Skocz do zawartości

[e92] otwieranie szyb


bialyracing

Rekomendowane odpowiedzi

Też tak się kiedyś zastanawiałem.

Szyby opuszczają się do połowy po otwarciu drzwi tylko wtedy gdy dwukrotnie naciśniesz przycisk na pilocie otwierania drzwi.

Jeśli raz szyby nie schodzą do połowy.

 

Ale dalej nie wiem czemu ma to służyć :roll: :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie się tak nie dzieje,ale pamietam,ze moja znajoma w e92 tez miała podobnie,tylko ze u niej szyby otwierały się do połowy raz na kilka otwarc drzwi.

Też tak myślałem puki kolega KoKoS mnie w tym nie uświadomił.

To działa tak w przypadku naciśnięcia wielokrotnego przycisku pilota otwarcia drzwi.

Mi się wydaje że powinieneś też to mieć ewentualnie jest jakaś funkcja dezaktywowana i dlatego nie masz.

Ja miałem tak w e92 i mam teraz w e93.

Występuje to w przypadku drzwi "bezramkowych"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też uważam, że nie ułatwia to wsiadania, ale widocznie projektantom ułatwiało ;)

Najgorsze, że nie tylko szyba się brudzi, ale czasami jest według mnie nawet niebezpieczne. Już wiele razy miałem zimą tak, że przez przypadek nacisnąłem drugi raz i szyba, która była przymarznięta po kilku godzinach stania na mrozie, aż chrupnęła podczas tego połowicznego otwierania i schłyać było coś w rodzaju zgrzytu jakby miało zaraz coś pęknąć lub się złamać :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem skromnym człowiekiem i dlatego brak galerii :)

Poza tym nie robiłem jakiejś specjalnej sesji fotograficznej. Jeślibym dobrze poszukał to znalazłoby się może kilka zdjęć i to tylko z zewnątrz.

Chyba czas na porządną sesję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ty gadasz o skromności :roll: to wychodzi na to że ja jestem mega nieskromny bo już trzy galerie mam hehe LOL :mrgreen:

Nawiasem mówiąc to nikt nie jest skromny jesli loguje się na forum i daje auto w awatarze z opisem :twisted:

 

Także zrób sesję i galerie.

Zawsze coś ktoś może doradzić podpowiedzieć.

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie mam zamiaru oceniać kto jest lub nie jest skromny :mrgreen:

Pytając kogoś o radę, ta osoba musi wiedzieć o jaki samochód chodzi – stąd też opis i awatar :)

 

Często jestem w Małopolsce to może tam „trzasnę” jakąś sesję na tle pięknych gór :)

 

Pozdrawiam i do zobaczenia w galerii lub innych postach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.