Skocz do zawartości

E39 Problem z radiem (pomocy)


arismax

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie. Jestem szczęśliwym posiadaczem 525 TDS 96r

Mam problem z radiem BMW Buisnes. Otóż po przekręceniu kluczyka radio sie włącza i działa tylko lewa strona balansu , basy i treble są na full itd. Oczywiscie po ustawieniu tych funkcji radio gra wyśmienicie i jest ok do momentu kiedy wyjme kluczyk ze stacyjki bi po ponownym odpaleniu auta ustawione funkcje sie resetuja i wracaja do położenia jka napisałem na początku.

 

teraz mam pytanie : czy w jakis sposób zatwierdza się ustawione funkcje aby się nie resetowały czy radio jest uszkodzone ?

 

Zapomniałem dodać że zaprogramowane stacje radiowe się nie resetują te radio zapamiętuje problem dotyczy tylko dzwięku

 

dziekuję zgóry za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Widze, ze to troszke stary post, ale mialem to samo i rozwiazalem to

 

Wymontowalem radio i multi wyswietlacz i wyslalem do firmy ktora sie zajmuje radiami BMW - pisi elektronik w Szczecinie.

Tam zdjagnozowali i naprawili. Calosc trwala jakies 24h, koszt 130 zl

Ale teraz wszystko jest OK !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Witam

 

Nie będę zakładał nowego tematu, ponieważ auto i radio takie samo a dużo odpowiedzi nie ma.

 

Mam pytanie - właśnie coś mi się stało z radiem - Business kaseciak - nie wyświetla się nawet godzina.

Jak odpale auto radio gra ale... nie moge nic z nim zrobić nawet wyłączyć i ciemny jest wyświetlacz... chodzi chwile i milknie

Odpaliłem auto i było ok - aż nagle.... cisza i tak jest do każdego odpalenia auta (czy tam przekręcenia stacyjki)

 

Czy to znaczy, że padło radio? czy może można je jakoś zresetować? może się coś zwiesiło?

http://www.maszty-flagi.com/bmw/E39_forum.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.