Skocz do zawartości

Problem z kontrolkami


kimsi_3

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam ciągle pojawiający się problem z kontrolkami: CHECK PARK LIGHTS ( światła postojowe) i NUMPLATE LIGHT ( oświetlenie tablicy rejstracyjnej). Auto było u elektryka i stwierdził,że jest to problem z jakimiś stykami. Tak samo jak ciagle szybko miga mi prawy kierunkowskaz i zapala się podczas zapalenia świateł postojowych. Miał ktoś z Was podobny problem? bo ja już nie wiem co mam zakupić lub zrobić by wkońcu zlikwidować ten problem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to brak styku masy, może to być błacha przyczyna i powinno pomóc poruszanie żarówkami bądź przeczyszczenie gniazd żarówki, sprawdzenie kostek podłączeniowych lamp. Od tego bym zaczął. Co do rejestracji to kolega najpewniej ma rację. U mnie po kupnie stwierdziłem, że nie palą się żarówki podświetlenia, wymieniłem ale błąd nie zniknął, gniazda pod wpływem wilgoci są tak skorodowane, że czyszczenie nie pomogło i za każdym razem komp mi go zgłasza. Tą listwę drukowaną co jest w środku to można gdzś dostać, czy trzeba kupować całą lampę?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elektryk czyścił mi te styki i mówił,że najprawdopodoniej musze kupić ta listwe. ale nie to aż tak mnie martwi. jak włanczam postojówki to świecą mi się ciągle z przodu awaryjne. Wiem,że to wskazuje niesprana jedna żarówkę i włącza sie dodatkowe oświetlenie ale mam z tym problem od samego początku. też były tam czyszczone styki i nie pomogło. chwile jest dobrze i po tygodniu znów to samo. Czy da sie temu jakoś zaradzić? ciagle gasną mi ringi i przy wlączeniu prawego kierunkowskazu szybko miga.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.