Komunikacji brak... nr 001(bosch) przy przekreceniu stacyjki wydobywa sie dzwiek strzykania, jakby iskra przeskakiwala. Nie mam pojecia o zadnym komunikacie :) nie wiem od czego zaczac... wtyczki i bezpieczniki zostaly sprawdzone ale nie czyszczone.
Witam. Jestem szczesliwa posiadaczka buni e39 523i ale musze wymienic czujnik polozenia walka rozrzadu i nie wiem jaki wybrac. Wyczytalam tylko siemens vdo ale poniewaz sa roznice w koncowkach nie wiem na co sie decydowac.
5 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.