Skocz do zawartości

e60 - problem z kierunkowskazami


Volcik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Mam problem z kierunkowskazami z tylu.

 

Czasem mrugaja normalnie , a czasem nie swieca w ogole i na desce kontrolka mruga szybciej.

 

Natomiast z przodu swieca wtedy szybciej.

 

Czy to moze byc modul czy tylko styki ?

 

Prosze o pomoc ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w moim aucie z tyłu co chwile albo paliła sie konrolka spalonej żarówki albo coś nie stykało. Wykontowałem wnętrze lamp i oczyściłem dokładnie preparatem do korozji konektorowej WURTHa + lekkie podginanie blaszek. Od tej pory mam spokój z tym

sadzomiotacz pędzony gnojówką


Sprzedam swoje BMW E91 320d 163 KM 2006 390 kkm, Navi Prof., panorama, bezwypadkowe, zadbane, pewne. Info - priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiec tak , styki przeczyszczone , przy okazji wymienilem dwie zarowki ktore wydawaly spalone.

 

Wszystkie zarowki 100 % swiecaco , niestety gniazdo kierunkowskazow nie swieci.

 

Podczas wlaczania swiatel awaryjnych , przod swieci normalnie (bez przyspieszania) , natomiast podczas wlaczania kierunkow przod swieci szybciej , tyl w ogole.

 

Jakies pomysly ?

 

Czy jest jakis bezpiecznik odpowiedzialny za kierunki ? Tylne lampy na zwykle zarowki ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
  • 3 tygodnie później...
Podłączam się pod pytanie. Mam dokładnie to samo. Włączę kierunkowskaz i z tyłu nic a z przodu zaiwania za szybko ;)( komputer mówi o błędzie kierunkowskazu tylnego) Wystarczy puknąć z tyłu w lampę i jest ok. Żarówkę wymieniłem, styki piękne i czyściutkie, na wszelki wypadek blaszki przygiąłem co by ciaśniej siedziało i dalej to samo, masa jest ok. Hmmm.... jakieś pomysły ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Mam ten sam problem, ale lewy tylny mi co jakis czas wyskakuje.Najdluzej mialem spokoj gdy przeczyscilem i przesmarowalem glona mase od nadwozia do tej lampy.Niestety znow sie pojawil problem :?

Zastanawiam sie czy to nie bylo powodem zastosowania kierunkow LED polifcie, moze ktos ma wiedze na ten temat?

W e39 przepalaly sie czesto tylne pozycje, po lifcie w tym miejscu zastosowano LED-y.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.