Skocz do zawartości

problem z nawiewem


paździoch30

Rekomendowane odpowiedzi

witam kolegów

ostatnio gdy jechałem swoją maleńką zauważyłem że po stronie pasażera z nawiewu leci gorące powietrze a dokładnie na szybę i nogi. troche to dziwne bo ustawione miałem 17 stopni i włączoną klimatyzaję w trybie "auto". po stronie kierowcy ladnie dmucha zimnym a pasażer ma saunę. kiedyś miałem coś podobnego w bmw 520i e34 i okazało się że padł czujnik temp w kabinie, , czujnik byl umiejscowiony w nogach i wyglądał jak mały mikrofon))

mam pytanie czy w 735i e38 też coś takiego jest? czy to już grubsza sprawa? zimą to może i to byłoby fajne ale teraz przy 35stopniach troche ciepło w aucie sie robi. :mad2:

będę wdzięczny za sugestie i podpowiedzi.

pozdrawiam

Na BMW narzekają głównie ci, którzy nigdy ich nie mieli. Również ci którzy za parę groszy kupili wymęczoną Bawarkę i warsztat jest ich garażem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

wymieniałem niedawno wiec może podpowiem

znajdują sie za silnikiem z tyłu między scianą grodziowa a silnikiem, dostęp trudny mało miejsca. Trzeba sciągnąć 3 węże i 2 kable , węże na zaciski odkręcane sróbokrętem lub kluczem. zakupiłem używane na allegro ,3 sztuki z allegro okazały sie bublami, dopiero 4 zestaw pracował poprawnie, nowa częśc około 1500zł.

lepiej jeździć godzinę jak lord niż całym miesiącem jak dziad
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.