Skocz do zawartości

Chcę Sprzedać Swoją Bmw E90 I Nie Wiem Gdzię Wystawić Ogłosz


Marcel_005

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :)

Mam mały problem ponieważ chcę sprzedać swoją słodka Niunie E90 :) ale nie wiem porostu czy wystawić ją na allegro , czy na jakoś inną stronę . Słyszałem dużo opinij że na allegro nie ma sensu , bo ludzie prawię nie szukają aut na allegro ponieważ tam to prawie wszyscy to komisy i prywatne osoby które sprzedają składaki .

Jestem na dziej dzisiejszy w POLSCE na wakacjach i nie wiem czy by było lepiej sprzedać w Belgi .

Pozdrawiam :)Marcel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

Mam mały problem ponieważ chcę sprzedać swoją słodka Niunie E90 :) ale nie wiem porostu czy wystawić ją na allegro , czy na jakoś inną stronę . Słyszałem dużo opinij że na allegro nie ma sensu , bo ludzie prawię nie szukają aut na allegro ponieważ tam to prawie wszyscy to komisy i prywatne osoby które sprzedają składaki .

Jestem na dziej dzisiejszy w POLSCE na wakacjach i nie wiem czy by było lepiej sprzedać w Belgi .

Pozdrawiam :)Marcel

 

 

sprzedałem swoją e39 poprzez allegro i kupiłem e90 tez poprzez allegro także nie wiem o co chodzi...

 

generalnie wystawiam na allegro i otomoto.pl

 

wręcz złamałbym Twoje "opinie" i wydaje mi się ze łatwiej trafić porządne auto na allegro od kogoś co ma jakąś historię na tym portalu niż na otomoto gdzie może sobie wystawić kto chce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Moja firma handluje autami tylko bezwypadkowymi, z polskich salonów, od 1 właściciela, z pełną historią serwisową i oryginalnym przebiegiem - wystawiamy auta na otomoto i schodzą jak świeże bułki....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według ustawy „Prawo o ruchu drogowym” - wypadek drogowy, to zdarzenie w ruchu drogowym w wyniku, którego osoba poniosła śmierć lub doznała jakichkolwiek obrażeń ciała. Jeśli ktoś odniósł obrażenia ciała, które lekarz określił "na ponad siedem dni", dopiero wtedy mówimy o wypadku drogowym.

Czyli choćby samochód przejechał pociąg, a kierowcy nic się nie stało to samochód będzie "bezwypadkowy"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Według ustawy „Prawo o ruchu drogowym” - wypadek drogowy, to zdarzenie w ruchu drogowym w wyniku, którego osoba poniosła śmierć lub doznała jakichkolwiek obrażeń ciała. Jeśli ktoś odniósł obrażenia ciała, które lekarz określił "na ponad siedem dni", dopiero wtedy mówimy o wypadku drogowym.

Czyli choćby samochód przejechał pociąg, a kierowcy nic się nie stało to samochód będzie "bezwypadkowy"

dobre :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Tylko trzeba sie zastanowc co to znaczy pojazd bezwypadkowy ?

 

Czy auto , ktore mialo wymieniony np zderzak bo peknal w czasie lekkiej stluczki czy jakies otarcie jest powypadkowym ? Wedlug mnie, nie.

 

Jakie kryteria bezwypadkowosci przyjeliscie w firmie ?

 

Auta mają pełną historię serwisową łącznie z naprawami blacharskimi i kosztorysami napraw. Jeśli auto miało lakierowany zderzak lub błotnik bo były przerysowane to uznaję to auto za bezwypadkowe. Nie popadajmy w skrajności, przecież auto służy do jazdy i zawsze czy to z własnej winny czy czyjejś zdarzy się jakiś psikus. Swoją drogą znam takich magików, którzy sa w stanie tak naprawić auto, że mierniczki lakieru, serwisy itd na nic sie nie przydadzą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a co przeszkadza malowana maska , błotnik , czy zderzak - przecież auto np przerysowane bokiem nie musi być złomem , wydaje mi się że przebieg auta ma tu największe znacznie . Ja uważam że lepiej kupić auto nawet uszkodzone z małym przebiegiem niż "całe z niemiec - nie malowane niby igła super stan od handlarza 280 tys km przebiegu zrobione na 180 tys bo do tylu było serwisowane a potem wszystko do roboty " A sprzedać da się wszystko nawet złom - cena czyni cuda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi nie przeszkadza malowana maska, a nawet wymieniona razem z pasem i chłodnicami, ale są ludzie którym jak nie napiszesz magicznego słowa bezwypadkowy to nawet nie zainteresują sie ogłoszeniem.

A weźmy spalony samochód z Francji czy Niemiec jak spalił się od innego to też bezwypadkowy, ba nawet bezkolizyjny, a jak magicy wypiaskują karoserie i położą lakier to nawet miernikiem nie poznasz bo będzie jedna warstwa jak w oryginale. A "z Usa to złomy bo były rozbite i orzekli szkodę całkowitą" jak tam nawet niewielkie uszkodzenia sa tak kwalifikowane bo tak się bardziej opłaca ubezpieczalni. Ale maja dwie zalety pierwsza to cena, a druga to ze da sie zobaczyć jak wyglądał po kolizji oraz jest podany przebieg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to chodzi oto, że jak szuka osoba średnio znająca się na samochodach to woli nie pakować się w rozbitki bo jej jest trudno określić na ile był uszkodzony i oczywiście jak profesjonalnie zrobiony. A z każdym do aso, to też przegięcie.Mi ogólnie też nie przeszkadza jeden element malowany czy dwa bez głębszych uszkodzeń i szpachli.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja firma handluje autami tylko bezwypadkowymi, z polskich salonów, od 1 właściciela, z pełną historią serwisową i oryginalnym przebiegiem - wystawiamy auta na otomoto i schodzą jak świeże bułki....

 

Mógłbym dostać na priv jakieś namiary na tą firmę żeby sprawdzić aktualną ofertę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja firma handluje autami tylko bezwypadkowymi, z polskich salonów, od 1 właściciela, z pełną historią serwisową i oryginalnym przebiegiem - wystawiamy auta na otomoto i schodzą jak świeże bułki....

 

Taaa. I jeszcze sprzedajecie powyżej średniej rynkowej...

Takie rzeczy tylko w Erze.

W ostatnich kilku latach sprzedawałem 3 auta z pierwszej ręki, bez lakierowań, z salonu, pierwszy właściciel, wszystkie przeglądy, etc. 4 letnie, przebieg około 140-160kkm

 

Klient ma w d...

Dla niego liczy się fikcyjny, niski, przebieg, cena o 20% niższa od średniej z danego rocznika i wyposażenia.

Za 4-5 lat zgłoszę się do Ciebie, żebyś mi od ręki zapłacił, jak za ciepłe bułeczki... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Moja firma handluje autami tylko bezwypadkowymi, z polskich salonów, od 1 właściciela, z pełną historią serwisową i oryginalnym przebiegiem - wystawiamy auta na otomoto i schodzą jak świeże bułki....

 

Taaa. I jeszcze sprzedajecie powyżej średniej rynkowej...

Takie rzeczy tylko w Erze.

W ostatnich kilku latach sprzedawałem 3 auta z pierwszej ręki, bez lakierowań, z salonu, pierwszy właściciel, wszystkie przeglądy, etc. 4 letnie, przebieg około 140-160kkm

 

Klient ma w d...

Dla niego liczy się fikcyjny, niski, przebieg, cena o 20% niższa od średniej z danego rocznika i wyposażenia.

Za 4-5 lat zgłoszę się do Ciebie, żebyś mi od ręki zapłacił, jak za ciepłe bułeczki... :wink:

 

Kolego daruj sobie ironiczny ton...są różni klienci i różne potrzeby: ja sprzedaję auta dla ludzi szukających dobrego, pewnego, serwisowanego auta z fv i pełną historią, a klientów o których Ty piszesz zapraszam na otomoto do handlarzy, którzy targają szroty z Francji i Włoch.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uciekasz od odpowiedzi na konkretnie zadane pytanie!

Czy zapłacisz mi za pewne, z historią serwisową, zadbane, fakturą VAT powyżej średniej rynkowej?

Nic więcej nie chcę...

Skoro masz takich najaranych Klientów, to nie widzę problemu...

Dostajesz dobry towar w dobrej cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Nie uciekam od odpowiedzi, bo nie zadałeś mi pytania :)

Jakbym szukał auta dla siebie to chętnie bym Ci zapłaci za auto o jakim piszesz. Niestety ja żyje ze sprzedaży aut i mam swoje źródła...

Widzę, że kolegom trudno uwierzyć w uczciwość handlarzy (nienawidzę tego słowa)...ale za to ślepo wierzą w przegląd w ASO (który często ogranicza się do organoleptycznych oględzin i podłączenia do komputera) i zakup aut używanych z ASO (znajomy przez 10 lat sprzedawał auta pod banderą ASO i nawet się Wam w głowie nie śni co tam przewalali) Klient kupujący w komisie ASO już nie sprawdza auta, nie testuje, nie mierzy lakierem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dla mnie jak słyszę że "serwisowany w ASO" to od razu jest zdwojona czujność :mrgreen: ...

 

sam miałem okazję kilka lat temu pracować jako opiekun floty i trochę mi zostało znajomych z tej branży :mrgreen: :norty:

 

100.000 na jednym oleju też się zdarza :evil: :P :cool2: :cry2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

Mam mały problem ponieważ chcę sprzedać swoją słodka Niunie E90 :) ale nie wiem porostu czy wystawić ją na allegro , czy na jakoś inną stronę . Słyszałem dużo opinij że na allegro nie ma sensu , bo ludzie prawię nie szukają aut na allegro ponieważ tam to prawie wszyscy to komisy i prywatne osoby które sprzedają składaki .

Jestem na dziej dzisiejszy w POLSCE na wakacjach i nie wiem czy by było lepiej sprzedać w Belgi .

Pozdrawiam :)Marcel

 

 

Widzę że znalazłeś najlepszą stronę... :mrgreen: :mrgreen: :norty: :norty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dla mnie jak słyszę że "serwisowany w ASO" to od razu jest zdwojona czujność :mrgreen: ...

 

sam miałem okazję kilka lat temu pracować jako opiekun floty i trochę mi zostało znajomych z tej branży :mrgreen: :norty:

 

100.000 na jednym oleju też się zdarza :evil: :P :cool2: :cry2:

 

Trochę optymizmu i zaufania. Z takim podejściem to nie masz wątpliwości, że Twoje auto to nie jest oryginalne BMW tylko chińszczyzna. :wink:

 

Zawsze w ASO możesz zażądać zwrot wymienionych części – łącznie z jeszcze ciepłym olejem :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.