Treść opublikowana przez kamil880510
-
Brak wspomagania
Okazało się ze trzeba było przejechać parę km, pokrecic kierownica i zaczęło działać ;-)
-
E90 leci schemat elektryczny
Witam kolegów. Potrzebuje schematu do e90 lift, czy jest ktoś w posiadaniu takiej rzeczy? Z góry dziękuję ;-)
-
Brak wspomagania
Przy klemie, są takie bezpieczniki z blaszek, jeden był tylko przepalony, polutowalem i prąd przechodzi przez ten bezpiecznik, ale wspomaganie nadal nie działa i brak prądu na wtyczce:-(
-
Brak wspomagania
Witam kolegów. Mam problem z moim e90. Po kolizji musiałem wymienić maglownica elektryczna. Po zamontowaniu nowej wspomaganie nie działa. Brak jest pradu w tej dużej kostce, bezpieczniki za schowkiemsą ok. Gdzie szukać przyczyny? Są gdzieś dodatkowe bezpieczniki?
-
zmiana zwyklych lamp na xenon LCI
i
-
zmiana zwyklych lamp na xenon LCI
Powiedzcie mi koledzy jeszcze, jak przepiąć piny, zebym nie musiał wymianiać instalacji? I jeszcze jedno, czy wtyczki beda pasowac od lamp valeo do lamp zkw?
-
zmiana zwyklych lamp na xenon LCI
Liczyłem koszta, i na ten moment wymieniłbym same lampy, w pozniejszym czasie poziomowanie oraz sprysk. A czy te obrysowe diody mozna podpiac jakos na krótko aby świeciły? Poprzez dolozenie jakiegos przewodu?
-
zmiana zwyklych lamp na xenon LCI
Mimo przeczytania watku z linku nadal mam wiele pytań. :( Mam auto poliftowe, 2009 rok dobrze wyposazone ale xenonu brak:( Moj vin vj96066 Mam czujnik swiateł i deszczu, swiatelka w klamkach. Nie wiem czy mam lusterka skladane poniewaz auto mam od tygodnia. Jakie lampy kupic? Jest tylko jeden rodzaj xenonu czy kilka? Zeby bylo ok? Jaki modul kupic? Czy ten bedzie ok? Czy moze kupic tanszy? http://allegro.pl/bmw-e89-e90-e92-e93-modul-swiatel-led-xenon-frm3-i5378043553.html Jakie czujniki poziomowania? Jest jeden rodzaj czy musze np kupic poliftowe? Czy taka wiazka bedzie ok? http://allegro.pl/wiazka-lampy-lewa-prawa-bmw-e90-e91-e92-e93-xenon-i5079332242.html Czy moze musze kupic cala wiazke? Z gory dzieki za pomoc :)
-
zmiana zwyklych lamp na xenon LCI
Witam. Koledzy co mi bedzie potrzeba do przerobienia swiatel na xenon/bixenon? Oprocz kasy:) Jakie elementy musze wymienic w aucie? Z góry dzieki za odpowiedz
-
E90 po kolizji nie odpala
Faktycznie klema, dzięki :-D
-
E90 po kolizji nie odpala
Witam kolegów. Mam problem z moim autem, po kolizji nie odpala, mam pytanko jakie zabezpieczenia one mają? Co trzeba zrobić żeby ją odpalić? Z góry dzięki za odpowiedź
-
Wymiana silnika 320d
Dokładne oznaczeni silnika to N47D20U0 a ten który chciałbym zakupić to N47D20C, to mowicie ze nie ma róznicy? osprzet bedzie pasowac caly?
-
Wymiana silnika 320d
Cieszy mnie to, bo ten z dokladnym moim oznaczeniem kosztuje 7k :shock: a te mocniejsze mozna juz wyrwac za 3k :)
-
Wymiana silnika 320d
Witam kolegów. Stałem się posiadaczem e90 z silnikiem diesla n47 163KM Auto z 2009r po lifcie. Mam pytanko, w aucie jest padnięty silnik po kolizji, przyjął słup na środek. Silnik pewnie trzeba bedzię wymienić, i mam pytanie czy mogę kupić słupek o takim samym oznaczeniu, ale innej mocy? Bardzo dużo jest silników z tym samym oznaczeniem ale o wiekszej mocy 184KM, czy ten słupek będzie pasował do wersji 163KM?? Dokładne oznaczenie mojego silnika to N47D20U0. Na co powinienem zwrócić uwagę przy zakupie takiego silnika/słupka? Z góry dzięki za odpowiedź