Treść opublikowana przez M-POWER-BMW
-
Pomocy co to jest ?? Nikt nie może mi powiedzieć 530D 2002
Witam Może skupmy się na usterce w moim Bmw :?: Czy ktoś już miał taki problem :?: Pozdrawiam
-
Upgrade Softu do Nawigacji - V27 - WIDOK PERSPEKTYWICZNY
Chcę podłączyć czytnik od monochromatycznej do dużej 16:9. Ale wiem że trzeba przeprogramować ten czytnik bo w kolorowej nawi nic nie wyświetla. Pozdrawiam
-
Pomocy co to jest ?? Nikt nie może mi powiedzieć 530D 2002
Witam Byłem tam w tym Inchcape Motor , podłączyli najnowszy sprzęt i żadnych błędów nie wykrył więc powiedzieli że wymienią wszystkie wtryskiwacze za 11000 zł lub sprawdzą za 1000 zł. Ale wątpie żeby przyczną były wtryskiwacze gdyż silnik gdy jest gorący a na zewnątrz jest zimno pali od ręki, a silnik równo chodzi. Według mnie jest to jakiś czujnik temperatury ale nie wiem który :?: Pozdrawiam
-
Pomocy co to jest ?? Nikt nie może mi powiedzieć 530D 2002
Witam Ale co ma do tego temperatura. Przypominam że gdy jest ciepło auto bardzo ciężko odpala. Czy to jest związane z przepływomierzem ? Czy jakimś czujnikiem temperatury ? Strasznie długo odpala auto gdy jest ciepło. Ostatnio jak jechałem nim w nocy (temperatura ok. 15 stopni), strzałka od temperatury była w pionie (90 stopni temperatura silnika) auto zapaliło bardzo szybko. Czy czujnik temperatury powietrza to jest ten w przepływomierzu ? Ewentualnie gdzie się on znajduje ? Jak to sprawdzić ? Odłączając go ? Pozdrawiam
-
Upgrade Softu do Nawigacji - V27 - WIDOK PERSPEKTYWICZNY
Witam Tak w E46 wychodziła nawigacja czarno-czerwona. Potrzebuję przeprogramować ten czytnik. Pozdrawiam
-
Upgrade Softu do Nawigacji - V27 - WIDOK PERSPEKTYWICZNY
Witam Czy wie ktoś jak zainstalować nowy soft do czytnika MK4 od navi monochromatycznej :?: Soft musi być z 3D :) Z góry dzięki za odpowiedzi.
-
Pomocy co to jest ?? Nikt nie może mi powiedzieć 530D 2002
Byłem w Inchcape Motor na Wrocławskiej 6. Może to czujnik wału korbowego :?:
-
Pomocy co to jest ?? Nikt nie może mi powiedzieć 530D 2002
To co mam odłączyć czujnik przepływomierza ? Żeby sprawdzić czy jest uszkodzony ?
-
Pomocy co to jest ?? Nikt nie może mi powiedzieć 530D 2002
Serwis w którym byłem jest autoryzowany, jeden z kilku w Polsce. Wszystko jest ok oprócz tego że jest za małe ciśnienie paliwa. W aucie wymieniałem dwie pompy: jedna która jest w zbiorniku i druga która daje bardzo duże ciśnienie, jest gdzieś niedaleko progu. Serwis miał najnowsze oprogramowanie (DIS) i sprzęt . Pokazywali mi na wyświetlaczu że jest za małe ciśnienie.
-
Pomocy co to jest ?? Nikt nie może mi powiedzieć 530D 2002
Byłem w serwisie i nic nie wiedzą, zero błędów i pokazuje że jest za małe ciśnienie paliwa
-
Pomocy co to jest ?? Nikt nie może mi powiedzieć 530D 2002
Jakie objawy były u ciebie ?
-
Pomocy co to jest ?? Nikt nie może mi powiedzieć 530D 2002
To znaczy co może być uszkodzone w przepływomierzu ? Sprawdzałem ale było wszystko ok tylko brakowało śrub od tego czujnika u góry ale nadal źle odpala itd. Co u ciebie było uszkodzone w przepływomierzu ?
-
Pomocy co to jest ?? Nikt nie może mi powiedzieć 530D 2002
Samochód był sprowadzony z Belgii. Gdy jest zimno to turbo i wszystko po kolei działa nawet przy temperaturze dla silnika 90 stopni. Samochód mam od roku ale pół roku temu nastąpiła ta usterka i nikt nie wie co to może być. Może główna pompa paliwa ?
-
Pomocy co to jest ?? Nikt nie może mi powiedzieć 530D 2002
Ale co ma do tego temperatura :?: :?: :?: :?: :?: :?:
-
Pomocy co to jest ?? Nikt nie może mi powiedzieć 530D 2002
Dodam jeszcze że gdy jest ciepło auto pali 1,5 litra więcej
-
Pomocy co to jest ?? Nikt nie może mi powiedzieć 530D 2002
Witam Mam problem z 530D 2002 mianowicie gdy robi się ciepło (25 stopni) lub gdy postawi się przód samochodu na słoncu silnik ciężko odpala i nie ma mocy. Niektóre osoby twierdzą że jest to wina przepływomierza (czujnik) ale test w Bmw nic nie wykazuje. Czy ktoś już się z tym spotkał ? Co to jest ? Napewno nie jest to wina wtryskiwaczy bo silnik chodzi idealnie. Kiedyś samochód był zachaczony o garb ale czy to od tego ? Po zachaczeniu nadal dobrze jeździł. Gdy jest zimno samochód dobrze odpala i ma moc. Z góry dziękuje za odpowiedzi. :)
-
alarm, c.zamek wlew paliwa
Poprostu trzeba podłączyc alarm pod sygnał zamykania BMW i wtedy alarm będzie ci zamykac tak jak alarm Bmw.
-
E 39 PRZESTAŁY DZIAŁAĆ ZEGARY wyświetla PPP.P
Może urwałeś mase od zegarów ? - ja tak miałem
-
(e39) proba audio
Najlepiej Bas umieścic w podłokietniku tz. dziura na narty - wtedy super będzie grac. Widziałem auto z zabudową za 10 000 zł i tak miało, dżwięk był idealny.
-
Mam problem z lusterkiem wewnętrznym z 3 przyciskami
Witam Bardzo dziękuje za te informacje :) , tylko prosiłbym o podanie mumerów i kolorów pinow do podłączenia: - fotochrom (zasilanie, masa i moduł światel[wsteczny]) - przyciski - czyli nic ? - dioda led - chyba 9 pin masa 5 V , 12 V czy coś innego ? Pozdrawiam
-
Mam problem z lusterkiem wewnętrznym z 3 przyciskami
Czyli ewentualnie odpada 1,5,6 pin + chyba diagnostyka chociaż wtedy komputer nie wykryje ale gdzie podłączyc tą diagnostyke :?: A po co podłączac do fotochromów zewnętrznych to lusterko ? Ewentualnie jak ? Czy ktoś wie ? Pozdrawiam
-
Mam problem z lusterkiem wewnętrznym z 3 przyciskami
Witam Ok typer tylko ja chce żeby mi działał sam fotochrom + 3 przyciski + dioda - bez alrmów itd. i w swoim lusterku mam 9 kabli, a nie 10 kabli w drugim przykładzie, prosiłbym o rozpiskę pinów - piny do działania lusterka fotochromatycznego, 3 przycisków i diody (pewnie dwa kable + i -), bo normalnie dioda jest w desce rozdzielczej, a ja zrobię w desce i w lusterku. prosiłbym o rozpiskę, ewentualnie strone z tymi pinami. Wielkie dzięki typer ale prosiłbym o to co napisałem wyżej. Pozdrawiam
-
Mam problem z lusterkiem wewnętrznym z 3 przyciskami
A i lusterko jest z lipca 2003
-
Mam problem z lusterkiem wewnętrznym z 3 przyciskami
Witam Wielkie dzięki typer :) ale ja mam w swoim lusterku 9 kabli i wszystkie trzeba podłączyc. To lusterko będę montowac w E38 przed liftem(98 rok), mam zamiar podłączyc diodę w lusterku. Lusterko też posida oprócz alarmu 3 przyciski do otwierania bramy itp. oraz oczywiście fotochrom. Jak to podłączyc ? Proszę o rospiskę pinów. Pozdrawiam
-
Mam problem z lusterkiem wewnętrznym z 3 przyciskami
ZDJĘCIE NR 6