Skocz do zawartości

domisieks

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez domisieks

  1. Panowie mam troche sprzetu i zwracam sie do was z proźbą jak to wszystko podłaczyć żeby efekt był jak najlepszy. RADIO:Pionieer9800bt :8) WZMAK:Vison(2kanały ,jest napisne że 1500w ale ma 600 sprawdzał fachurant) BASS: 2x30cm MAGNAT w skrzyni Dodatkowo mam jeszcze jeden stary wzmacniacz z poprzedniego auta 4kanałowy alphard który leży nie używany. W aucie mam standard nokia plus syczki z tyłu na półce plus dodatkowe kłośniki pionieer 13cm w drzwiach przednich. Aktualnie jest tak podłaczone że radio ciągnie wszystko co jest w środku czyli głosniki orginalne z przodu plus syczki orginalne plus dodatkowe 13cm w drzwiach,orginalny tył plus syczki w półce.Wzmak napedza magnata. Gra to tak o nawet ale myśle że można wyciągnąć z tego sprzetu dużo więcej.Może wykożystać jeszcze ten drugi wzmak?Niestety auto nie jest wytłumione matami.Macie jakieś pomysły jak to wszystko podłaczyć żeby efekt był jak najlepszy?Z GÓRY DZIEKI ZA POMOC!

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.