-
320. Brak mocy, dławi się i strzela
Możesz mnie pokierować w którym miejscu się ona znajduje?
-
320. Brak mocy, dławi się i strzela
ej popadał deszcz trochę poszedłem odpalić zobaczyć i bach działa ale jescze jej troche cos brakuje przejechałem sie ze 3 km i jedzie prawie normalnie
-
320. Brak mocy, dławi się i strzela
Nie, nie podpinałem nie mam kompa do podłączenia a podjechać nie da rady nią. Ale popytam znajomego czy da rade ogarnąć
-
320. Brak mocy, dławi się i strzela
sprawdzałem i jest na swoim miejscu na filmie pokazane jak pracuje wkręca sie po 3-3,5 tys obrotów https://www.youtube.com/watch?v=6pe4pgfe5dA&feature=youtu.be
-
320. Brak mocy, dławi się i strzela
no i szkoda bo dalej to samo :/ i pod maska w okolicach 3cyl słychać syk wciąganego powietrza być może mi sie wydaje ;/ no nie mam pojęcia co sie zyebało;/
-
320. Brak mocy, dławi się i strzela
dobra chyba znalazłem problem dlaczego moja bunia nie pracowała jak należy. Koleś który wymieniał pływak zyebał mi wężyk od pompki co pompuje wache do silnika i dął inny dłuższy i poprostu sie załamał i był słaby dopływ paliwa i dla tego brak mocy tylko że jeszcze nie odpalałem bo aku sie ładuje ale jestem w 90% że to przyczyna tego wężyka od pompki. Poczekam aż aku sie podładuje i dam znać czy pracuje jak wcześniej czy dalej proglemy są :D pozdrawiam :)
-
320. Brak mocy, dławi się i strzela
tzn pompa ta sama w zbiorniku tylko pływak inny pompka przełożona
-
320. Brak mocy, dławi się i strzela
możliwe ze przy wymianie cós mogło ebnąć? opaski sprawdaałem i było dobrze wszytsko
-
320. Brak mocy, dławi się i strzela
ktoś cós zobaczy? tu film jak pali dodaje gazu a tu nic ;/ https://www.youtube.com/watch?v=Q6yCP5lN7p8&feature=youtu.be
-
320. Brak mocy, dławi się i strzela
Proszę się zapoznać. viewtopic.php?f=68&t=120678 Witam chłopy pomocy!!! moja beemka sie coś stawia ;/ tzn odpalam i nie idzie w obroty jej wkręcić 2,5-3 tysi to powoli sie wkreca na te 2-3 tys;/ i dlalej nie idzie strzela jak dodajesz gazu wiecej i nie pracuje chhyba na jednym cylindrze co jest ? co może jej być? dziś jeździłem normalnie po zmianie pompki paliwa(dzis) przejechałem może 5-8km i teraz odpalam i lipa;/ pomożecie ? aaa silnik m50b20 czysta benzyna bez gazu rok92