Skocz do zawartości

Navi professional LIFT


orzel0405199

Rekomendowane odpowiedzi

Słyszałem opinie, że wgranie spolszczenia do navi powoduje jej mniej stabilną pracę, a nawet zwiechy. Te spolszczenie nie jest oryginalne. Myślałem kiedyś o wgraniu, miałem propozycję za około 300 zł ale zrezygnowałem, na dodatek miałem bardzo daleko aby dojechać do "programisty" :mrgreen:

Myślę że wgranie spolszczenia nie ma dużego sensu, spokojnie można się przyzwyczaić do angielskiego lub niemieckiego, nie jest to wszystko jakoś bardzo skomplikowane (choć na początku można tak myśleć).

BMW E36 1991 Limuzyna 325i 2005↔2007

BMW E46 2002 Touring 320d Lift 2007↔2010

BMW E91 2006 330d 2010↔2018

BMW E81 2007 118d 2015→

BMW F31 2014 325d 2018→

icon1.png

F31-C-HRj_qqhnpsx.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie jest ale jakos ladniej wyglada jak jest po naszemu :)

gra niewarta swieczki . To normalne ze jak spolszczenie robione jest techinka domowa to moga wystepowac jakies problemy po jego wgraniu. Placenie 500-1000 za Polskie znaki i Polskie Menu dla mnie jest bezesensu ale jak ktos ma problemy z Angielskim to niestety ulegnie ofercie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich mam takie pytanie czy w każdej E90/91 po lifcie nawet tych pierwszych (końcówka 2008r.) wychodziła navi professional już ta najnowsza czy starsza . Bo z tego co wiem navi była przed liftem i po lifcie i dodatkowo jeszcze z dyskiem najnowsza. ? (nowsza wyżej starsza niżej)

 

http://img845.imageshack.us/img845/1060/nowsza.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

http://img84.imageshack.us/img84/2187/starsza.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Niestety nie, wychodziły i starsze i nowsze, ja miałem starszą ccc i to jeszcze busness :duh: ale zmieniłem na cic z twardzielem :cool2: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sobie zrobiłem spolszczenie w 330xd...

żałuję! Nic się nie wiesza wszystko jest ok. -zapłaciłem ok500 złotych. Największy problem okazało się że wykasowano mi wybieranie głosowe i podobno nie da się wgrać. ;( Teraz uderzam na poprawki po wgranie lektora choć sam nie wiem po co??

Co do angielskiego to nie co znam ale po polsku tłumaczenia okazały się nie co inne od tych które sam sobie tłumaczyłem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam Wszystkich

 

Odgrzeję nieco temat. Chciałbym zamienić swoją navi CCC na CIC. Czytają wiele postów widzę że pozornie jest to proste i stosunkowo tanie ale.. to ale to kodowanie FSC czy coś tam, dopisanie do auta i uruchomienie wszystkich funkcji.

 

Stąd pytanie czy możecie kogoś polecić kto może taką operację zrobić (łącznie z kompletacją sprzętu), na terenie Śląska lub okolic.

 

Dziękuję i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak chcesz to mogę polecic Ci kogoś z Warszawy, (NAVI BMW GARAGE)

 

u mnie sprawa wygladała tak że zmiana z business CCC na profesional CIC z twardym dyskiem, odbyła się w bydgoszczy (bo cena atrakcyjna),

 

a potem musieli poprawiać (np. dokodować moduł bluetooth MULF2 + dopisać do samochódu CiCa + skasować Comboxa) specjalisci z Warszawy:)

 

polecam, są na forum, wszystko Ci wytłumaczą. Jak coś podam kontakt na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.