Skocz do zawartości

tds leje się z pompy wtryskowej - chodzi nierówno


Kepkeo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Wiem, że temat cieknących pomp był juz poruszany wiele, wiele razy ale mam u siebie dziwne objawy wg mnie. W ciągu tygdnia z małego wycieku zrobila się u mnie spora awaria pompy, bo w tej chwili leje się z niej jak ze szklanki, dokładnie nie jestem w stanie sprawdzic bo to nie tylko w jednym miejscu - leci z pokrywki nastawnika, spod nastawnika i pewnie gdzies jeszcze. Wszystko pojawilo się w ciągu tygonia. Jak by tego było mało samochod zaczął nierówno chodzic - trzesie calym silnikiem, zarówno na niskich jak i na wyższych obrotach, samochód pali prawię, że na dotyk i na ciepłym i na zimnym silniku - nic nie kopci. Czy możliwe jest to, że własnie przez to, że pompa sie rozszczelniła (nie trzyma ciśnienia takiego jak powinna) zaczął on tak nierówno chodzic czy moży byc tego inny powód - o uszkodzonym nastawniku trochę się już naczytalem ale wygląda na to, że objawy się wykluczają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,dobry jest zakład w Leźnie tam robią pompy ale tego co słyszałem drogi,ja robiłem w Straszynie :cry2: :mad2: takich partaczy w życiu nie widziałem,nigdy więcej tam,trzeci Pezal na ul Elbląskiej ,tych polecam postawiłem bunię i na drugi dzięń rano diagnoza,gdzieś to opisywałem na forum,tych panów polecam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.