Treść opublikowana przez adriano16661
-
BMW e46 318i n42b20
Udało mi się włączy. Testy i na test 7 wskazówką temperatury stała w pionie juz przy 75 stopniach :) a nie mogłem włączyć według waszych rad, może dlatego ze anglik i u mnie oba klawisze na liczniku pełnią funkcje :)
-
po odpaleniu spadaja obroty 318i n42b20
U mnie zaraz po odpaleniu spadną obroty do 500 zabija budą, ale za chwile podejda do 700 i juz później tak trzyma, ktoś miał podobny przypadek?
-
Czy ten olej do silnika będzie dobry BMW E46
no i teraz juz wiem co i jak takze mozemy zamknac ten temat. Dzieki panowie! :D
-
Czy ten olej do silnika będzie dobry BMW E46
a nawet tu kazdy ma odmienne zdanie :D hahahaha
-
Czy ten olej do silnika będzie dobry BMW E46
Series E46 Model 318i ( 318i N42 ) Body type saloon Catalog model ECE Production date 2002 / 11 Engine N42 Transmission Unknown Catalyzer YES Additional Information for Vehicle code AY72 Production FROM : 2001/03/01 TO : 2004/02/29 Engine N42 Engine Oil 4.25 Liter Transmission Automatic Transmission Model A5S 390R Transmission Oil 8.10 Liter Rear Axle Oil 0.90 Liter Coolant(w/o Air Conditioner) 7.00 Liter Coolant(with Air Conditioner) 7.00 Liter Brake fluid 1.00 Liter Remarks : Final drive (rear axel) Additional Information for Vehicle code AY72 Engine N42 Engine Oil 4.25 Liter Transmission Manual Transmission Model S5D 250G Transmission Oil 1.10 Liter Rear Axle Oil 0.90 Liter Coolant(w/o Air Conditioner) 7.00 Liter Coolant(with Air Conditioner) 7.00 Liter Brake fluid 1.00 Liter Remarks : Final drive (rear axel)
-
Czy ten olej do silnika będzie dobry BMW E46
jak bym nie szukał w necie i nie dostawal takich durnych odpowiedzi to bym nie pisal na forum! a ze w necie jest wszystko i nic wiec pytam wlasciceli pojazdów co i jak robia!! proste! jak ktos ma bmw e46 318i n42b20 i robi tak, to ja majac to samo auto zrobie tak samo, wlasnie w necie pelno smieci na tematy rozne odpowiedzi! i nie prowokuj panie
-
Czy ten olej do silnika będzie dobry BMW E46
a powiesz mi ile litrow oleju wchodzi do tego silnika?
-
Czy ten olej do silnika będzie dobry BMW E46
Witam, jaki olej polecacie do tego auta? Valvoline fullysyntetic 5w30 do przebiegu 95tys mil? (152 000 km )
-
BMW e46 318i n42b20
dokladnie Wolf nic nie moge zrobic poza tym testem zegarów :( a probowalem juz na rózne sposoby
-
BMW e46 318i n42b20
no kiedy jest 'L_off' to wcisnac 'RC' tak?
-
BMW e46 318i n42b20
Test nr 2 mogę zrobić.
-
BMW e46 318i n42b20
Co masz na myśli ? Bo zaczynam się bać :/
-
BMW e46 318i n42b20
Nie mogę włączyć żadnego testu :( dlaczego? Trzeba cos aktywować?
-
BMW e46 318i n42b20
nie moge aktywowac u siebie testu 19 ego (zeby ruszyc z testem 7 mym to 19 musi byc 'on'?). Dlaczego? mam manetke 'RC' i nic nie dziala :( pokauje kolejno 21 testow a tylko w nieliczne moge wejsc :(
-
Bmw e46 318i, dym z silnika, falowanie obrotów
no to czyli akumulator do wymiany? :D
-
po odpaleniu spadaja obroty 318i n42b20
cos w tym stylu jest u mnie a nawet tak samo
-
Bmw e46 318i, dym z silnika, falowanie obrotów
u mnie jest identycznie jak na drugim filmie, tez delikatnie skacze wskazówka ;/ rozwiazałeś juz ten problem? co bylo przyczyna??
-
BMW e46 318i n42b20
a jest jakas stronka gdzie mozna sobie zobaczyc nr testów i opis kazdego?
-
BMW e46 318i n42b20
wlasnie ze nie, nie jestem zwolennikiem tego typu jazdy na zinym silniku. delikatnie jezdze jesli o to chodzi. tak wiec chodzilio mi o wskazowke w pionie. Czy to normalne?
-
BMW e46 318i n42b20
Witam. Mam pytanie, a mianowicie odpalam auto i po przejechaniu niespelna 2 km juz mam temperature 90 stopni. czy to normalne ze tak szybko temperatura podchodzi? Moje 1 sze BMW stad tyle pytan. Pozdrawiam
-
E46, 320i Biały dym po wymianie odmy
Witam, rozwiklales te zagadkę? Co było przyczyna ? Pozdrawiam
-
zepsuta odma e46 318i n42b20
Witam, mógłby mi ktoś podać objawy zepsutej odmy? I jak sprawdzić czy moja jest w porządku?
-
po odpaleniu spadaja obroty 318i n42b20
Mógłby mi ktoś powiedzieć w jaki sposób sprawdzić czy odma jest w porządku? Albo podać objawy zepsutej odmy? Pozdrawiam
-
po odpaleniu spadaja obroty 318i n42b20
no wlasnie nie, pali na ''strzal'' jak to sie mowi. Moze byc wina elektryki, albo aku?
-
po odpaleniu spadaja obroty 318i n42b20
Witam, jestem tu swiezakiem od tyg mam e46 318i n42b20 i po odpaleniu spadna obroty na 1-2 sec az telepie buda ale pozniej ale po 1-2 sec wraca do 700 tys i trzyma, a pozniej od czasu do czasu zaczyna drgac stralka od obrotow delikatnie. czy moze to byc wina akumulatora? a drugi problem to airbag, wywala raz jest a raz nie ma. co moze byc przyczyna?? pozdrawiam forumowiczów