Skocz do zawartości

system audio bmw e46 sedan 2000r


asmoxp1989

Rekomendowane odpowiedzi

witam Was drodzy forumowicze, chciałbym Was zapytać o pare informacji i uzyskać jakies godne uwagi podpowiedzi lub sugestie :)

mianowicie posiadam bmw e46 2000r w sedanie, chcialbym w swoim samochodzie niedrogim kosztem jakos zmodernizowac system audio w taki sposob, aby brzmienie bylo czyste, jakis basik itp.

posiadam fabryczne radio bmw w sowim aucie (na kasety) i jak narazie zamowilem sobie adapter aby moc wreszcie posluchac jakiejs swojej nagranej muzyki :), nie chcialem sie bawic w zmieniarke plyt...

chcialbym Was zapytac co sadzicie o fabrycznych glosnikach w tym aucie? sa dobre? daja rade? czy jednak trzeba wszystko zaczac od zmiany glosników w aucie? podkreslam iz chcialbym zostac przy tym fabrycznym radiu, poniewaz fajnie wyglada i jest wbudowane w deske, jakby mozna bylo prosze rowniez o wypowiedzi na temat tego radia...

myslalem aby kupic jakas tube i wzmacniacz do tego auta i sie zastanawiam czy to rozwiazwiaze w zupelnosci problem, dlatego chcialbym, abyscie mi podpowiedzieli co najlepiej zrobic aby zaspokoic swoje wymagania hehe

-czy poprostu dokupic jeszcze wzmacniacz i tube jakas? a jezeli tak to jakie najlepiej? (jakby mozna bylo prosze konkretY)

-czy najpierw zmienic glosniki(jezeli tak to na jakie?), pozniej dopiero myslec o kupnie tuby i wzmacniacza?

-i co sadzicie na temat tego fabrycznego radia i tych fabrycznych glosnikow

 

 

dziekuje za wypowiedzi i pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam Was drodzy forumowicze, chciałbym Was zapytać o pare informacji i uzyskać jakies godne uwagi podpowiedzi lub sugestie :)

mianowicie posiadam bmw e46 2000r w sedanie, chcialbym w swoim samochodzie niedrogim kosztem jakos zmodernizowac system audio w taki sposob, aby brzmienie bylo czyste, jakis basik itp.

posiadam fabryczne radio bmw w sowim aucie (na kasety) i jak narazie zamowilem sobie adapter aby moc wreszcie posluchac jakiejs swojej nagranej muzyki :), nie chcialem sie bawic w zmieniarke plyt...

chcialbym Was zapytac co sadzicie o fabrycznych glosnikach w tym aucie? sa dobre? daja rade? czy jednak trzeba wszystko zaczac od zmiany glosników w aucie? podkreslam iz chcialbym zostac przy tym fabrycznym radiu, poniewaz fajnie wyglada i jest wbudowane w deske, jakby mozna bylo prosze rowniez o wypowiedzi na temat tego radia...

myslalem aby kupic jakas tube i wzmacniacz do tego auta i sie zastanawiam czy to rozwiazwiaze w zupelnosci problem, dlatego chcialbym, abyscie mi podpowiedzieli co najlepiej zrobic aby zaspokoic swoje wymagania hehe

-czy poprostu dokupic jeszcze wzmacniacz i tube jakas? a jezeli tak to jakie najlepiej? (jakby mozna bylo prosze konkretY)

-czy najpierw zmienic glosniki(jezeli tak to na jakie?), pozniej dopiero myslec o kupnie tuby i wzmacniacza?

-i co sadzicie na temat tego fabrycznego radia i tych fabrycznych glosnikow

 

 

dziekuje za wypowiedzi i pomoc

 

No ja nie wiem czego nie znalazłeś:) Otóż tak, seryjne glośniki to papierowe gówno które nie zagra dobrze. Radio BMW też jest słabe, to potwierdzi każdy i masz to napisane w 1000 postach. Jeśli chcesz mieć bas, kup skrzynie a nie tube. No i dobry wzmacniacz. Oczywiście, że najważniejsz jest system z przodu, ale jeszcze ważniejsze jest wstawienie je na mdf w drzwi( oryginalnie przykręcone są do boczka) potem wygluszyc te drzwi i przykręcic dobry zestaw podłączony także do wzmaka( ja mam VIBE BLACKAIR 6 - są cudowne, przynajmniej do hip-hopu, bo maja swietny tweeter).

 

Teraz tak ode mnie. Nie zrobisz tego tanim kosztem.

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=26&t=134590 Zapraszam do oceny mego samochodu:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem dobre radio nawet z 15letnich kartnow zrobi tak ze da sie sluchac, grunt to radyjko kolo 900-1600 nowe, dobrze ustawic srednie i cyki z przodu, wzmacniacz, skrzynia, dobrze ustawic i heyah, przy ciulowym radiu to i tak bedzie [BAD], pomijajac ze org radio to tez padaka nawet z harmanem, wiem bo mialem to watpliwa przyjemnosc tak jezdzic przez miesiac zanim swojego niewstawilem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jak w radio zainwestujesz to do kazdej innej fury mozesz zakladac, np pioneer deh p88rs czy wysokie niechoinkowate modele jvc, chyba ze wolisz org radio, tak samo zreszta ze skrzynia, wzmacholem,dobrymi kablami i kondensatorem - mozna zawsze wyjac i sluzy w innych furach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.