Treść opublikowana przez wienniio
-
Problem z zawieszeniem pmocy
Witam pisze z taką prośbą bo kiedy jadę około 90 -100 na godzinę zaczynam czuć dziwne wibrację w kołach mocniejsze z prawej strony kiedy przekroczy 100- 120 wibracje przestają pojechałem na szarpaki i na kontroli pojazdów okazało sie że wszystko jest ok. Potem pojechałem do wulkanizacji i okazało się że mam krzywe felgi dałem je do prostowania wyszły pięknie zero krzywizny dzisiaj pojechałem w trasę i wibrację coraz bardziej sie nasiliły co to może być persze o poradę co robić żeby to zanikło nie mam pojęcia co to jest moze coś w zawieszeniu a na szarpakach nie wykazało
-
Prosze o poradę Czujnik temperatury zewnętrznej BMW E34
ok dzieki
-
Prosze o poradę Czujnik temperatury zewnętrznej BMW E34
ok zerknę a jeżeli bedzie kostka tam gdzie napisałeś to wystarczy kupić czujnik i bedzie chodził czy nie
-
Prosze o poradę Czujnik temperatury zewnętrznej BMW E34
Witam wszystkich mam pytanie i prośbę o poradę. Dzisiaj w swojej BMW E34 z 1992r zmieniłem zegarek w desce rozdzielczej ze zwykłego który był na wskazówki na elektroniczny wszystko pięknie pasowało wszystko działa czas, data tylko po zgaszeniu auta zegarek gasnie pokazuje czas jak zapalam zapłon to włancza mi się temperatura zewnętrzna -30C i pisze z taką prośbą czy można to jakoś odłączyć albo czy jak kupił bym na allegro taki czujnik to będzie działał i gdzie go podłączyć czy jest wyprowadzona taka kostka pod autem jeżeli tak to gdzie szukać proszę o pradę pozdrawiam[/b]
-
świece zapłonowe
wielkie dzięki za informacjie
-
Zapytanie o klime z 91 roku?
a jak nie to napisz to załatwię ci numer do naszego warsztatu w słupsku
-
świece zapłonowe
Bmw 5201 24v jakie polecacie świece zapłonowe prosze o porady pozdrawiam
-
Filtr powietrza zamiana na filtr stożkowy
Witam mam pytanie bo chciałem sobie wstawić filtr stożkowy BMW 520i 24v i chciałem się zapytać czy można zakładać taki filtr czy przepływomierz powietrza się nie zepsuje czy lepiej będzie chodziło auto czy nie będzie różnicy a najbardziej boję się o przepływomierz powietrza prosze o porady
-
Zapytanie o klime z 91 roku?
Witam też mam taką klimę i u nas w Słupsku w bosch serwis robią to mają taki sprzęt do starej klimy ale kosztuje ta impreza 500zł
-
czujnik temperatury ślnika
wielkiezięki za podpowiedz pozdrawiam
-
czujnik temperatury ślnika
Witam gdzie znajdę czujnik temperatury śilnik BMW 520 i 1992r i cz w ślinikach benynowych jest zamontowany zawór zwrotny do paliwa .pozdrawiam
-
Rozrusznik albo coś innego prosze o pomoc
dziękuje za podpowiedz a czy ciężko wyjąc rozrusznik i gdzie kupić szczotki
-
Brak połaczenia z komputerem co robić
Witam wszystkich mam pytanie co zrobić ponieważ kiedy pojechałem do mechanika do bosch serwis i chciałem podłączyć BMW o nie mogli się połączyć z komputerem w aucie próbowali jednym potem drugim programem i nic chciałem sprawdzić czy komputer ma jakieś błędy i co mam robić czy jest możliwość inaczej zresetowania kompa w aucie E34 520i 1992r. POZDRAWIAM I CZEKAM NA PODPOWIEDZI Z GÓRY DZIĘKUJE
-
Rozrusznik albo coś innego prosze o pomoc
Witam ale teraz pali normalnie to co zawiesiły się że teraz pali a co oznaczało to tykanie dochodziło koło filtra powietrza gdzieś w tym miejscu
-
Rozrusznik albo coś innego prosze o pomoc
Witam posiadam BMW E34 520i bez gazu Kupiłem go niedawno zawsze palił normalnie 1.Teraz po nocy nie odpala za pierwszym razem odpali zgaśnie za drugim razem gdy przekręcam kluczyk pali ok przez cały dzień tylko jak przestoi noc w gararzu i rano wsiadam to nie pali za pierwszym kopem jest tak teraz codziennie może ktoś coś doradzić co to jest. 2. A dzisiaj mnie zaskoczył całkowicie jeździłem rano wstawiłem auto do gararzu i gdychiałem wyjechać przekręcam kluczyk i nić nie kręci pod silnikiem zaczeło coś tyklać kiedy wyciągnełem kluczyk dalej tykało znowu wsadziłem kluczy i nic tak jagby rozrusznik po kilku razach przekręceniu kluczyka odpalił czy wie ktoś co to może być za userka i co zrobić CZY JAK podłącze AUTO POD KOMPA TO POKARZE CO JEST Z TYMI DWOMA RZECZAMI PROSZĘ O POMOC I ZA każda PODPOWIEDZ dziękuje góry ADAMSKI
-
zawór zwrotny lub regulator ciśnienia
Witam to gdzie najlepiej go zamontować czy możesz mi podpowiedzieć gdzie w śliniku go założyć i jaki kupić ten zawór zwrotny pozdrawiam
-
zawór zwrotny lub regulator ciśnienia
Witam czy mógłby ktoś napisać gdzie w Bmw E34 520i bez gazu mieści się zawór zwrotny i regulator ciśnienia bo po nocy chyba schodzi mi paliwo i nie mogę go odpalić za pierwszym razem pozdrawiam
-
Rozbiurka przedniego grila
dziękuje serdecznie za zdjęcia i pokazanie jak demontować grill z góry dziękuje pozdrawiam wszystkich
-
Problem z odpaleniem po nocy. Prosze o pomoć
Witam ale próbowałem tak robić wsiadam rano przekręcam zapłon odpala na paręnaście sekund i gaśnie. przekręcam drugi raz zapłon i odpala normalnie potem przez cały dzień od pierwszego tylko jak postoi noc w garażu nik mi nie może powiedzieć co to jes co zrobić żeby pomogło poprzedni właściciel mówił że palił mu normalnie pozdrawiam i czekam na odpowiedz może będziesz mógł pomuc
-
Rozbiurka przedniego grila
Witam ponowie mam kolejne pytanie w moim BMW E34 jest strasznie poobijany grill przedni od kamyków i z tym się wiąże moje pytanie chciałbym dać go do pomalowania ale lakiernik chce żebym go ściągnął ale nie mam pojęcia gdzie zacząć żeby nić nie połamać czy ktoś z was rozbierał kiedyś grill jeżeli tak to prosiłbym o przesłanie niezbędnych informacji lub foto dzie go poodkręcać pozdrawiam wszystkich czekam na odpowiedz Adam
-
Problem z odpaleniem po nocy. Prosze o pomoć
Witam Mam pytanko Jestem tu nowy na forrum. Kupiłem sobie nie dawno BMW 520 i rok 1992 bez gazu i mam taki problem. Kiedy chcę odpalić samochód po nocy nie odpala za pierwszym razem odpali i zgaśnie za drugim razem odpala prawidłowo potem przez cały dzień odpala za pierwszym razem dzieje się tak tylko jak przestoi noc zmieniłem filtr paliwa a poprzedni właściciel mówił że zmienił pompę paliwa.. Nie wiem co się dzieje przed E34 miałem E36 i tam nie miałem takich problemów Jeżeli ktoś wie co mógłbym zrobić lub wymienić żeby było ok Pozdrawiam i czeka na odpowiedz Adam.