Skocz do zawartości

polly123

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. polly123 odpowiedział(a) na polly123 temat w E60, E61
    Taśma airbag.. Jestem na etapie szukania używki
  2. polly123 odpowiedział(a) na polly123 temat w E60, E61
    Dzięki za błyskawiczną odpowiedź, dam znać we czwartek co było przyczyną.
  3. polly123 opublikował(a) temat w E60, E61
    Jadąc po nierownosciach w pewnym momencie wyskoczył mi błąd od poduszki i pasów. Pozniej zorientowalem sie ze nie dziala wielofunkcyjna kierownica (zmiana stacji radia, regulacja glosnosci). Kiedys pare razy blad wyskakiwal lecz po zgaszeniu i wlaczeniu auta juz sie nie pojawiał. Początkowo podejrzewałem napinacz, matę lub po prostu wypieta kostkę np pod siedzeniem, lecz wszystko było na swoim miejscu. Sprawdziłem jakie błędy wygeneruj i oto co otrzymalem: 0093D8 - SGM-SIM: DEACTIVATION: switch Centre, sterring column switch cluster 0094E8 - SZL: Terminal U_ISIS or U_SZL missing 0094EA - SZL: Comunication between sterring wheel module and sterring column module 009518 - SZL: voltage sluppy: limit value undershot 00951A - SZL: voltage sluppy (LRE): limit value undershot Podejrzewam taśmę airbag albo czujnik skrętu ewentualnie kable między modułami. Może ktoś z was miał podobny problem, jeśli już był taki temat przepraszam że założyłem nowy i proszę o link do tak owego. Liczę na jakąś sugestię, we czwartek zamierzam się tym zająć.
  4. Może trochę spanikowałem, bo w sumie niedawno robione to bylo a tu znow cos... Wszystko to dlatego, że chce ja zawirusowac a przed tym chce miec 100% pewnosci ze wszystko jest w jak najlepszym porzadku Wielkie dzieki za pomoc w takim razie :)
  5. U mnie rok temu byla taka sytuacja, bral 2 litry na 15tys do tego jak postal na jalowym biegu pol godziny i postanowilem sie przejechac to z tylu bylo siwo od dymu (niebieskiego, nieczarnego) Turbo oddalem do regeneracji i zalozylem nowa odme (pokusilem sie zalozyc tansza, nieoryginalna), wyczyscilem dolot z syfu i problem zniknal. Przed zima wymienialem plyn hamulcowy i dojrzalem przy odmie maly wyciek. Wymieniłem odme na oryginalna i myslalem ze to zalatwi problem. Jednak dzis znow jest wyciek oleju miedzy filtrem powietrza a turbo z tym ze tym razem postanowilem zajrzec do weza miedzy turbo a odma i tam zdziwienie bo odma nic nie puszcza tylko ten waz pod nią na dodatek dymi z tego weza pod odma po odpaleniu auta i kapie olej srednio mala kropla na minute... Czyli jakies 300ml/15tys na bagnecie ciezko zauwazyc roznice.
  6. kompletna odme wymienialem, czyli mam sie tym nie przejmowac?
  7. Witam serdecznie! Jest to moj pierwszy post na bmw-klub.pl e60 530d 228tys km automat dpf-off Szukalem podobnego tematu ale niestety nic nie znalazlem. Problem jest nastepujacy: nowa turbina, nowy separator (odma) http://www.realoem.com/bmw/enUS/showparts?id=NC71-EUR-04-2004-E60-BMW-530d&diagId=11_5223 na zdjeciu pod nr 3 jest uszczelka i w miejscu za uszczelka olej sie nie pojawia (sucho) zaś poniżej jest drugi przewod w ktorym juz olej jest... co dziwne po zdjeciu calego przewodu z tej malej dziury do ktorej jest podlaczony cienszy wezyk po odpaleniu samochodu wydobywa sie dym i saczy sie olej.... Prosze o pomoc

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.