W 3.0 diesla jak tak miałem to mi się zapieprz la pompka w zbiorniku paliwa cały osad ściągnęła sitko i pompa nie mogła toczyć paliwa. Czyszczenie + nowy filtr i git. To jest taka moja podpowiedź ale błąd był ten sam.
Tam jest kolego tylko dioda ktora jest od strony deski idzie niby swiatlowodem ale pod koniec drzwi juz zanika w kazdej tak jest powinna byc jeszcze z 2 strony ale wtedy na srodku byci slabo swiecila jak jestes taki drobiazgowy :D
Podepnij najpierw pod kompa i zobacz czy wgl wszystkie działają.
8 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.