Skocz do zawartości

Szyba tylniej klapy - nie zamyka się


miki669

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

przeszukałem forum ale podobnej sytuacji odnosnie tylnej klapy nie znalazłem. Na ogół był to problem z otwieraniem, przyciskiem itd. a u mnie jest problem z zamknięciem.

Dzisiaj rano zauważyłem że nie działa wycieraczka.Pomyślałem pewnie bezpiecznik i spojrze pózniej. Podchodze otworzyłęm szybę i nie mogę jej już zamknąc. Tak jakby nie działało dociąganie. Przesunałem ten plasticzek ręcznie,nacisnąłem przycisk przy wycieraczce i zamek się otworzył, więc otwieranie jest git ale zamykanie nie.

 

Jakieś pomysły, ktoś się spotkał z podobnym problemem ?

 

Thanx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdz czy problem nie jest z ramiem wycieraczki? O ile cos po angielsku mowisz to popatrz sobie tu:

 

http://www.pistonheads.com/gassing/topic.asp?h=0&f=72&t=858765&mid=0

 

http://www.e90post.com/forums/showthread.php?t=515202

 

Albo walniety silniczek - co jest tematem finansowym, albo trzeba rozebrac i wyczyscic...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miejsce spoczynku wycieraczki jest po lewej stronie, zatem po lewej stronie powinien byc też bolec, który wchodzi do silniczka.

 

możesz nie mieć mozliwosci zamknięcia szyby jesli silniczek się zablokował i jest zatrzymany po prawej stronie, sprawdź to.

 

dryga opcja to cos nie tak z zatrzaskiem. zamkiem tylnej szyby. Spróbuj zamknać pilotem zamek i otworzyć, może coś się ruszy.

sadzomiotacz pędzony gnojówką


Sprzedam swoje BMW E91 320d 163 KM 2006 390 kkm, Navi Prof., panorama, bezwypadkowe, zadbane, pewne. Info - priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.