Skocz do zawartości

320d Numery części pare rzeczy potrzebnych po zakupie


letis

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Od 2 tygodni jestem posiadaczem e46 w sedanie z 98r z silnikiem diesla M47. Sprawy mechaniczne takie jak zawieszenie, podciśnienia, czyszczenie egr-a, kolektora i czujników mam już za sobą. Zostały kwestie detali które mnie trochę wkurzają a mianowicie brak paru elementów które nie są konieczne ale dobrze jest jak są. Czy możecie koledzy poradzić numerami części żebym wiedział z czym iść do Serwisu by zakupić parę pierdułek a mianowicie :

1. Osłona gumowa zasłaniająca obudowę reflektora xenon bosch (wygląda jak taka duża gumowa czapka która zasłania palnik xenonowy)

2. element plastikowy mocowany na pasie przednim na którym opiera się przy zamknięciu maski ten uchwyt co zabezpiecza maskę żeby się nie otworzyła nawet jak pociągniemy linkę od otwierania)

3. "gniazda" kołków mocowane w desce w które wchodzą aluminiowe kołeczki od listew na desce (te co idą przez całą szerokość deski które trzeba zdemontować żeby wyciągnąć radio).

 

Bardzo proszę o pomoc.

Pozdrawiam

Letis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie :) tego mi trzeba było :P do tej pory mam doświadczenie z oplem i wiem że w bez nr części nie było po co iść do serwisu bo i tak nie wiedzieli o czym się do nich rozmawia. Teraz tylko wybrać się do serwisu i zanabyć potrzebne części :)

 

EDIT:

Jestem w szoku...... Jeszcze nigdy nie zostałem tak miło potraktowany w żadnym serwisie.... Pan z obsługi nie dość że sprawdził numery które mu podawałem to jeszcze pokazał dokładnie o co chodzi itp... widać że się zna na rzeczy... Części nie mieli na stanie ale jutro o 9 będą już gotowe do odbioru o czym poinformują mnie smsem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.