Treść opublikowana przez Ufok
-
BMW E87 120i, Legnica, WBAUF51010PW39441
Ufok opublikował(a) temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażhttp://otomoto.pl/oferta/bmw-seria-1-150km-bixenon-navi-skorypdcpodgrzewane-fotele-16-aluszyberdach-ID6y7ke1.html#f274ce9e94 Taki obiekt znaleziony w okolicy. Proszę o ocenę.
-
BMW E60 530i, Lubin, WBANA71050B000877
Ufok opublikował(a) temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażhttp://otomoto.pl/oferta/bmw-seria-5-530i231kmmanualskoranavixenonpdcserwisdebogataopcja-ID6ygdgn.html#30f6885b21 Proszę o obiektywną ocenę ogłoszenia. Pozdrawiam, Ufok
-
BMW E60, 2.2 benzyna, Swarzędz, WBANA31030B023230
Ufok opublikował(a) temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażProszę o ocenę auta z ogłoszenia. http://otomoto.pl/oferta/bmw-seria-5-177ps-manual-zarejestrowana-100-bezwypad-perfekcja-stan-skory-ID6yf6eh.html#9738c7f20e VIN: WBANA31030B023230 "ZAMIANA NA INNE AUTO" zawsze mnie odpycha, bo brzmi, jak "proszę, zabierzcie to ode mnie!" :? Pozdrawiam, Ufok
-
BMW e46 316 Compact, Wrocław, WBAAT51050FW29593
Ufok opublikował(a) temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCo myślicie Panowie o tym egzemplarzu? http://otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-super-stan-klima-ID4p71Pu.html#279efff733 Opis nie grzeszy szczegółami.
-
BMW E46, Bolesławiec, WBAAL11010AX36906
Ufok odpowiedział(a) na Ufok temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażAuto już nie 9900, a 8900. http://otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-1-8-z-niemiec-super-stan-ID4pbnKs.html#fd997eba3a Dzisiaj będę oglądał, postaram się zdać relację.
-
BMW E46, Bolesławiec, WBAAL11010AX36906
Ufok opublikował(a) temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDelikwent znaleziony na otomoto.pl http://otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-1-8-z-niemiec-super-stan-ID4pbnKs.html#fd997eba3a Sprzedawca prywatny i wystawia fakturę ze sprzedaży? Cena na tyle niska, że nawet po wpakowaniu kilku tysięcy płyny, zawias i filtry dalej wyjdzie przystępnie cenowo. Jednak facet musiał auto kupić, opłacić, przywieźć i chce na tym zarobić, a cena końcowa to mniej niż 10 tysięcy, pewnie możliwa do negocjacji :duh: Boję się jedynie rudej i ewentualnej powypadkowej przeszłości. Wasze zdanie?
-
E46 328i, Poznań, WBAAM51090EH73332
Ufok opublikował(a) temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDzień dobry, wertując otomoto.pl natrafiłem na takiego zawodnika: http://otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-salon-polska-pierwszy-wlasciciel-pakiet-schnitzer-perelka-ID6yexcB.html Plusy to mocny silnik 2.8 litra i krajowe pochodzenie. Minusem bez wątpienia cena i przede wszystkim automatyczna skrzynia biegów. VIN to WBAAM51090EH73332 Cena wysoka, jednak jeśli samochód jest w bardzo dobrym stanie, bezwypadkowy i bez ognisk rdzy, jestem skłonny go kupić. Jakie jest Wasze zdanie? Przepłacony, czy wart zachodu? Jak z trwałością automatycznej skrzyni biegów? Pozdrawiam i Szczęśliwego Nowego Roku! Ufok
-
BMW E46 Compact 316, Mirsk, Dolnośląskie, WBAAT51070FW22855
Ufok odpowiedział(a) na Ufok temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJest jakaś możliwość sprawdzenia historii tego auta w Niemczech na podstawie numeru VIN? Będę jechał zobaczyć samochód, niemniej ślady po wypadkowości mogą być bardzo dobrze ukryte
-
BMW e46 Compact 316, Zary, Lubuskie, wbaat51040fw14020
Ufok opublikował(a) temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDzień dobry, E46 znalezione niedaleko mojej miejscowości. Niestety, sprowadzone z Niemiec, ale nie zaszkodzi rzucić okiem. http://olx.pl/oferta/bwm-e46-compact-316ti-116km-CID5-IDcSlpR.html
-
BMW E46 Compact 316, Mirsk, Dolnośląskie, WBAAT51070FW22855
Ufok opublikował(a) temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDzień dobry! Jestem w trakcie poszukiwań BMW E46 w nadwoziu sedan/coupe/compact z silnikiem benzynowym. Przeszukując oferty w internecie natrafiłem na egzemplarz: http://olx.pl/oferta/ladne-bmw-e46-316-ti-compact-klima-alusy-serwis-CID5-IDd85pR.html#4f338b1d8c Numer VIN: WBAAT51070FW22855 Wprawdzie auto sprowadzone z Niemiec (wolałbym auto z Polski), jednak warte uwagi, bo znajduje się 50 kilometrów ode mnie. Cena jak na mój gust niewielka, jestem gotów przeznaczyć kilka tysięcy złotych na doprowadzenie auta do dobrego stanu, jednak aut po kolizjach i składanych z kilku nie jestem w stanie zaakceptować. Jakie jest Wasze zdanie na temat prezentowanego wozu?
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
Dzień Dobry Wszystkim Forumowiczom! Jestem nowy na forum i mam nadzieję, że niedługo będę jego pełnoprawnym użytkownikiem z modelem E46 w garażu. Szukam E46 w wersji coupe/sedan/compact z silnikiem benzynowym. Jako, że nie znam języka niemieckiego, póki co wzbraniam się przed wyjazdem do Niemiec. Niedawno przeglądając ogłoszenia samochodów kupionych w Polsce, trafiłem na taką oto ofertę: http://allegro.pl/show_item.php?item=5885161359#1535af515d Samochód niesamowicie odpicowany do sprzedaży i wstawki z M-Pakietami w wersji 1.8 przeboleję. W przebieg 170 tysięcy w aucie benzynowym jestem skłonny uwierzyć (z resztą ewentualne naprawy będą znacznie mniej kosztowne, niż w dieslu). Co mnie martwi najbardziej to ewentualna powypadkowa przeszłość samochodu. Druga oferta to to: http://allegro.pl/show_item.php?item=5876286500#99d9604b97 "Auto po kapitalnym remoncie blacharsko-lakierniczym"? Czyli zmiecione przez drzewo i poskładane z dawcy? Ostatnia oferta, nie spełniająca wszystkich kryteriów to: http://olx.pl/oferta/ladne-bmw-e46-316-ti-compact-klima-alusy-serwis-CID5-IDd85pR.html#4f338b1d8c Samochód sprowadzony i do rejestracji, jednak znajduje się bardzo blisko mnie. Cena wręcz podejrzanie niska. http://olx.pl/oferta/bmw-seria-3-1-9-benzyna-118km-klimatronic-CID5-IDdcjwR.html#4f338b1d8c Niestety kombi i sprowadzony, ale z mojego miasta, można podejść na piechotę. Jest możliwość sprawdzenia historii auta w Niemczech na bazie samego numeru VIN? Jakie jest Wasze zdanie na temat tej oferty? Gdzie Wy byście szukali w miarę zadbanej, bezwypadkowej E46 do 17-18 tysięcy złotych? Pozdrawiam i życzę Szczęśliwego Nowego Roku :cool2: