Treść opublikowana przez Zasada6701
-
Padnięta pompa paliwa ? 316i 105 hp
nie posiadam LPG, dzieje się tak na całym zakresie obrotów chociaż staram się nie uprawiać agresywnej jazdy i nie wiem jak samochód zachowa się w granicach 4k/obr,a ale z tego co pamiętam w granicach 4k/obr nie zdarzyło mi się nic takiego typu szarpnięcie,3 dni temu zaczęło mi coś świszczeć przy utrzymanie prędkości przy przyspieszaniu znika dźwięk."Świst" dobiega tak jak by z okolic właśnie tylnej kanapy. Czyżby to pompa się kończyła?
-
Padnięta pompa paliwa ? 316i 105 hp
więc witajcie ponownie, odma zmieniona, filtr paliwa również i objawy te same.
-
Padnięta pompa paliwa ? 316i 105 hp
ale to nie przy przyspieszaniu tylko ogólnie szarpnie samochodem nawet jak jadę ze stałą prędkością.
-
Padnięta pompa paliwa ? 316i 105 hp
na przepływke to mi nie wygląda za bardzo nie zgadzają mi się objawy ;/
-
Padnięta pompa paliwa ? 316i 105 hp
http://allegro.pl/pompa-paliwa-bmw-3-e36-e46-316-318-330-i5667080197.html a ta pompa ? a jeżeli to przepływka to jak to sprawdzić ?
-
Padnięta pompa paliwa ? 316i 105 hp
tylko jaka wybrać ?
-
Padnięta pompa paliwa ? 316i 105 hp
filterek zmieniony i dalej to samo. więc pora chyba zmienić pompę.
-
Padnięta pompa paliwa ? 316i 105 hp
okey zacznę ok filtra mam jeszcze pytanko czy dojdę do niego bez kanału ? sam podnośnik wystarczy wywindowany na maksa ?
-
Padnięta pompa paliwa ? 316i 105 hp
szczerze to samochód mam nie długo więc w pierwszej kolejności zmienię filtr paliwa i dam znać.
-
Padnięta pompa paliwa ? 316i 105 hp
Witam Podejrzewam u siebie padniętą pompę paliwa już rozpisuję następujące objawy: -Podczas jazdy szarpnięcie tak jak by na ułamek sekundy nie dostał paliwa i nagle taki kop. -falujące leciutko obroty. -czasami problem z zapalaniem samochodu, kręci kręci ale gdy nacisnę pedał gazu, zapala. więc czy to objaw padającej pompy ?
-
Jak sprawdzić który czujnik ABS-u padł?
jak narazie ten zamiennik działa, zobaczymy jak długo. pozdrawiam
-
Jak sprawdzić który czujnik ABS-u padł?
bo razem z zapaleniem kontrolek przestał mi działać prędkościomierz więc kolega parę postów dalej tak zdiagnozował i sam na innych forach to wyczytałem.
-
Jak sprawdzić który czujnik ABS-u padł?
okey kupię używkę ale skąd będę wiedział czy dobrą ?
-
Jak sprawdzić który czujnik ABS-u padł?
właśnie skończyłem "demontować" czujnik :<. a więc tak...z jednej strony gdzie jest podpięty do tej "centralki" oderwał się ten jeden zatrzask(pękł jak stary plastik przy jednym dotknieciu) natomiast końcówka czujnika za chuchu nie dała sie wyciągnąć....mordowałem sie z nią ze 2.5 h kawałek po kawałku...i nareszcie wyciągnołem ją...bo zrozumiałem Cię że tą część też muszę wyczyścić,ale nie dało rady jej wyciągnąć:>.więc w sobotę na wakacje ale już zamówię nowy czujnik ABS-u. Zamawiam ten http://allegro.pl/nowy-czujnik-abs-bmw-3-e46-tyl-tylny-34521164652-i5013205129.html .
-
Jak sprawdzić który czujnik ABS-u padł?
Witam Otóż w ostatnim czasie po deszczu przestał mi działać prędkościomierz oraz zaczęły się świecić kontrolki od ABS-u, czerwony wykrzyknik oraz asc. Poczytałem fora i padło na ABS.więc zakupiłem Interfejs diagnostyczny od Viakena i wszystko cacy łączy się z samochodem lecz nie wiem jak sprawdzić który czujnik padł ponieważ nie ma tam opcji sprawdzenia ABS tylko są inne systemy. Więc jak mam dojść ładu z tym ABS-em ? Pozdrawiam
-
Jak zainstalować interfejs diagnostyczny ?
Właśnie Panowie napisałem do sprzedawcy i wysłał mi co potrzeba i wszystko zainstalowane i jest okey :).
-
Jak zainstalować interfejs diagnostyczny ?
Witam zakupiłem ostatnio ten oto http://allegro.pl/interfejs-bmw-usb-199 ... 58142.html interfrejs i moje pytanie jest następujące, jak mam go zainstalować, próbowałem zgodnie z instrukcja na płycie ale mój krok kończy się gdy mam włączyć setup.exe itd nie mam tego więc obstawiam że na tej płytce co jest dołączona nie znajduje się wszystko co powinno. pozdrawiam