Skocz do zawartości

[E8x] zegary z wersji do liftingu do wersji sprzed lifta


kubaszyn

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 1 rok później...

Ktoś może się orientuje czy jest problem ze zmiana tarcz? wystarczy rozebrać licznik i przełożyć tarcze ? żadnych problemów z elektronika nie będzie ?

i czy tarcza pre lci różni się czymś od lci ? bo na pierwszy rzut oka nie widzę żadnych różnic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po LCI zależy od modelu. Przynajmniej w dieslach, 118d ma zegary takie jak tuhttp://data.motor-talk.de/data/galleries/0/18/3395/8184489/1er-abholung-tacho-16448.jpg do 240 km/h, natomiast każdy model wyżej (120d, 123d) ma już takie małe kreseczki pomiędzy konkretnymi prędkościami, zarówno na obrotomierzu jak i prędkościomierzu - jak tu http://www.autotest.de/images/bmw-1er-cabrio-der-tacho-4a0967458c5855.47006141.preview.jpg do 260 km/h. To z różnic czysto wizualnych ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o tym do 260km/h to wiem ;)

tylko właśnie interesowało mnie czy nie ma żadnych różnic pomiędzy pre lci a lci w 118d czyli prędkość do 240, czyli wychodzi, że chyba nie ma żadnej różnicy w tarczy

 

# może ktoś posiada jakiś diy czy filmik jak wymienić te tarcze ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś się orientuje czy przy wymianie zegarów na takie same jak powinienem mieć w swoim aucie będą problemy z przebiegiem? używane zegary kupione na allegro nie nadpiszą mi przebiegu w innych modułach? Chciałbym aby mój oryginalny przebieg pozostał oczywiście.

Sprzedam:

1. Ekran, IDrive, radio, gniazdo aux do F30

2. Sprzedam tłumik do F30 328i z wersji sportline

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co slyszalem to, jesli ten zegar kupiony na allegro ma wiekszy przebieg niz Twoj to nadmieni wlasnie przebieg na ten wiekszy, ale moge sie mylic i nie jestem pewien na 100%.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.