Jeśli dodatki do auta, to na pewno kamery cofania. Dzięki nim jazda jest o wiele przyjemniejsza i bezpieczniejsza. Czujemy się w takim samochodzie bardziej komfortowo. Szczególnie tak jest, jeśli do takiej kamery podłączamy większe monitory, którymi można w prosty sposób sterować.
Do wielu aut wystarczą uniwersalne kamery cofania. I przyznam, że znajdują się w dość ciekawym pułapie cenowym. Od razu można zaopatrzyć się w odpowiednie monitory, które pasują do tych kamer, jak i innych urzadzeń w samochodzie. Łatwo do nich podpiąć jeszcze radio.
Aby dobrze doposażyć:p to ja polecam kamery cofania Maxitec, które są uniwersalne. Nie musimy kupować kamer cofania specjalnie dopasowanych przez producenta do naszego auta. Kupując taką uniwersalną kamerę wiele osczedzamy, także stresu związanego z podłączeniem :)
59 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.