zawsze tak było i chyba zawsze bedzie nic nie wskazuje na to zeby cos sie w tym kraju polepszylo technologia idzie do przodu ale niestety złodzieje razem z nia :( przykro mi kolego ze straciles swoje piekne autko miejmy nadzieje ze sie jeszcze znajdzie cale i zdrowe.
mi tez korozja lapie ale musze wymyslic jakis zamiennik zamiast tych listw orgin. z innego materialu np. plastik zeby ich tak nie bralo bo od tych listw zawsze sie zaczyna niechciana korozja ktora dopada najsliczniejsze autka na siecie :(
15 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.