Treść opublikowana przez M-POWER-BMW
-
Problem z włącznikiem automatycznych świateł w E39/E38
Źle mnie zrozumieliście, chodzi mi o to, że gdy przekręcam zapłon automatycznie włączają mi się światła, nie muszę ich włączać.
-
Problem z włącznikiem automatycznych świateł w E39/E38
Witam Zakupiłem przełącznik do włączania świateł z funkcją automatycznych świateł. Podmieniłem przełączniki i po włączeniu na auto. światła cały czas się świecą. Prawdopodobnie muszę zrobić jakieś zmiany w instalacji. Czy ktoś to już przerabiał ? Czy ma ktoś rozpiskę pinów do takiego przełącznika ? Z góry dzięki za odpowiedzi. :)
-
Jak nazywa się plik z LOGO powitalnym w V31 na MK3 i MK4 ???
Witam Chciałbym zmienić sobie logo ekranu powitalnego w V31 na MK3 i MK4. Nie wiem tylko, jak nazywa się plik z tym obrazem oraz w jaki jest formacie i jakim programem go otworzyć ????????????? Z góry dziękuje za odpowiedzi. POZDRAWIAM - M-POWER-BMW
-
Pomocy co to jest ?? Nikt nie może mi powiedzieć 530D 2002
Problem rozwiązany !!! Przyczyną były dwa wtryskiwacze zatkane. Teraz auto pali od ręki ale nadal czuję jak by nie miał mocy ? podejrzewam przepływomierz. Pozdrawiam
-
Telefon BLUETOOTH SIEMENS Bmw E39 2002
Witam Czy posiada może ktoś na sprzedaż samą podstawkę z czytnikiem karty sim w podłokietniku do telefonu siemens (oryginalny bmw) ? Pozdrawiam
-
Pomocy Problem z podłączeniem alarmu dodatkowego 530D 2002
Witam Problem rozwiązany dzięki forum elektroda.pl . Czarny i niebieski w 20 pinowej czarnej kości w GM . Natomiast blokada zamka w drzwiach to biało czarnym i niebiesko czerwonym (do podłapania na drzwiach kierowcy w wiązce wkładki). Pozdrawiam
-
Pomocy Problem z podłączeniem alarmu dodatkowego 530D 2002
Mi też się nie chce to zainstalować. Może ktoś już wcześniej montował jakiś alarm i wie który to kabel ?????
-
Pomocy Problem z podłączeniem alarmu dodatkowego 530D 2002
Witam Zamontowałem częściowo alarm bezpilotowy PRESTO BP2 - HT . Alarm załącza się po podaniu + więc do którego kable mam się podłączyć aby po naciśnięciu przycisku w pilocie alarm się załączał ? Próbowałem pod pin 13 - biało-żółty ale tam cały czas jest + . Proszę o pomoc. Pozdrawiam
-
POLSKI SOFT V31 DO NAWIGACJI MK4 ???
A podczas wgrywania nowego softu nie rozwali się czytnik ? (mam teraz v30 w czytniku)
-
POLSKI SOFT V31 DO NAWIGACJI MK4 ???
Witam Jakiego rodzaju mam wypalić płytę oraz czym alkohol 120% - słyszałem. Jakiej prędkości ma być płyta ? Jak ściągnę z rosyjskiego serwera to jak będę miał język ? Z góry dzięki za odpowiedzi :)
-
POLSKI SOFT V31 DO NAWIGACJI MK4 ???
Witam Z której kolumny trzeba pobrać plik na tej stronie (soft v31) prawa/lewa ? Później trzeba wypalić to na cd czy dvd alkoholem 120% ? Włożyć do czytnika ? Proszę o pomoc. Pozdrawiam
-
POLSKI SOFT V31 DO NAWIGACJI MK4 ???
Witam Nie ma żadnej pomyłki. Istnieje już taki soft w polski języku !
-
POLSKI SOFT V31 DO NAWIGACJI MK4 ???
Witam Czy może ktoś zna lub ma najnowszy soft v31 3D ? Jakie są zmiany ? Z góry dzięki za odpowiedz :)
-
Znowu problemy :( TELEFON + NAWIGACJA Z DSP 16:9
Witam Przyczyną wyłączania się wzmacniacza i poboru prądu były niezaprogramowane GT1 urządzenia. Co do telefonu to chyba jest uszkodzony. Pozdrawiam
-
PL SOFT DO NAWIGACJI MK3 MK4
Witam Czy może ktoś posiada PL SOFT do MK3 i MK4 za darmo lub niewielka opłatą ??? Zależy mi na płycie lub wgraniu, ewentualnie link. Z gory dziękuje za odpowiedzi. Pozdrawiam
-
Znowu problemy :( TELEFON + NAWIGACJA Z DSP 16:9
Witam Dołożyłem do swojego auta 740I 98' nawigacje z DSP 16:9 i telefon SIMENS BLUETOOTH . Telefon nie chce czytać kart SIM . Wcześniej był sprawdzany i wszystko działało . DSP - posiadam wzmacniacz z uszkodzoną końcówką mocy i nie mam podłączonych głośników w pułce - po 1 min wzmacniacz się wyłącza ? Właśnie nie wiem czy coś dodatkowo się uszkodziło w wzmacniaczu ? Czy jest to przyczyna nie wgranego telefonu i nawigacji przez BMW ? Z góry dziękuje za odpowiedzi. Pozdrawiam
-
Pomocy Co mam robic z E39 530D Czy ktoś już to miał ????????
Tak problem był w immobilazerze
-
pomocy z dvd
Witam Ja mam ten sam problem tzn. mam w swoim aucie nawigacje z wyjściem AV w tunelu środkowym, kupiłem kabelek w sklepie(wtyczka do wejścia w tunelu przechodząca w 2 czincze okrągłe - takie jak są w telewizorach Av) Podłączam się i tylko miga obraz, nawet nie ma dźwięku. Czy to wina kabla ? Może ktoś wie jaki ma być kabel, gdzie go kupić(allegro albo Warszawa) ? Z góry dzięki za odpowiedzi :)
-
Pomocy Co mam robic z E39 530D Czy ktoś już to miał ????????
Akumulator jet na 99 % dobry.
-
Pomocy Co mam robic z E39 530D Czy ktoś już to miał ????????
Bezpieczniki w schowku i w bagażniku są dobre.
-
Pomocy Co mam robic z E39 530D Czy ktoś już to miał ????????
Stanowczo nie. Ma pół roku 110 AH
-
Pomocy Co mam robic z E39 530D Czy ktoś już to miał ????????
Witam Wczoraj zaparkowałem na parkingu samochód i było wszystko ok. Wracam po 15 minutach i: przekręcam zapłon w pozycji dwa i nie włącza się panel klimatronic próbuje odpalić i nic ! , to znaczy rozrusznik kręci ale silnik nie zapala kontrolki po lewej stronie zegara uproszczonego w ogóle się nie zapalają (dde, olej itd.), a po prawej tak . Co to może być :?: Mam wrażenie jakby w stacyjce nie było położenia nr. 2 . Jak zapalam auto i nic się nie dzieje to puszczam kluczyk i też panel klimatyzacji się nie włącza. AUTO: BMW E39 530D 2002 Z góry dziękuje za wszystkie odpowiedzi :) Pozdrawiam
-
Pomocy co to jest ?? Nikt nie może mi powiedzieć 530D 2002
Witam To w warsztacie mam powiedzieć żeby sprawdzili mi ...... :?: Pozdrawiam
-
Pomocy co to jest ?? Nikt nie może mi powiedzieć 530D 2002
Witam To bez znaczenia czy jest pełny czy pusty. Pozdrawiam
-
Pomocy co to jest ?? Nikt nie może mi powiedzieć 530D 2002
Chodzi o główną pompę paliwa :?: