Treść opublikowana przez wienniio
- Sprężyny
- Sprężyny
-
tykanie silnika BMW 730
dzisiaj wymieniłem olej polatam trochei zobaczymy może sie uspokoi
-
730i 1995r jak jest rególacja zaworów
a jaki to jest olej rzadki czy gesty bo właściciel mówił ze wlał 10w40
-
730i 1995r jak jest rególacja zaworów
tyka na ciepłym i zimnym silniku nie wiem jaki był olej wcześniej niby jest zmieniony albo tylko skasowana inspekcja
-
spalanie 730
auto mam dopiero 2 dni a na ile litrów jest rezerwa
-
spalanie 730
witam wszystkich jeżeli możecie napisać ile wasze autka pala w mieście bo ja wlałem 10 litrów zrobiłem 30 km i strzałka leży na zero na ile ma rezerwę pozdro
-
730i 1995r jak jest rególacja zaworów
a co może być jutro tez sprobuje wymienić olej może pomoże a jak nie pomoże to co zrobić?
-
730i 1995r jak jest rególacja zaworów
Witam nie znam sie na silnikach a chciałem zapytać sie bo mam tykanie popychacza i mechanik u którego byłem kazał się zapytać jaka jest regulacja hydrauliczna czy ręczna bo mówi że jak ręczna to można zlikwidować luz .. sorki ale naprawde sie nie znam dlatego pisze do was prosze o odpowiedz
-
tykanie silnika BMW 730
Witam poprzedni właściciel mówi że zalany jest 10w/40 ale sam niewiem zmienię olej i zobaczymy
-
tykanie silnika BMW 730
nie znam sie na silnikach inie wiem co to jest ten popychacz i jaki jest koszt naprawy
-
tykanie silnika BMW 730
Witam niedawno kupiłem BMW 730 z 1995r niby ma 157 tyś i mam takie pytanie kiedy auto jest odpalone to z lewej strony od kierowcy silnik tyka dźwięk jest podobny jak tykanie zegarka kiedy dodaje gazu tykanie wzrasta wraz z dodawaniem gazu moje pytanie czy to jest normalna praca ślinika czy jest coś uszkodzone proszę o poradę pozdro.
-
komp wypisuje BREMSBELAG prufen
BMW 730 1995r automat
-
olej w skrzyni biegów automat
co mam dokładnie napisać
-
olej w skrzyni biegów automat
witam jest to bmw 730 95 rok automat :D
-
komp wypisuje BREMSBELAG prufen
witam klocki wszystkie są nowe niedawno zmieniane były przez poprzedniego właściciela
-
olej w skrzyni biegów automat
Witam mam pytanko jak się sprawdza olej w skrzyni automatycznej BMW E38 1995r i co ile sie zmienia i jaki olej i firma proszę o odpowiedz
-
komp wypisuje BREMSBELAG prufen
Witam kupiłem niedawno właśnie auto i komp mi wypisuje tą info. wiem że mam coś z układem kierowniczym ale klocki są ok , płyn jest i nie wiem co mam zrobic (może być to od tego że mam zerwany ręczny) prośba na odpowiedz pozdro
-
brak podgrzewania i pompowania w fotelu kierowcy
Witam jest teraz drugi problem zacząłem montować fotele i zwróciłem uwagę że w kostkach z auta jest mniej kabli w białej kostce niż w tej w fotelu. Kiedy podpiąłem kostki zapaliły się tylko podsiwetlanie podgrzewania foteli a pompowania nie zapaliło się kiedy chciałem sprawdzić czy działają siedzenia okazało się że grzeje tylko fotel pasażera a kierowcy nie co robić czy jest jakiś bezpiecznik czy co bo sprzedawca mówił że fotele działały proszę o pomóc :D
-
Montaż foteli skórąnych prosze o pomoc i rade .
ale jest teraz drugi problem zacząłem montować fotele i zwróciłem uwagę że w kostkach z auta jest mniej kabli w białej kostce niż w tej w fotelu. Kiedy podpiąłem kostki zapaliły się tylko podsiwetlanie podgrzewania foteli a pompowania nie zapaliło się kiedy chciałem sprawdzić czy działają siedzenia okazało się że grzeje tylko fotel pasażera a kierowcy nie co robić czy jest jakiś bezpiecznik czy co bo sprzedawca mówił że fotele działały proszę o pomóc
-
Montaż foteli skórąnych prosze o pomoc i rade .
Kostki znalazłem wielkie dzięki
-
Montaż foteli skórąnych prosze o pomoc i rade .
ale te fotele sa tylko podgrzewane i pompowane
-
Montaż foteli skórąnych prosze o pomoc i rade .
Witam ja wiem że przyciski sa przy fotelu ale chodzi że jak patrzałem pod fotel to nie widać kostek może są gdzies schowane pod dywanami i chciałem się zapytac o to czyjuz ktoś tak miał pzdrawiam
-
Montaż foteli skórąnych prosze o pomoc i rade .
Witam posiadam BMW E34 520i 1992r. mam możliwość kupienia skóry od takiej BMW ale te fotele są podgrzewane i pompowane i chciałem się zapytać czy będą one działać w mojej BMW sprzedawca kazał zobaczyć czy są kostki białe 2 szt ale nie wiem w którym miejscu szukać czy dopiero jak wykręcę fotel czy tak da rady je znaleźć proszę o poradę może ktoś miał taką sytuację albo może ktoś się orjętuje pozdrawiam i czekam na odpowiedz
-
Problem z zawieszeniem pmocy
ok spróbuje to zrobić dziękuje a poradę