Chłopaki, Mam duży zbiorniczek, w aucie ACTIVE STEERING, jest chlodniczka płynu, na pewno jest większa pojemność układu, niż w autach ze zwykłym maglem, bez ActiveSteering. Tylko ile potrzebuję litrow płynu ? Bo chcę przepłukać układ, i napełnić poprawnie. Zalane mam zielonym płynem, na korku "ONLY CHF11S". Docelowo chce napełnić układ płynem Pentosin CHF11S, ale przepłukać mogę jakimś zamiennikiem, np citroen'owskim LHM do hydrauliki ?? - sa opinie że to zamienne płyny, obydwa zielone. Proszę piszczie jeśli ktoś zna pojemność z ActiveSteering, pilny temat bardzo