Treść opublikowana przez matx6
-
Navi - Mapy - X6 CIC
Witam! Mam do was pytanie byłem ostatnio u elektronika i wgrał mi mape z rocznika 2013 i powiedział że na chwile obecną to jest najlepsze mapa gdyż posiada wszystkie drogi oraz nie wiesza się jak te nowsze czy jest to prawda ? Czy ma sens wgrywać nowszą wersje mapy ? a jeżeli tak to jaką wersje dokładnie.
-
Bmw X6 środki do lakieru / pucowanie na lato
Poczytałem trochę to forum jak napisałeś i powiem szczerze że jestem teraz bardziej zszokowany niż wcześniej według ich to proces mycia auta składa się z 5-6 pod punktów:1.płukanie 2.mycie z szamponem na dwa wiadra 3.glinkowanie 4.polerowanie 5.jakiś cleaner i na koniec dopiero wosk normalnie szok :shock:
-
Bmw X6 środki do lakieru / pucowanie na lato
A możesz polecić dokładnie jakich środków użyć do tego ?
-
Pomoc w wycenie naprawy e92 2010
Slawomir tutaj niestety się z tobą nie zgodzę bo znajomi naprawiają auta i uwierz mi że kupują takie cwiartki jak leci i robią z tego co im potrzeba, pamiętaj że POLAK potrafi wszystko. :)
-
Pomoc w wycenie naprawy e92 2010
Z tego co widzę to: Klapa:250-300zł Drzwi kompletne:500zł Błotnik:500zł Cwiartka tylna + próg:2000zł Poduszka fotela:100zł
-
Bmw X6 środki do lakieru / pucowanie na lato
Już tłumacze sorry nie wyjaśniłem tego dokładnie chodzi mi o wosk :)
-
Pas przedni
Rozumiem że masz e60 jak w profilu ?
-
Bmw X6 środki do lakieru / pucowanie na lato
Witam! Zbliża się lato i potrzebuje jakiś dobrych środków do mycia i polerowania lakieru przez wiosne myłem cały czas na myjniach ręcznym bez żadnego polerowania itd ale w maju mam taką większa imprezę i chciałbym ja umyć i wypolerować na picuś :) i tutaj moje pytanie co polecacie do takiego dokładnego umycia i wypastowania samochodu ? Czytałem trochę że powinno się myć auto w 3 krokach 1.Umyć dokładnie woda z szamponem 2.Nałożyć jakiś środek przez polerowaniem 3.Polerowanie
-
Bmw X6 combox z F10
oK. Można zamknąć temat.
-
Bmw X6 combox z F10
Dziękuje za informację czyli jeśli chodzi o elektronike to z F10 do E71 nic nie da się podłączyć nawet elektronik nie da rady tak ?
-
Bmw X6 combox z F10
Witam! Mam do was pytanie czy jest możliwość podlączenia do bmw x6 comboxa z f10 ? I jakie dodatkowe funkcje daje coś takiego liczę na waszą pomoc,gdyż zastanawiam się nad założeniem tego. Pozdrawiam!
-
Zapach spalin w kabinie - pomocy - 3.0d
A wracając do tematu tych spalin macie może jeszcze inne propozycje ?
-
Zapach spalin w kabinie - pomocy - 3.0d
Czy ktoś może ma jeszcze jakieś propozycje ?
-
Zapach spalin w kabinie - pomocy - 3.0d
Hmm myślisz żeby sprawdzić poziom płynu chłodniczego ? aczkolwiek co do nagrzewnicy to tez mam pewien problem a mianowicie dziwne dzwięki z niej dochodzą gdy mam włączony nawiew takie jakby "buczenie" wiecie może co to może być ?
-
Zapach spalin w kabinie - pomocy - 3.0d
Bez przesady oczywiście że jest :) nawet uszczelka między nim a turbina jest wymieniona.
-
Zapach spalin w kabinie - pomocy - 3.0d
Kruk tylko że kolektor wydechowy już raz był ściągany i oglądał go mechanik i nie zauważył nigdzie pęknięcia a co do kolektora to czytałem że lubią one pękać ale to te stalowe czy początek silników 3.0 a ja mam 2010rok i mam kolektor żeliwny więc to raczej nie powinno pęknąć.
-
Zapach spalin w kabinie - pomocy - 3.0d
tego nie sprawdzałem ale ok dam to do zbadania a jakieś inne jeszcze propozycje bo jak już odstawie auto do mechanika to wolałbym aby sprawdził wszystko za jedną wizytą.
-
Zapach spalin w kabinie - pomocy - 3.0d
pomoże ktoś ? :)
-
Zapach spalin w kabinie - pomocy - 3.0d
Witam! Mam pewien problem z moją betką a mianowicie na postoju czuć delikatnie zapach spalin czasami mocniej czasami słabiej bez różnicy czy mam włączone AUC czy obieg wewnętrzny(tutaj trochę słabiej czuć) aczkolwiek jeżeli włączę klimę to nie czuć tego zapachu.Zwracam się z prośbą do was czy ktoś jest w stanie mi pomóc i powiedzieć gdzie leży problem ? Wyprzedzę pytania kolektor wydechowy był ściągany i sprawdzany czy nie jest nigdzie uszkodzony uszczelka pod kolektorem też wymieniona oraz na złączeniu katalizatora z turbiną. POMOCY !!