ewidentny brak paliwa. W sobotę wydrę wtryski i zobaczymy co się dzieje. Dziś spróbuję jeszcze raz porządnie odpowietrzyć i dam znać.
-
118d Nie odpala rozbieganie silnika
Widzę, że nie tylko ja nie wiem co z tym zrobić. Nikt nic?
-
118d Nie odpala rozbieganie silnika
Witam. Piszę bo już nie mam pomysłów i siły do żony e87 118d (122km) 2004r. Mianowicie, pewnego dnia gdy jechałem tym samochodem rozbiegło się turbo praktycznie po wejściu silnika na obroty zdusiłem go na piątym biegu. Na drugi dzień odpiołem dolot i chciałem go odpalić lecz nic z tego, nie odpalił. Po podłączeniu pod inpe wyszedł błąd brak połączenia z czujnikiem przednim na listwie wtryskowej. Wymieniłem czujnik i dalej nie odpala nie pojawia się brak połączenia tylo błąd 4b90 rail pressure monitoring at engine-start. wymieniłem czujnik z tyłu na listwie również zawór w pompie wysokiego ciśnienia,aż w końcu całą pompe wysokiego ciśnienia. Niewiem o co chodzi co już wymienić, może jest jakiś bezpiecznik który się pali po rozbiegnięciu turbo? Dodam jeszcze ,że pompa w baku działa i pompuje dobrze. Proszę o pomoc.
-
118d 122 swap na 120 163
Mam sterownik z cas od 120d jeśli ten zestaw ożywi silnik to po sprawie. Gryby jednak nie działało to odezwe sie? Jeszcze jedno, jak wymienie cas i komuter to i kluczyk muszę zmienić?
-
118d 122 swap na 120 163
Silnik wymieniam bo w tym 118d wypalilo mi dziure w tloku. Po przeliczeniu kosztow naprawy stwierdzilem, ze bardziej oplaca sie kupic silnik. Kupilem w dobrej cenie od 320d z osprzetem wiec lepij miec 163 niz 122km.
-
118d 122 swap na 120 163
Witam. Ponawiam temat. Mam e87 118d 122km i kupilem silnik z e90 320d 163km. Wiem o tym, iz silnik pasuje do skrzyni sprzeglo itd. jedynie nie wiem co zrobic ze sterownikiem. Tu moje pytanie, czy aby odpalic silnik musze miec komputer od tej samej e90 co silnik czy wystarczy od e90 320d lub e87 120d? Jak to zrobic aby to dzialalo? Dodam iz mam starownik od 320d, 120d i 118d, a silnik kupilem z calym osprzetem i wiazka silnika. Pytanie czy odpali?