-
Chcę kupić F10/11 porady,opinie, porównania.
najbardziej mnie martwi fakt ze jak był słabo serwisowany to mogą się obrócić panewki a to już ze 20 tyś jak wyczytałem na forum. Właściciel twierdzi że zmienia olej co 10 tyś bo już go życie nauczyło. zastanawia mnie też fakt, że było 4 właścicieli i dwóch w środku po ok roku sprzedawali samochód. Ile trzeba mieć na zdrową i sprawdzoną f10 535i?
-
Chcę kupić F10/11 porady,opinie, porównania.
Witam, Czy któryś z forumowiczów oglądał albo wie coś na temat samochodu z tego ogłoszenia? Warto? Nie jestem mechanikiem samochodowym ale z tego co ja zauważyłem: - przetarty zderzak przód -przetarte lusterko kierowcy -przetarty zderzak tył -nadkole od strony pasażera miało jakąś przygodę i zrobione jest to tak sobie, na nadkolu widać nawet zaciek lakieru, -silnik po odpaleniu przez jedna może dwie sekundy wydawał metaliczny dźwięk ale po chwili już go nie było (mi przychodzi do głowy tylko to że mógł w tym czasie dochodzić olej do napinaczy) czy ten silnik tak ma czy to może świadczyć o bliskim końcu rozrządu? -największą bolączką moim zdaniem jest brak historii w aso. jedyny wpis jest przy 90 tys. tak jakby ktoś go kupił i nawet nie serwisował. https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-seria-5-bmw-535i-306km-bi-xenon-led-adaptive-drive-polska-salon-ID6BZoQ4.html#f428a6af5a z góry dzięki za pomoc ;)
-
Pomoc w wycenie naprawy e92 2010
Z akcyza bedzie ok 40tys. W sumie troche stracilem tez na przelewie bo czas naglil i musialem placic po kursie bankowym.
-
Pomoc w wycenie naprawy e92 2010
To wychodzi na to ze przeplacilem. Ale samochod dobrze utrzymany z niskim przebiegiem. Jak nie bedzie przesadnie szwankowal to bede zadowolony
-
Pomoc w wycenie naprawy e92 2010
prawie full opcja mpak manual idrive skora navi business wiec dosyc bogato wyposazony. male sprostowanie. wycinaja i wymieniaja poszyce a nie cwiartke. konstrukcja oprócz słupka za drzwiami jest nie ruszona. sory za takie gadanie ale nie znam sie na tym stad takie nieprofesjonalne slownictwo.
-
Pomoc w wycenie naprawy e92 2010
70tys 2010 rok 320i pre lci 170km gosc siedzi w tym ze 25 lat wiec mam nadzieje ze wie co robi. wydaje mi sie ze jakby robil fuszerke to klientow by nie mial a plac non stop zastawiony i czekac trzeba zeby wzial do robienia. jak bede mial jakies zdjecia z prac to wrzuce.
-
Pomoc w wycenie naprawy e92 2010
Witam wszystkich samochod jest juz u mechanika. Okazało się ze faktycznie pociagnęlo troche słupek i stwierdzili że lepiej wymienić cwiartke. Nie jestem specjalista ale cięcie poszło od konca okna przez wlew paliwa do nadkola do tego wymiana progu komplet drzwi poduszka w fotelu pasazera i kurtyna przedni blotnik i osłona progu. czesci z allegro cen jeszcze nie znam ale do mechanika mam zaufanie bo znajomy ojca zakład profesjonalny zajmuje sie glownie tym. Robi prawie wszystkie samochody dla ubezpieczalni w okolicy bo praktycznie nie ma konkurencji. Szkoda ze wczesniej nie napisales o drzwiach. juz mam kupione komplet bez lusterka z szyba chyba 500zl. Tak z ciekawości ile byście dali za ten samochod jak na zdjeciach w de?? Ciekaw jestem czy nie przepłacilem.
-
Pomoc w wycenie naprawy e92 2010
chyba licząc z cenami części w aso. To ile twoim zdaniem powinna kosztować robocizna bez części? Bo części mogę wycenić mniej więcej po cenach z aukcji na allegro.
-
Pomoc w wycenie naprawy e92 2010
Witam wszystkich forumowiczów. Kilka dni temu nabyłem w de swoje pierwsze auto. Samochód lekko bity i w zwiazku z tym stoi u mechanika w kolejce do naprawy ale facet nie jest pewien co do kosztów naprawy. Czy jesteście w stanie ocenić koszty części i robocizny jakie mogą wynieść za naprawę auta? Z góry dzięki za pomoc.http://i.imgur.com/1FvIC2c.jpghttp://i.imgur.com/og17qKm.jpghttp://i.imgur.com/JFYauCS.jpghttp://i.imgur.com/dfSeYGr.jpghttp://i.imgur.com/RPqmmkK.jpghttp://i.imgur.com/EMcEKMB.jpghttp://i.imgur.com/sbB5tAG.jpg