Skocz do zawartości

E92 LCI potrzebny schemat podłączenia lamp przednich


crejzus

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba będzie ciężko u nas o to :wink: Wejdź na bimmerpost tam na bank jest, ewentualnie zapytaj tam to bankowo odrazu odpowiedzą. Tam cała masa osób robiła przeróbke na LCI. :wink:

Pozdrawiam :)

http://www.mslab.com.pl


Do sprzedania:

Komplet felg z oponami zimowymi RSC - 17" Wzór Styling V Spoke 236

Nowy zestaw felg do F30 LCI 17" oponami zima i lato

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest na e90post i podają że zmienili instalację lapm przednich ale nie w jaki sposób.

Zrobienie tak jak w sedanie nie działa bo jest osobny moduł do swiatel do jazdy dziennej. I nie wiemy jak wysterować ten moduł.

Wszytko inne działa.

Crejzus :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymieniony FRM3 an FRM3 i zakodowany 06.2011.

Na postowjowych (parking lights) oraz na swiatłach mijania ringi nie przygasają.

Poza tym wszytko działa prawidłowo (side markery, design light, xenon, doświetlanie zakrętów)

Instalacja sprawdzona i w porównaniu do wersji z przed liftu podłączenie świateł do jazdy dziennej nie zmieniło się.

Jakieś sugestie ?

Ktoś już to przerabiał ?

Może uszkodzone moduły ? ale oba na raz ?

Crejzus :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytalem uwaznie :mrgreen:

Mam auto LCI i mam ringi starego typu :( Nowe ringi i kierunki na diodach (z przodu) nie sa standardem w LCI (wymagaja doplaty)

Wg tego co napisales - moge zamiast swoich lamp zalozyc lampy diodowe i bez kodowania bedzie mi to dzialac?

Pytam bo chcialbym w przyszlosci zalozyc lampy z diodami (niekoniecznie skretne)

Beste Maschine der Welt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzałem i wiem ze są trzy rodzaje lamp przednich

1. Lampa ze starymi (żółtymi) ringami, xenon, kierunkowskazy na żarówkach

2. Lampa z nowymi (białymi) ringami, xenon, kierunkowskazy led + obrysówki

2a. Lampa z nowymi (białymi) ringami, xenon, kierunkowskazy led + obrysówki + adaptacyjne(skrętne)

 

Lampy na 100% idzie przełożyć - mam 2 nowe lampy full opjca na sprzedaż jeśli potrzebujesz. info na PW.

Jeśli chodzi o to czy wystraczy kodowanie to wg mnie wystarczy bo po lifice jest FRM3

 

Dzisiaj był u mnie elektronik, przejżał auto zdiagnozował i w poniedziałek ma zakończyć kodowanie, bo mój problem z lampami wygląda na złe kodowanie.

Przy okazji miał zakodować dużo opcji indywidualnych oraz przekodować navi aby działała jak orginał bez emulatora.

 

Jak skończy napszę jak finalnie problem został rozwiązany.

Crejzus :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.