Treść opublikowana przez zbitaszybka
-
[F10/F11] Wymiana oleju w skrzyni ZF 8HP
chodzi o ten przycisk? https://www.dropbox.com/s/9pjcx7k80qni04v/Zrzut%20ekranu%202016-03-27%2017.27.12.png?dl=0 to też ma duży :)
-
F10 535i M Sport 2013 / Shwarz II
piękna zdecydowanie lepiej wygląda na tych felgach
-
F11 530d xdrive - spalanie
nie 2.0 tylko 3.0xd i takie spalanie jak pisałem...
-
[F10/F11] Wymiana oleju w skrzyni ZF 8HP
hmmm czyli to, że mam tryb sport to nie jest kwestia skrzyni? a symbol skrzyni jak sprawdzić? :)
-
[F10/F11] Wymiana oleju w skrzyni ZF 8HP
Panowie jak zweryfikować jaką mam skrzynię? Jakie w ogóle są rodzaje? VIN DV02662
-
F11 - Akcja serwisowa na poduszkę tylną lewą
na to wyglada... tyle, ze podobno jest 6 roznych poduszek i akurat mojej nie mieli... co wiecej ja juz wymienilem jakis czas temu za $$ ale chca to zrobic ponownie :)
-
Kolor z numeru VIN
według tej strony hmmm z vinu wychodzi mi inny kolor niz jest faktycznie :)
-
Chcę kupić F10/11 porady,opinie, porównania.
juz drugie bmw z 530d i bardzo zadowolony z silnika ... w f11 zrobiłem 30 tysięcy przez rok a kupilem z przebiegiem 118 000
-
Chcę kupić F10/11 porady,opinie, porównania.
ale dlaczego 525 lub 520? według mnie 530 to minimum
-
Chcę kupić F10/11 porady,opinie, porównania.
przesiadając sie z e60 napęd na tył na f11 xdrive nie wyobrażam sobie jazdy bez xdrive takze polecam dłużej poszukać
-
polonez -->> F11 530d - na sprzedaż!
imponujący!
-
F11 - Akcja serwisowa na poduszkę tylną lewą
a ja byłem w wakacje na 2 tygodniowym tripie po Włoszech i niestety lewy tył opadł ... wymieniłem poduszkę ... a 3 dni temu w serwisie dowiedziałem się o akcji :)) 530xd 12/2011 :)
-
F11 530d xdrive - spalanie
i tutaj zapewne jest problem... nawet nie rusze a już stoje i czekam na bramę osiedlową... potem 1 światła 2 minuty... 2 światła 2 minuty :) i postój :) na szczęście w weekend trasa :)))
-
F11 530d xdrive - spalanie
to fakt.. jestem trochę niepocieszony... ale moja trasa w tym tygodniu wygląda tak, że przejadę 2/3km nawet silnik się nie rozgrzeje i postój na 8h :) następnie powrót podobny dystans.. chyba, że jadę na około :) ... spalanie kasowałem 1,5 tyg temu i trasy było max 10%... jestem świeżo po wymianie filtrów i oleju hmmm jeżdżę bardzo spokojnie...
-
F11 530d xdrive - spalanie
zimówki 18" 245/45 a w e60 miałem 19" i też 245/45 - na trasie f11 przy xdrive bardzo ekonomiczna... na miasto gdzie robie krotkie dystanse (3/6km) niestety nie.. dziś mi wskazuje 13l :(( w e60 było mniej...
-
F11 530d xdrive - spalanie
140 km/h autostrada 7,6 530xd f11 calkiem dobry wynik ale wydaje mi sie, ze w poprzedniej mialem okolo 6,6 e60 530d manual ... miast 12 w f11 więc bez szału w e60 było 9,7 miasto :)