Skocz do zawartości

wienniio

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wienniio

  1. wienniio odpowiedział(a) na wienniio temat w E38
    Sprężyny zawieszenia z 730d. E38 a nie E32 czy będą pasować do 730 benzyna E38
  2. wienniio opublikował(a) temat w E38
    Witam mam 730 w benzynie i mam obniżone zawieszenie na sprężynach. chcem je zmienić na normalne bo to nie jest jazda Chciałem zapytać czy mogę założyć sprężyny od 730 ale od diesla czy mogą być czy nie proszę o poradę pozdrawiam
  3. wienniio odpowiedział(a) na wienniio temat w E38
    dzisiaj wymieniłem olej polatam trochei zobaczymy może sie uspokoi
  4. a jaki to jest olej rzadki czy gesty bo właściciel mówił ze wlał 10w40
  5. tyka na ciepłym i zimnym silniku nie wiem jaki był olej wcześniej niby jest zmieniony albo tylko skasowana inspekcja
  6. wienniio odpowiedział(a) na wienniio temat w E38
    auto mam dopiero 2 dni a na ile litrów jest rezerwa
  7. wienniio opublikował(a) temat w E38
    witam wszystkich jeżeli możecie napisać ile wasze autka pala w mieście bo ja wlałem 10 litrów zrobiłem 30 km i strzałka leży na zero na ile ma rezerwę pozdro
  8. a co może być jutro tez sprobuje wymienić olej może pomoże a jak nie pomoże to co zrobić?
  9. Witam nie znam sie na silnikach a chciałem zapytać sie bo mam tykanie popychacza i mechanik u którego byłem kazał się zapytać jaka jest regulacja hydrauliczna czy ręczna bo mówi że jak ręczna to można zlikwidować luz .. sorki ale naprawde sie nie znam dlatego pisze do was prosze o odpowiedz
  10. wienniio odpowiedział(a) na wienniio temat w E38
    Witam poprzedni właściciel mówi że zalany jest 10w/40 ale sam niewiem zmienię olej i zobaczymy
  11. wienniio odpowiedział(a) na wienniio temat w E38
    nie znam sie na silnikach inie wiem co to jest ten popychacz i jaki jest koszt naprawy
  12. wienniio opublikował(a) temat w E38
    Witam niedawno kupiłem BMW 730 z 1995r niby ma 157 tyś i mam takie pytanie kiedy auto jest odpalone to z lewej strony od kierowcy silnik tyka dźwięk jest podobny jak tykanie zegarka kiedy dodaje gazu tykanie wzrasta wraz z dodawaniem gazu moje pytanie czy to jest normalna praca ślinika czy jest coś uszkodzone proszę o poradę pozdro.
  13. BMW 730 1995r automat
  14. wienniio odpowiedział(a) na wienniio temat w E38
    co mam dokładnie napisać
  15. wienniio odpowiedział(a) na wienniio temat w E38
    witam jest to bmw 730 95 rok automat :D
  16. witam klocki wszystkie są nowe niedawno zmieniane były przez poprzedniego właściciela
  17. wienniio opublikował(a) temat w E38
    Witam mam pytanko jak się sprawdza olej w skrzyni automatycznej BMW E38 1995r i co ile sie zmienia i jaki olej i firma proszę o odpowiedz
  18. wienniio opublikował(a) temat w E38
    Witam kupiłem niedawno właśnie auto i komp mi wypisuje tą info. wiem że mam coś z układem kierowniczym ale klocki są ok , płyn jest i nie wiem co mam zrobic (może być to od tego że mam zerwany ręczny) prośba na odpowiedz pozdro
  19. Witam jest teraz drugi problem zacząłem montować fotele i zwróciłem uwagę że w kostkach z auta jest mniej kabli w białej kostce niż w tej w fotelu. Kiedy podpiąłem kostki zapaliły się tylko podsiwetlanie podgrzewania foteli a pompowania nie zapaliło się kiedy chciałem sprawdzić czy działają siedzenia okazało się że grzeje tylko fotel pasażera a kierowcy nie co robić czy jest jakiś bezpiecznik czy co bo sprzedawca mówił że fotele działały proszę o pomóc :D
  20. ale jest teraz drugi problem zacząłem montować fotele i zwróciłem uwagę że w kostkach z auta jest mniej kabli w białej kostce niż w tej w fotelu. Kiedy podpiąłem kostki zapaliły się tylko podsiwetlanie podgrzewania foteli a pompowania nie zapaliło się kiedy chciałem sprawdzić czy działają siedzenia okazało się że grzeje tylko fotel pasażera a kierowcy nie co robić czy jest jakiś bezpiecznik czy co bo sprzedawca mówił że fotele działały proszę o pomóc
  21. Kostki znalazłem wielkie dzięki
  22. ale te fotele sa tylko podgrzewane i pompowane
  23. Witam ja wiem że przyciski sa przy fotelu ale chodzi że jak patrzałem pod fotel to nie widać kostek może są gdzies schowane pod dywanami i chciałem się zapytac o to czyjuz ktoś tak miał pzdrawiam
  24. Witam posiadam BMW E34 520i 1992r. mam możliwość kupienia skóry od takiej BMW ale te fotele są podgrzewane i pompowane i chciałem się zapytać czy będą one działać w mojej BMW sprzedawca kazał zobaczyć czy są kostki białe 2 szt ale nie wiem w którym miejscu szukać czy dopiero jak wykręcę fotel czy tak da rady je znaleźć proszę o poradę może ktoś miał taką sytuację albo może ktoś się orjętuje pozdrawiam i czekam na odpowiedz
  25. wienniio odpowiedział(a) na wienniio temat w E34
    ok spróbuje to zrobić dziękuje a poradę

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.