Skocz do zawartości

318i Nowa przepływka auto strasznie muli


bambolo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam miałem mały problem z falującymi obrotami wiec postanowiłem kupic przepływke , z uwagi na to ze nowe są troche drogie mam urzywaną , nie wiem do konca jak to jest z tymi numrami koles który mi ją sprzedawał miał tylko ten srodek bez obudowy {( ale numery mojej ( bo odkrecałem ją ) i jego były takie same , ale do sedna , po zamontuwaniu tej niby nowwej pomyslałem ze zrobie reset ecu poprzez odłączenie aku kluczyk w pozycji 2 , 15 min itd itd , i co zauwarzyłem ? ze falowanie obrotów znikło ale gdy dodałem gazu auto nie reagowało :( dopiero po jakims tam czasie weszło na obroty , wyglądało to jak by nie dostał paliwa :( wsiadłem no i w droge :0 pierwsze metry były takie straszne ze auto nie "ciągło" pedał w dół a auto stało , po kilkunastu kilometrach zaczło sie cos stbilizowac ale to nie jest tio auto co ja znam , ma narazie dziury w wchodzeniu na obroty , nie wiem czy ecu sobie sam ją adoptuje czy tez ta co kupiłem jest bardziej uwalona jak moja stara :( ( gosc który mi ją sprzedawał był na 100% pewny ze jest OK w razie jak by co moge ją oddac , powiedział ze obudowy nie ma ( nie wiem czemu ją nie miał ) ale na pewno jest OK , Pytanie takie pojezdzic troche na tej przepływce ? adoptuje ją ecu ? czy tez nie męczyc silnika i kupic inną ?

 

Pozdrawiam

E46 2000 r

1.8i

Steptronic

Full Opcja


ślicznotka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uzywaną to możesz kupić jeśli na tyle ogarniasz temat że mozesz ją sobie sprawdzić podczas jazdy jakie daje parametry, inaczej to kasa wyrzucona w błoto. Jak masz takie efekty jak opisujesz to przepływka na pewno się nie zaadoptuje, tylko błędnie działa, a raczej trzeba powiedzieć nie działa. pozatym falujące obroty to nie jest powiedziane że to wina przepływomierza, najpierw trzeba zdiagnozować przyczynę na 100%
sprzedam kierunkowskaz nr oem 63138370720 , przewód gumowy nr oem 11532247725 - dział giełda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.