Skocz do zawartości

DMC BMW bagażnik


tommy82

Rekomendowane odpowiedzi

Witaj, ja mam inny układ... i mam coś takiego http://www.sklep.hadron.pl/product-pl-3002-Xcarlink-BMW.html

Mam ten sam patencik, lecz do innego radia ( zwykłe radio bez navi), no cóż.... gra. Lepsze to od zmieniarki napewno!

Podstawą było nagranie na np. pendrivie 6 folderów, czyli tak, żeby zmieniarka jakby znalazła swoje 6 płyt, tak jest przynajmniej u mnie, poza tym już ten temat był poruszany, poszukaj dobrze w tym dziale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem wszystkie te posty ... chciałem poznać czy są jakieś różnice co do wydajności tego urządzenia w tym konkretnym radiu mk4. Wiem ze do innych rodzajów radia w x5 zastosować można emulatory są one podobne ale jeśli o cenę to do radia mk4 jest jeszcze raz większa (stąd pytanie czy może parametry i wydajność jest ich większa)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj.Radio masz te co ja. Kupiłem to na allegro i też mi nie chciało działać, zadzwoniłem do nich do Warszawy i gość zapytał na czym mam muzyke nagraną, powiedziałem ze na pendrivie. Zapytał czy dobrze mam porobione foldery ( 6 folderów po np. 100 piosenek kazdy, i opisane CD 01, CD 02 itd). Powiedziałem ze tak a jednak nie gra. Przypadkiem byłem w Warszawie i sobie tam podjechałem, gość przyniósł drugie i na zgaszonej stacyjce podpiął, potem włączył zapłon i zagrało :D . Okazało się, że te pierwsze urzadzenie było padnięte!!! Wymienił bez problemu. Jak to podpinał to dodał, że trzeba kilka razy próbować podpinac i włączac i wyłączac zapłon, ma to na celu jakieś zgranie się z radiem, czy coś. Działa do dzisiaj tylko, że jest pewien problem... musze to na noc wypinac całkiem bo kradnie jakimś cudem prad :mad2: . Jest to kwestia podjechania do jakiegoś elektryka i będzie już całkiem super. Normalnie nie powinno sie tak dziac, moze kolejne urządzenie mam wadliwe, moze te kabelki co są do podpięcia nie sa kompletne, nie wiem, nie znam się. Uzywam tego tylko do dłuzszych tras, w kazdym razie zawsze jak podepne to działa, może nie za pierwszym razem ale za drugim już na bank. Nie wiem, czy Ci cos pomogłem :? .... pobaw się z podpinaniem i stacyjką, kilka razy. Pamietaj o MODE na radiu, tym też popróbuj gdy masz podłączone. Powodzenia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.