to jest troche problem . osoba ktora rejestruje auto musi posiadac karte pojazdu. Wedlug mnie, jezeli nie posiadasz osoba właśnie która była ostatnio posiadaczem karty musi to zgłośić. inaczej chyba nie zarrjestrujesz auta. jeśli to "dziadek" spiesz się i go odszukaj i jeżeli zgubił odzyskajcie kartę....
n43 był jeszcze rok temu w testach na LPG z bespośrednim wtryskiem i sprawa ucichła. Narazie tylko grupa VW audi skoda mają LPG na swoje silniki. Inne auta z wtryskiem bezpośrednim niestety muszą poczekać ( o ile w tym czasie nie wymyślą czegoś nowszego/lepszego).
słuchaj ja miałem tak raz jak był0 na minusie 8 i w tym roku jak były upały 38 stopni. samo przeszło ale jakbyś chciał jakieś instrukcje to napisz na pw :)
ja nie znosze Runflatów. nawet gdy mam pneumatyczne zawieszenie i tak odczuwam ze mam runflaty a jak zwykle. po porstu najlepiej jak dla mnie laweta na europe i tyle :)
Dokładnie jak kolega wyżej napisał odepnij tapicerkę, lecz nie rób tego samego jak nie wiesz jak naciągnać sprężynę
20 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.