Skocz do zawartości

Progman v32(VMware) i chinska glowica OPS?


Rekomendowane odpowiedzi

Posiadam zainstalowany Progrman V32 na VMware, działa mi z interfejsem K+Dcan poprzez IFHsrv32.

Posiadam również chińską głowicę OPS (pomarańczową) i chciałbym ją skonfigurować aby działa mi z tym Progrmanem.

 

Głowica posiada IP: 192.168.68.85, gdzie i co ustawić w konfiguracji Progrman abym mógł korzystać z tej głowicy?

 

Wbijanie ext interfejs IP glowicy nic nie daje... :mad2:

Zajmujemy się diagnostyką, kodowaniem, programowaniem, naprawą sterowników, doposażenia w moduły BMW, konwersją BMW z importu USA. Obsługujemy samochody serii Exx/Fxx/Gxx


Naprawa Nawigacji CCC/CIC/NBT


Nasza firma posiada w BMW AG status AfterSales Online System Partner - www.serwisujemyBMW.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

temat do zamkniecia - juz sobie poradziłem stawiając od zera kilka nowych maszyn i na kilku sie udalo skonfigurwac OPS do nowszych samochodow a do starszych krzyczy o interfejs EDIC, a zmiany w bazie ORACLE nic nie daja wg postu Roney'a,

wiec mam dwie maszyny... jedna na kablu USB do starszych a druga na OPS do nowszych oprocz serii F... :)

 

pzdr

Zajmujemy się diagnostyką, kodowaniem, programowaniem, naprawą sterowników, doposażenia w moduły BMW, konwersją BMW z importu USA. Obsługujemy samochody serii Exx/Fxx/Gxx


Naprawa Nawigacji CCC/CIC/NBT


Nasza firma posiada w BMW AG status AfterSales Online System Partner - www.serwisujemyBMW.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.